Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś mi się obiło o uszy, że grając w singla będziemy mogli wezwać graczy do pomocy w każdym momencie. Pytanie czy z automatu w trakcie questa potwór zyska więcej hp czy jak? Bo jak nie to będzie można robić potworki w minutę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Sponsor napisał:

Gdzieś mi się obiło o uszy, że grając w singla będziemy mogli wezwać graczy do pomocy w każdym momencie. Pytanie czy z automatu w trakcie questa potwór zyska więcej hp czy jak? Bo jak nie to będzie można robić potworki w minutę...

 

Stawiam, że poziom trudności będzie się skalował, adekwatnie do ilości graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Karaluch69 napisał:

Nie ma co stawiać bo to już to wcześniej potwierdzali, że będzie się skalować.

W multi to wiedziałem, że będzie się skalować, bo zawsze tak było. Jak mówisz, że w single w trakcie questa też to ok wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, princ18 napisał:

Dziala juz beta? 

Od 3 w nocy powinna działać. A ja siedzę w pracy do 16 :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, princ18 napisał:

Dziala juz beta? 

 

Tak, działa. Sprawdziłem przed pójściem do pracy. Jeszcze tylko 3 godziny i będę grał jak wściekły :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 3 w nocy powinna działać. A ja siedzę w pracy do 16 :38_worried:
 
Tak, działa. Sprawdziłem przed pójściem do pracy. Jeszcze tylko 3 godziny i będę grał jak wściekły :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
Uff dobre że ja nie mam tego problemu... Nie ma po prostu bety na XO :38_worried: Ufff dobrze ze Microsoft nie uchronil przed takimi problemami ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uff dobre że ja nie mam tego problemu... Nie ma po prostu bety na XO :38_worried: Ufff dobrze ze Microsoft nie uchronil przed takimi problemami

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

...Namówiłeś mnie do włączenia konsoli.
W polskim store nie widzę.
85df4fce351f5d34a1a61e704c2be30c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem 2 pierwsze powtórki.
Coś to podejrzanie za łatwo idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, SephiroT napisał:

Odpaliłem 2 pierwsze powtórki.
Coś to podejrzanie za łatwo idzie.

 

Potwierdzam! Sam widziałem na Twitchu, że łątwo jakoś :24_stuck_out_tongue:

 

A może jesteś taki pro?? ;)

 

Myślę, że ten właśnie MHW został trochę "ułatwiony" i przemodelowany aby trafić w odbiorców w EU/US...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to dopiero ostatni potworek z bety jest jakkolwiek wymagający. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym trąbione że ekwipunek jest bardziej dopasiony niż będziemy mieli to w pełnej wersji i trzeba będzie to zdobyć, w końcu świeżaków trzeba jakoś zachęcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że było.

Nie chodzi mi o ekwipunek tylko o sam styl gry.

Bardziej Diablo niż Soulsy.

 

Potrenować, obczaić movesety i combosy każdej broni i jazda.

Fajnie że jest jest niezależny wybór audio z tekstem. Każdy będzie grał jak mu wygodnie.

 @DigitalMan_PL pytałeś czy jest Xbox One X enhanced. Jest!

...jeszcze tydzień.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie rzeczy które mnie denerwują, ale nie przeszkadzają jakoś specjalnie w zabawie. Pierwsza to automatyczne wchodzenie na przeszkody, ale może da się to wyłączyć? Zdarzyło mi się kilka razy, że łowca złapał mi się lin do wspinania co kończyło się ciosem w plecy. Druga rzecz to charge młota na wzniesieniach, który automatycznie robi wślizg tak jakbyśmy biegli. Jest to upierdliwe na pustyni gdzie walczy się z Barothem. Biegam sobie spokojnie dookoła potwora ładując młotek aż nagle postać zaczyna się ślizgać i zwykle kończy się to miss hitem.

