Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

To trochę dupą, lepiej by było bez limitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba jest jakiś tryb free roam, gdzie można farmić materiały, itd.? Nie mówcie, że nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolos28 napisał:

To trochę dupą, lepiej by było bez limitu

50 min. w zupełności wystarcza. Jak będziesz chciał zwiedzać mapę i zbierać zasoby to są takie questy zapoznające z mapami gdzie wystarczy dostarczyć Paw Pass Ticket, który znajduje się normalnie w skrzyni w campie. Przynajmniej były takie questy do tej pory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Patricko napisał:

Ale chyba jest jakiś tryb free roam, gdzie można farmić materiały, itd.? Nie mówcie, że nie ma....

Gdzieś czytałem, że miał być free roam, ale nie mogę znaleźć innego potwierdzenia niż gamefaq :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Patricko napisał:

Ale chyba jest jakiś tryb free roam, gdzie można farmić materiały, itd.? Nie mówcie, że nie ma....

Będzie będzie. Jak ubijesz monstera to bedziesz miał opcję skończyć albo zostać na planszy i łazić i osobny free roam też ma być.

 

A na marginesie, ma kto pożyczyć 2 stówki do środy :axk28y: Pograłbym już a na koncie pusto.

 

 

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej zmuszony jestem kupić cyfre bo chory jestem i do poniedziałku zakaz wychodzenia mam. Panowie co to jest za pozycja w wersji deluxe "zestaw panc woj"
Opłaca się dokładać 40dychy do wersji deluxe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej zmuszony jestem kupić cyfre bo chory jestem i do poniedziałku zakaz wychodzenia mam. Panowie co to jest za pozycja w wersji deluxe "zestaw panc woj"
Opłaca się dokładać 40dychy do wersji deluxe?
Moim zdaniem nie opłaca się, bo w imię czego? Pfyyy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciele wer pudełkowej mogą już grać solo? Bo wiem że serwery jeszcze off... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jednak wstrzymam z zakupem ale i tak życzę wszystkim genialnego zagrywania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos w 50 minut nie potrafi zabic potwora to oznacza ze nie ma co jeszcze przy nim sie krecic.

 

I tak, bedzie tryb free-roam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sądzicie, czy dla kogoś kto ma platyne w Bloodborne i uwielbia soulsy i soulslike a nigdy nie grał w Monster Hunter to gra będzie przychylna na tyle by się od niej nie odbić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kolos28 napisał:

Panowie jak sądzicie, czy dla kogoś kto ma platyne w Bloodborne i uwielbia soulsy i soulslike a nigdy nie grał w Monster Hunter to gra będzie przychylna na tyle by się od niej nie odbić?

Miałeś 3 bety, żeby to sprawdzić :24_stuck_out_tongue: W sumie to ja miałem kontakt z serią tylko właśnie w betach i mi się podobało. Już w sumie sam o to pytałem jakiś czas temu - w zasadzie oprócz walki z dużymi osobnikami i różnych broni to jako tako są to inne gry. Walka w sumie wygląda inaczej, nie schodzisz od jednego źle wymierzonego uniku. No i przede wszystkim jest nastawiona na coop, a nie solo z możliwością gry w coopie.

Jest crafting, są questy... Jak dla mnie, po ograniu bety, to MH i bloodborne łączy tyle samo, co wiedźmina i bloodborne. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, raczej będę grał solo z randomami a wiec będzie ciężko?

 

Jakby co to rozumiem, że po skończeniu kampanii będzie ending game i dopiero zacznie się prawdziwa zabawa w celu zdobywania lepszych broni i ulepszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolos28 napisał:

No właśnie, raczej będę grał solo z randomami a wiec będzie ciężko?

Grałeś kiedykolwiek w jakąkolwiek grę sieciową z randomami i w tą samą grę z ekipą?

To znasz odpowiedź :24_stuck_out_tongue:

Ale solo jako tako też chyba można się pobawić. W coopie będzie po prostu trudniej. Gdzieś widziałem, że w coopie moby mają stały mnożnik hp, czyli czy grasz w 2, 3 czy 4 osoby to mob na tyle samo zdrowia, czyli we 4 jest łatwiej niż we 2. Ale porównanie solo a 4 randomów to już ciężko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kolos28 napisał:

No właśnie, raczej będę grał solo z randomami a wiec będzie ciężko?

Nie, Monster Hunter nie jest taki hardcore'owy jak soulsy. Myślę, że singla spokojnie przejdziesz sam. W tej wersji wprowadzili trochę udogodnień dla nowych graczy to jest łatwiej niż było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będę chciał również pobawić się w multi
W razie problemów w singlu będę mógł zagrać z kimś do pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kolos28 napisał:

Oczywiście będę chciał również pobawić się w multi emoji4.png
W razie problemów w singlu będę mógł zagrać z kimś do pomocy?

Tak, można w trakcie questa wezwać kogoś do pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej zrobić, poczekać do jutra na premierę, czy złożyć zamówienie w Mediaexpert? Boje się, ze w mojej wiosce wrzuca dwa pudelka i się nie zalape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kolos28 napisał:

Oczywiście będę chciał również pobawić się w multi emoji4.png
W razie problemów w singlu będę mógł zagrać z kimś do pomocy?

 

Masz tutaj tylu chętnych do wspólnej gry, że raczej nie będziesz musiał być skazany na randomów :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitchu ludzie już ostro grają. Jakby ktoś jeszcze nie był zdecydowany to może sobie obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj trochę ludzi streamowało. Ja mam teraz dylemat czy iść już do mojego Media Expert zobaczyć czy może mają już grę i sprzedadzą, czy wytrzymać i poczekać do jutra. :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zostać w domu. Wychodząc na zewnątrz istnieje ryzyko, że zostaniesz rozjechany przez samochód i nigdy już w nic nie zagrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda ze na jednej mapie może być 16 osób ? Nasza drużyna 4 osobowa plus 3 inne randomowe które tez sobie polują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×