Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się skusiłem na zakup z ME. Zawsze chciałem zagrać w legendarne Monster Hunter, w końcu będzie do tego okazja. Oby gra była na czas, bo sklep mam 5 minut pieszo od domu. Pewnie w piątek polecą jakieś zaproszenia bo niestety nie mam znajomków "konsolowców", a jak już mam to jedyne w co grają to Fifa... :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś zamawiał w Euro to w skrzynce może miec juz wiadomość „Zapraszamy do wybranego Sklepu Fizycznego w dniu 2018-01-25 po godzinie 14:00 w celu zakupu Zarezerwowanych produktów.” Nie wiadomo tylko czy wydadzą już jutro ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również 25 o 14:00 jest pierwsza regionalna premiera w sklepie M$.

Powinni bez problemu wydać jak dostałeś maila. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie po tym, jak przeczytałem posta @SmaleC i mam to samo w mailu. Także byłoby miło. W piątek zaraz po pracy idę na wutke i generalnie do soboty wieczór mógłbym mieć problem z kupieniem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SmaleC napisał:

Gdyby ktoś zamawiał w Euro to w skrzynce może miec juz wiadomość „Zapraszamy do wybranego Sklepu Fizycznego w dniu 2018-01-25 po godzinie 14:00 w celu zakupu Zarezerwowanych produktów.” Nie wiadomo tylko czy wydadzą już jutro ;)

 

1 godzinę temu, SephiroT napisał:

Również 25 o 14:00 jest pierwsza regionalna premiera w sklepie M$.

Powinni bez problemu wydać jak dostałeś maila. 

 

No nie za bardzo :24_stuck_out_tongue: 

 

Sklep intenretowy tworzy jakiś noob gamingowy, który hooya wie :24_stuck_out_tongue: Ustawili takiego autorespondera i tyle ;)

 

A sklep (a w sumie pracownicy i kiero) 25 bojąc się kary i embarga nie wyda płyty i oooooo.... 

(Zresztą nie ma się co dziwić sam bym nie wydał, a później jebli by kilka tysi kary na sklep :P.... To lepiej im zlać kolesia 25 i nie ryzykować, proste...)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera najlepszej gry do co-opa w roku 2018 już tuż tuż, jak tam sportowe świry? Mam nadzieję że nastroje pozytywne co? No to fajnie, może dla zabawy przypomnijmy sobie super trailery do tej super gry co?

 

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie i przypominam że kto nie kupi na premierę ten rak branży i śmieć gorszego sortu. :)

Edytowane przez One Post Man
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostal juz ktos gdzies? 

Nie wiem czy biegac po sklepach i blagac zeby mi dali :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie otrzymałem SMS ze towar gotowy do odbioru, ale dopiero po pracy będę mógł sie przekonać czy trzymają sie terminów premier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że będzie dziś jakiś pre-load? na cyfraku ?:D

 

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SmaleC napisał:

Ja właśnie otrzymałem SMS ze towar gotowy do odbioru, ale dopiero po pracy będę mógł sie przekonać czy trzymają sie terminów premier ;)

W jakim sklepie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakim sklepie? 
Ręce opadają... 4-5 postów wyżej przeca pisał... (specjalnie nie podam w jakim, abyś ruszył zadek)....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ręce opadają... 4-5 postów wyżej przeca pisał... (specjalnie nie podam w jakim, abyś ruszył zadek)....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Bije sie w piers i obiecuje, ze nastepnym razem i na strone wczesniej zajrze zanim zadam jakies pytanie, pasi? 

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ale akurat w tym przypadku @DigitalMan_PL ma trochę racji, bo dosłownie 2 posty wcześniej cytował post z jakiego sklepu :24_stuck_out_tongue: Czyli tylko na tej stronie informacja, której potrzebowałeś pojawiła się dwa razy :24_stuck_out_tongue:

 

@DigitalMan_PL przy okazji. Kilka razy spotkałem się z tym, że duża sieciówka (głównie MM, ale w euro zdaje się też tak było) miały coś dosłownie na półce przed premierą. Z czego to wynika w takim razie, skoro piszesz o karach? Z niewiedzy sklepu, z jakiegoś cichego przyzwolenia dystrybutora, z głupoty?

Pytam z czystej ciekawości bez żadnych podteksów.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Fuviks napisał:

Myślicie, że będzie dziś jakiś pre-load? na cyfraku ?:D

 

 

Moj znajomy wczoraj juz mial pre-load.

 

btw. 91 na metacriticu :fsg:

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/monster-hunter-world/critic-reviews

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było to mi wydali bez problemu. Może to nie wiedzia pracowników, koniec końców juz mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama kampania to jakieś 40-50h?
Gdzieś oglądałem dzisiejszy zagraniczny gameplay i koleś tak twierdzi...
Myślę nad zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kolos28 napisał:

Sama kampania to jakieś 40-50h?
Gdzieś oglądałem dzisiejszy zagraniczny gameplay i koleś tak twierdzi...
Myślę nad zakupem emoji4.png

http://www.pcgamer.com/monster-hunter-worlds-story-campaign-will-last-40-50-hours/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, dzięki

 

Tylko czy rzeczywiście, po przejściu kampanii będzie się chciało siedzieć w świecie gry by ulepszyć bronie itp.

Z Twojego linku wynika, że w grze jest tyle zawartości aby tak właśnie było - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kolos28 napisał:

I wszystko jasne, dzięki emoji106.png

 

Tylko czy rzeczywiście, po przejściu kampanii będzie się chciało siedzieć w świecie gry by ulepszyć bronie itp. emoji4.png

Z Twojego linku wynika, że w grze jest tyle zawartości aby tak właśnie było - zobaczymy.

 

Sama kampania to nigdy nie jest koniec gry w Monsterze, dochodza jeszcze trudniejsze potwory i jakies wydarzenia w swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem z czym to się je a więc zakup obowiązkowy dla takiego maniaka BB jak ja, któremu ciągle mało bloodborna hahaha

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja żałuję ze nie kupiłem wersji ze steelbookiem.. Chciałem sie wstrzymać z kupnem nowego Monster Hunter'a (tłumaczyłem sobie, ze kupka wstydu rosnie), ale przy ocenach i Hypie,  który towarzyszy tej grze nie jestem w stanie sie opanować :1_grinning: Stare dobre czasy się przypominają jak grałem w wersję unite na Psp. Opłaca mi sie złożyć preorder w mediaexpert, czy lepiej poczekać z premiera juz do jutra? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie zapowiada się ten nowy rok. Jest dopiero styczeń, a tu taki sztos się pojawił :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a licznik na misję dalej występuje? Gdzieś czytałem dwie wersje, jedni mówią, że nie a drudzy, że tak ale został zwiększony do 50min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kolos28 napisał:

Panowie a licznik na misję dalej występuje? Gdzieś czytałem dwie wersje, jedni mówią, że nie a drudzy, że tak ale został zwiększony do 50min.

Tak, będzie 50 minut na polowanie. Przynajmniej tak pisali, ale nie mogę znaleźć źródła.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×