 

Poza tymi dwiema niedogodnościami nic specjalnego nie zauważyłem... Ogólnie gra wymiata. Po roku przerwy od Monster Hunter Generations na 3DS dobrze jest wrócić do łupania łbów potworom :) Jest kilka nowych rzeczy jak możliwość wykorzystywania otoczenia, proca i peleryny, co wprowadza trochę świeżości. Grafika to prawdziwy skok na przód w tej serii. Gameplay to czysty miód... co tu więcej gadać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym sklepie bierzecie pudełko? Bo chciałbym, żeby się wyrobił na piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Patricko napisał:

W którym sklepie bierzecie pudełko? Bo chciałbym, żeby się wyrobił na piątek.

Media Expert za 189zł zawsze wyrabiają się na dzień premiery z odbiorem osobistym.

 

Grałem trochę na 3DS i gra mi średnio podchodzi choć grać się da. World myślę że będzie zrobiony bardziej pod nowych graczy aby każdy dał radę w to grać. Mam kumpla fanatyka tej gry i normalnie już wytrzymać nie może do premiery :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, helganin napisał:

Media Expert za 189zł zawsze wyrabiają się na dzień premiery z odbiorem osobistym.

 

Grałem trochę na 3DS i gra mi średnio podchodzi choć grać się da. World myślę że będzie zrobiony bardziej pod nowych graczy aby każdy dał radę w to grać. Mam kumpla fanatyka tej gry i normalnie już wytrzymać nie może do premiery :) 

Niech nie nawali w pory ; D a tak serio to trochę nuda się robi po czasie ciagle mashowanie przycisków 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Patricko napisał:

W którym sklepie bierzecie pudełko? Bo chciałbym, żeby się wyrobił na piątek.

Jedyny sklep, który mnie nigdy growo nie zawiódł to Media Markt. W euro i Media expert zamawiałem tylko po razie, ale obie próby były po terminie, z czego w media expercie była do odbioru 3 (trzy) dni po premierze, także ten :24_stuck_out_tongue:

W MM kiedyś była z czymś taka sytuacja, że zamawiałem przez net z odbiorem w sklepie, i nie wiem czy mieli jakiś błąd czy coś, ale akurat w moim MM było 30 zł taniej... pojechałem dzień przed premierą, zanim dostałem maila o gotowym do odbioru zamówieniu, a gra leżała na półce. Panie bez problemu sprzedały mi kopię z półki w ramach realizacji zamówienia, po obniżonej cenie taką jak miałem w mailu.

Także jak dla mnie tylko MM, ale też kwestia pewnie kto ma do czego bliżej. Cena w sumie bez różnicy na dobrą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Media Expert za 189 zł, zobaczymy czy się wyrobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Patricko napisał:

Zamówiłem w Media Expert za 189 zł, zobaczymy czy się wyrobią...

@DigitalMan_PL przypilnujesz koledze zamówienia? ;)

 

https://twitter.com/EurogamerPL/status/955444483017117696

...nie działają już miniatury z twittera?

 

Będą polskie napisy. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Patricko napisał:

Zamówiłem w Media Expert za 189 zł, zobaczymy czy się wyrobią...

 

Proszę info na priv do jakiego sklepu, najlepiej z numerem zamówienia to sobie tam do nich zadzwonię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy macie do tego ME jakiś kod rabatowy? Ja widzę cenę 199 zł.

@Patricko mi jak wklejam tweeta te od razu nie wrzuca tak jak powinno, dopiero jak kliknę w komunikat, żeby usunęło formatowanie, to się robi tak jak powinno. Sprawdź w ten sposób.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem w ME za 199zł. Mam nadzieje, że będzie do odbioru w dniu premiery. W poniedziałek specjalnie wolne biorę żeby odespać zawalony weekend :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Wy macie do tego ME jakiś kod rabatowy? Ja widzę cenę 199 zł.

@Patricko mi jak wklejam tweeta te od razu nie wrzuca tak jak powinno, dopiero jak kliknę w komunikat, żeby usunęło formatowanie, to się robi tak jak powinno. Sprawdź w ten sposób.

Jak się zapiszesz na newsletter dostaniesz kod na 10zł rabatu.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×