Skocz do zawartości
Bartek_Red

Wolfenstein 2: The New Colossus

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka była absolutnie cudowną grą, oby nie spieprzyli kontynuacji :) Chociaż, nie wiem czemu, jestem raczej dobrej myśli w kwestii tej kontynuacji i jestem gotów wziąć na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegajac od tematu, poprzednia częścią bylo New Order? Bo po obejrzeniu tego traileru z checia bym zagral w takie klimaty...bo nigdy nie gralem w Wolfensteina i nie wiem ktora czesc jest ktora :1_grinning:

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poprzednią częścią było New Order. Zdecydowanie warto ograć, tym bardziej przy śmiesznych cenach w jakich można dorwać :) I najlepiej ograj też Old Blood.

 

Co do nowej części - nie jestem fanem Wolfensteina, grałem tylko w wyżej wymienione New Order i Old Blood, ale świetnie się bawiłem i nie mogę się doczekać New Colossus (chociaż jak w przypadku poprzednich, ogram jak będzie w jakiejś cebulackiej cenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Order świetna gra. jak ktoś nie grał to polecam. Do wyrwania za grosze.  

@baku83 tak New Order wraz z dodatkiem wyszedł ostatnio. Natomiast jeżeli pytasz jak to chronologicznie w świecie gry wygląda to nie wiem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sLk napisał:

Natomiast jeżeli pytasz jak to chronologicznie w świecie gry wygląda to nie wiem :smile:

Tak jakby co to old blood jest prequelem new order :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje panowie, biere :1_grinning:

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wiecej tego samego co w the new order i juz mnie maja.

Jedna z niewielu gier singlowych ktore przeszedłem 3 razy pod rząd bawiąc sie swietnie za każdym razem (No dobra moze ostanie przejście i wdarła sie odrobina rutyny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

będzie grane w tym przypadku nie może być inaczej.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to marketing mają fajny: 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj skończyłem New Order, żeby odświeżyć sobie przed premierą dwójeczki. Preorder na grę, steelbook i podkładki pod piwo już złożony. Wiedzieli jakie gratisy dodać, bo piwko będzie nieodłącznym elementem posiedzeń z Blazkowiczem :30vm3cw: To jedna z niewielu ostatnich produkcji, gdzie nie ma miejsca na poprawność polityczną, multi kulti i wszelkie inne pierdołowate rzeczy, żeby tylko kogoś nie urazić. Jeśli fabuła utrzyma poziom z poprzedniej części, będę w pełni usatysfakcjonowany, ponieważ o gameplay nie ma się co martwić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka będzie raczej nie do splatynowania :1_grinning: Wrzucili trofeum za przejście na poziomie trudności 'mein leben', który jest niczym innym jak permdeath. Trzeba zaliczyć grę w jednym posiedzeniu, mając jedno życie, bez możliwości zrobienia save, na najwyższym poziomie trudności. Awesome! Grę ukończę, ale platynkę odpuszczę :1_grinning:

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O skurwisyny... albo się stali wredni albo im się coś popieprzyło. W pierwszej części były takie przyjemne achi (ograłem na pc, ale obstawiam, że lista była taka sama) a tu wymyślili coś kuźwa wybitnie koreańskiego... Szkoda.

Tak, lubię trofea :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xavris napisał:

O skurwisyny... albo się stali wredni albo im się coś popieprzyło. W pierwszej części były takie przyjemne achi (ograłem na pc, ale obstawiam, że lista była taka sama) a tu wymyślili coś kuźwa wybitnie koreańskiego... Szkoda.

Tak, lubię trofea :24_stuck_out_tongue:

 

platynka w W:TNO byla prosta w mojej opinii, pucharki traktuje neutralnie. W wolfa gralo mi sie tak przyjemnie ze stwierdzilem no to wisenka na torcie switnej zabawy bedzie ich zebranie. 

 

Nie boj nic, albo patchem to poprawia - zdarzalo sie w wypadku innych gier. 

Albo moze sie okazac ze bedzie jakas niespodzianka w stylu jak nic nie bedziesz robil przez 15 minut, lub grajac drugi raz bedziesz mial do otworzenia drzwi ktore wczesniej byly zamkniete i bedzie mozna gre skonczyc w 30 minut (tak jak FC4 mozna bylo w 15min). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O skurwisyny... albo się stali wredni albo im się coś popieprzyło. W pierwszej części były takie przyjemne achi (ograłem na pc, ale obstawiam, że lista była taka sama) a tu wymyślili coś kuźwa wybitnie koreańskiego... Szkoda.
Tak, lubię trofea :24_stuck_out_tongue:
Co tam odyebali? Bo nie przyglądałem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

Co tam odyebali? Bo nie przyglądałem się...

A post wyżej @Bartek_Red napisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie zauważyłem. No nie pierwszy raz się spotykam z czymś takim, myślę że będzie jakiś sposób na obejście tego, a jak nie no to spore wyzwanie :) Chyba, że dadzą jakieś cheaty w grze typu jeden strzał = kill, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem pod uwagę zakupu teraz tej gry ale po świetnych recenzjach wymiękłem.  Każdy pisze jaka ta gra jest genialna więc trzeba obadać samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie zwracam się do braci z pytaniem: jaki numer CUSA w Polsce jest? A może ktoś kupił w UK i podzieli się jaka wersja językowa jest? Bo głupieję po prostu z tymi numerami ostatnio. Co innego jest podane na PS Store, a co innego do dostania w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie w Anglii jest CUSA 07377 i bądź tu mądry. Poprzedni Wolf miał język polski. Pieprzona Bethesda z tą jej polityką. Nigdy nic nie wiadomo naprawdę T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Talerz napisał:

A właśnie w Anglii jest CUSA 07377 i bądź tu mądry. Poprzedni Wolf miał język polski. Pieprzona Bethesda z tą jej polityką. Nigdy nic nie wiadomo naprawdę T_T

Jesli nr sie rozni, bezpieczniej jest zalozyc ze lokalizacji PL nie ma.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×