Skocz do zawartości
Patricko

Mario&Rabbids Kingdome Battle

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się udało kupić grę za 25f w edycji Gold.  Jeszcze nie zdążyłem odpalić, ale łykam wszystkie gry od Nintendo. Nigdy nie miałem styczności z tą marką dlatego nadrabiam na tyle na ile pozwalają fundusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Frost Prime napisał:

ale łykam wszystkie gry od Nintendo.

Tylko ten tytuł jest od Ubisoftu :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawda jest taka ze N od zawsze stało exami i podejrzewam że 95 % użytkowników ma takie samo zdanie jak Ty.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam to samo :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy...muszę coś napisać o M&RKB, żeby nie było totalnego off-top'u...No generalnie, nie potrzeba tu wielkiego kunsztu taktycznego, a jeśli chodzi o wykreowane przez N światy, to Mario, zawsze mi najmniej podchodził. Ja jednak jestem wyznawcą Zeldy, Metroida i Fire Emblem. 

 

Co do tego, jakimi grami stoi NS, to co do zasady się z Wami zgadzam. Natomiast, jeśli ktoś się odnajduje w gatunku indie, to chyba nie ma obecnie lepszej platformy. Gry od niezależnych studiów, zwykle nie są jakoś super zaawansowane technicznie i nie potrzebują sprzętu od NASA, żeby chodzić płynnie.  Dead Cells, Hollow Knight, Celeste, Banner Saga, Into the Breach, Undertale, Hyper Light Drifter  to tytuły, które pod względem gameplay'u i stylu artystycznego, mogą spokojnie konkurować z wielkimi hitami, a w trybie handheld gra się w nie po prostu doskonale, a poza tym wyglądają lepiej niż na dużym ekranie. No, ale trzeba to lubić. Dla mnie na przykład Dead Cells powoli staje się tytułem nr 1, wyprzedzając nawet Zeldę. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×