Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

No jest ogólnie to teraz mielismy postacie dopakowane na maxa i max. staminę więc jest łatwiej, w pełnej wersji będzie trzeba na wszystko zapracować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

A tak w ogóle, bo w sumie nie wiem... Walka w MHW jest taka soulsborne'owa? W sensie 2-3 gongi od potworka i nara? Czy jedynym wyznacznikiem poziomu trudności jest limit czasowy?

Może trochę podobieństw można by znaleźć, ale z grubsza to jednak całkiem inny potworek. Oczywiście oceniam na podstawie bety. Co prawda te najmocniejsze potwory mogą nieźle przywalić, ale to nie jest intensywność jak w soulsach. Tu raczej tłuczesz monstera ile wlezie zanim będziesz musiał uniknąć ataku i dalej tłuczesz. Nie ma tak, że się turlasz i skaczesz w kółko żeby znaleźć okienko i wcisnąć jeden/dwa ataki i odskok. Ja osobiście oddzieliłbym oba tytuły grubą krechą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zdalem sprawe ze odpuszczam.. ta gra jest zbyt japonska :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie druga beta dla wszystkich z PS4 od 22-12 do 26-12.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to tam sama beta czy coś nowego? Wiadomo już może? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Karaluch69 napisał:

Będzie druga beta dla wszystkich z PS4 od 22-12 do 26-12.

Spektakularna wiadomość! Dzięki :)

Edit. Nie żebym Ci nie ufał, ale skąd to info bo nie mogę znaleźć?

Drugi edit. Dobra, mam :P

@manoszek mam nadzieję, że wiesz co to znaczy :P

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie to tam sama beta czy coś nowego? Wiadomo już może? 12_slight_smile.png
Ta sama niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko opcja, bo nie ograłem poprzedniej, a nie chciałem specjalnie kupować Plusa. Taki ze mnie cebulak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to betę się już da pobierać. Co prawda znalazłem ją tylko na telefonie, dodałem do biblioteki i na konsoli dopiero z poziomu biblioteki dało się rozpocząć pobieranie. Nie znajdowało mi klienta z poziomu sklepu na konsoli.

 

Edit.

Na sklepach widzę chodzi po 200 zł, całkiem spoko cena.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2017 o 11:03, Karaluch69 napisał:

Nowy trailer.

 

 

Ogladalem juz kilka razy ten trailer i za kazdym razem konczy sie na tym ze trzymam w rece penisa.

 

Miodzio. Nie oczekuje ze fabula bedzie warta czegokolwiek w tej grze, ale juz sam fakt ze beda jakies scenki i epickie akcje z tym potworem wielkosci jakiegos kanionu obejsranego powoduja u mnie drgawki.

 

J A R A N K O

 

#niedlajanuszy

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, One Post Man napisał:

 

Ogladalem juz kilka razy ten trailer i za kazdym razem konczy sie na tym ze trzymam w rece penisa.

Mam nadzieję, że nie oglądasz tego w miejscach publicznych, bo premiera może się dla Ciebie nieco przesunąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie grali po angielsku czy japońsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, redo napisał:

Będziecie grali po angielsku czy japońsku?

Zwykle preferuję rozumieć dialogi bez czytania napisów, więc raczej angielski. Chyba że będzie kiepski (w co raczej wątpię, to nie polski dubbing :P ) to wtedy japoński. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag ode mnie po becie.

Gra przytłacza wręcz opcjami na początku :) te wszystkie rośliny, pułapki i inne cuda. Mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie jakiś tutorial :P to nie jest wadą jakby co :P

Potwory, mimo że 3, to całkiem różne od siebie. Dobrze wróży na przyszłość.

Kompletnie różne od siebie bronie. Ciekawe czy np jeden młot od drugiego będzie się różnił czymś oprócz różnych statystyk. I odziwo wielki młot mi najbardziej przypadł do gustu, mimo że raczej wolę szybkie bronie. Nie używałem zasięgowych, może jeszcze odpalę z randomami.

A przede wszystkim - gra jest przepiękna. Matkobosko, te widoki, te żyjątka wszystkie. Cudownie to wszystko wygląda.

Taka ciekawostka - najwięcej problemów sprawił nam drugi potwór... Pierwszy i ostatni padły w pierwszym podejściu w 3osobowym party :)

Wiem, że bez obawien mogę zamawiać preordera że steelbookiem :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2017 o 12:51, Karaluch69 napisał:

Instrukcja dla noobków takich jak ja.

 

http://www.monsterhunterworld.com/us/topics/beta/images/manual.pdf

Ta instrukcja jest nieporównywalnie bardziej użyteczna PO zagraniu w grę pierwszy raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej broni sprawdzam tym większa mam zagadkę czym grać w pełnej wersji. Najpierw long sword mi podszedł, później bardziej młot natomiast po gwałcie jakiego dokonałem na jagarasie w tej chwili dual blade wysunął się na prowadzenie. Trzeba przyznać, że arsenał jest bardzo fajny. No i za każdym razem jak widzę żuka gnojarza to musze przystanac i popatrzeć jak się męczy z tą swoją kulką. Będzie grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na razie podszedł charge blade ale jeszcze nie sprawdziłem wszystkiego.

Demko jest dobre, szkoda że krótkie. W 20 min nie da się ogarnąć wszystkiego na mapie. Spore wrażenie robi na mnie walka pomiędzy potworami.

Wczoraj oglądałem na twichu kolesia, który narzekał że każda broń ma inne sterowanie i w HZD było to lepiej zrobione. Nie grałem w HZD więc zapytam, co sądzicie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi na razie podszedł charge blade ale jeszcze nie sprawdziłem wszystkiego.
Demko jest dobre, szkoda że krótkie. W 20 min nie da się ogarnąć wszystkiego na mapie. Spore wrażenie robi na mnie walka pomiędzy potworami.
Wczoraj oglądałem na twichu kolesia, który narzekał że każda broń ma inne sterowanie i w HZD było to lepiej zrobione. Nie grałem w HZD więc zapytam, co sądzicie na ten temat?
Nie grałem w HZD ale tutaj zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czasu to są questy na potwory, normalnie w grze można było biegać po mapie i farmić matsy bez końca. Przynajmniej jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, korwin napisał:

Mi na razie podszedł charge blade ale jeszcze nie sprawdziłem wszystkiego.

Demko jest dobre, szkoda że krótkie. W 20 min nie da się ogarnąć wszystkiego na mapie. Spore wrażenie robi na mnie walka pomiędzy potworami.

Wczoraj oglądałem na twichu kolesia, który narzekał że każda broń ma inne sterowanie i w HZD było to lepiej zrobione. Nie grałem w HZD więc zapytam, co sądzicie na ten temat?

 

Koleś to zwykły debil. Różne style walki i nauka walki każdą bronią to przyjemny wysiłek który prowadzi do satysfakcji. Moje początkowe czasy zabicia 3 potworka oscylowały w granicy 18 minut. To mój pierwszy monster więc jestem nubem. Ale zacząłem się wgryzać w walkę i różne aspekty i dzisiaj zszedłem do 10 min, co i tak jest słabym wynikiem przy prosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×