Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie jeszcze jedna beta, zdaje się w weekend przed premierą. Gdzieś mi migneło, że ma być jeden nowy quest, ciekawe czy reszta taka sama.

No i gra ma zajmować 16gb, co jest wyborną wiadomością :) da się? Da się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacofanie japońców ma swoje plusy, nie dotarło jeszcze do nich, że na skrzynkach można rzeźbić frajerów :D Oczywiście pół żart pół serio, mam nadzieję że nie wprowadzą tego gówna do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japończyki może lootboksów nie lubią, ale za to lubią dawać dodatkowe stroje i bronie za $$ I znając Capcom to pewnie tak będzie też w monster hunter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale to jest zupełnie inna bajka i takie płatne "smaczki" bez hazardu i bez pay 2 win są jak najbardziej (dla mnie) akceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta japończycy to bedo mieli pewnie możliwość dokupienia nowych strojów, żeńskich postaci z cyckami XXL, oraz bardziej skapych strojów

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2018 o 00:07, Patricko napisał:

Zacofanie japońców ma swoje plusy, nie dotarło jeszcze do nich, że na skrzynkach można rzeźbić frajerów :D Oczywiście pół żart pół serio, mam nadzieję że nie wprowadzą tego gówna do gry.

 

Capcom się oficjalnie wypowiedział a raczej szef studia robiącego dla capcomu monstery, że idea loot boxów w monsterze jest głupia i nie będzie żadnego syfu. A, że capcom musi robić co oni chcą bo dzięki nim nie zbankrutowali będzie spokój. 

 

Wszystkie dlc będą za free co potwierdzili ostatnim trailerem pierwszego potworka z dlc.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... Mamy lokację, która wygląda na dno oceanu, ale nim nie jest, i walczymy tam z jakimiś pluszowymi nietoperzozaurami (ten ogon...).

Jeszcze tylko 2 tygodnie, nie mogę się doczekać :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie wiem czy brać pudło czy cyfrę. Nie mogę się doczekać gierki, gra japońców i od razu to widać na ekranie. Kolorystyka i nawalane na minimapie, że heeeej :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć pewność, że pograsz w weekend to cyfra. Nie będzie czasu na gre w weekend to pudło

Także podsumowując wybiera Steelbooka :xzibit:

Jak ktoś nie będzie miał z kim polować to zawsze można mnie dodać bo jakoś znajomych nie ciągnie to "hińskich" gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przeliczyć, żeby innym było łatwiej - 97,5/100, czyli urywa dupę :)

A steelbooki się skończyły... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z oceną Famitsu bym uważał ale mam nadzieję, że tym razem za dużo nie przegięli :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Konsola wygląda tak sobie, większe wrażenie robi na mnie prędkość z jaka pobiera betę:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 1000 Mbps :) Wątpię, żeby ze sklepu sony leciało mu pełną mocą :1_grinning:

 

Theme fajny nawet. Ikonka znajomych wporzo wporzo.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem bez głosu. Nie wiem czy na początku pobieranie jest przyspieszone i czy mu aktualizuje co sekundę ale jeżeli tak to gość jedzie 500mb/s ale to też japońskie łącza i serwery Sony.
Na pewno tam dbają o połączenie a nie traktują jak nas ...3 świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy laczu 600Mb/s sciagam z PSS raczej nie szybciej niz 15-20MB/s czyli 1GB leci w minute. Powinno byc duzo szybciej. Czesto wlecze sie 5MB/s i trzeba pauzowac i wznawiac. Na kompie lacze dziala z pelna szybkoscia i w minute zasysa okolo 4GB z tego co pamietam.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przy laczu 600Mb/s sciagam z PSS raczej nie szybciej niz 15-20MB/s czyli 1GB leci w minute. Czesto wlecze sie 5MB/s i trzeba pauzowac i wznawiac. Na kompie lacze dziala z pelna szybkoscia.
Mam konsolę od premiery.wiem jak "sprawnie" to działa.
120 łącze a leci max 40. Lokalny serwer proxy przyspieszył do 70.

...chociaż teraz jak konsola do mnie wróciła to pokazywała na teście sieci 220 z 250 które obecnie mam i to bez serwera proxy.

Już przestaje robić offtop.

Byle do przyszłego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po kilku latach nieobecności!

Moja ulubiona seria wraca na konsole Sony to ja też wracam. Gierka zapowiada się bardzo ciekawie, ale niestety nie miałem jeszcze okazji pograć w bety... Dopiero w tym miesiącu zakupiłem PS4 i nie mogę doczekać się weekendu. Na razie będę grał ze znajomym, który już dłuższy czas korzysta z dobrodziejstw PS4, ale chętnie poznam innych łowców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie możesz powysyłać zaproszenia wszystkim pięciu osobom, wypowiadającym się w tym wątku :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha japończycy są nieźle stuknięci :1_grinning: chyba żadna inna nacja nie zrobiła by takiej reklamy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po komentarzu Piacha spodziewałem się jednak czegoś bardziej stonowanego. Oni są naprawdę pojebani XDD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej nawet i ja się skusiłem na Japońszczyznę wystarczyło po odbiciu się od klimatu zmienić podejście i w sumie serio dużo lepiej mi się gra nawet ostatnio skończyłem Yakuze  gdzie klimat i ten dystans japończyków mnie odrzucił na samym początku. Generalnie złożyłem pre-order na cyfraka i liczę na jakiś preload.
Możecie mnie dodawać do znajomych i można coś pograć, ale ostrzegam, że jestem tu nowy w tym klimacie i będę potrzebować czasu by się ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×