Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

No to panowie miłej gry w tą świetna grę...
Tymczasem na tym złym XboxOne X, wsio śmiga i to jak ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, SephiroT napisał:

..aaaa i jest jedna "delikatna" różnica pomiędzy betą na PS4 (Fat)  ...na XOX konsola nie wyje jakby miała odlecieć. :banderas:

Ty to masz jakies trefne to ps4. Ja bete ogrywalem na konsoli refurbished, ktora kupilem dwa lata temu a potem dalem dziewczyny siostrze i nic nie wylo. 

 

 

Gdybym nie pracowal na weekendowej  zmianie to i bez psn mlocil bym jak chlop zboze. 

 

 

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od 7 rano do 20 z 20 min przerwą na obiad. Wy... tytuł. I regret nothing. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno żaden tytuł nie sprawił, że siedziałem w robocie i mnie aż rozsadzało, żeby wrócić i ciorać dalej :)

Na szczęście już wróciłem z wutki, specjalnie się oszczędzałem żeby móc siedzieć do rana :)

Edit. O, widzę psn leżał jak mnie nie było :24_stuck_out_tongue: czyli nawet nie mam co żałować :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale od cholery przekombinowanych rzeczy. Zaczynając od mega idiotycznego dołączania i dodawania znajomych do sesji, poprzez problemy gry z dołączaniem już do poszczególnych questów. Bo albo gra ma problem, że ktoś nie obejrzał jakiś cut scen, albo że nie jesteśmy na tym samym poziomie (pomimo, że jesteśmy dokładnie w tym samym miejscu). Głównie chodzi o fabularne questy... Sporo małych rzeczy, które powodują duży niesmak, a które można było rozwiązać 10x prościej i łatwiej...

W Asterii też spokojnie mogli zrobić social hub to jesteśmy solo... Nie żeby to przeszkadzało, bo to pierdoły, no ale aż się prosi przecież żeby tam inni biegali. To, że znajomych nawet tam nie widać (poza tym całym centrum) to też śmiech....

Nie to, że marudzę, bo gra się spoko. Nie jest to taki cud na jaki kitajce zapowiadali tą grę, ale w party, jak się już połączy, to naprawdę zyskuje, chociaż solo też się nieźle bawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak, że przy kontynuowaniu gry trzeba się dołączyć do czyjejś sesji lub stworzyć własną? Można tu w ogóle grać offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi znajduje, ale problem polega na tym, że nie mogę kontynuować gry bez dołączenia do jakiejkolwiek sesji. W menu początkowym gry nie mam czegoś takiego jak gra offline. Od razu przechodzi do "wyboru sesji".

Dodatkowo głosy NPCow mi się urywają po pierwszym wyrazie... No chyba, że tak ma być, ale to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być, typowe japońskie rpg...
Co do sesji to na samym starcie gry łączy Cię z siecią, masz nawet pasek. Potem jedynie zakładasz prywatną sesje i tak grasz, albo odpalasz grę z wyłączonym online na konsoli i dopiero potem sobie włączysz.

Nie rozumiem czym kierowali się projektanci niektórych rzeczy, ale na pewno nie ergonomią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście fakt bycia ciągle połączonym online jakoś nie przeszkadza. Przecież nikt nas nie zmusza żebyśmy grali z innymi. Możemy sobie po prostu przechodzić misje solo i totalnie ignorować pozostałych 15 graczy którzy są akurat z nami w hubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nóżka napisał:

Mnie osobiście fakt bycia ciągle połączonym online jakoś nie przeszkadza. Przecież nikt nas nie zmusza żebyśmy grali z innymi. Możemy sobie po prostu przechodzić misje solo i totalnie ignorować pozostałych 15 graczy którzy są akurat z nami w hubie.

Mi to też nie przeszkadza, ale strasznie dziwnie to rozwiązali.

Edytowane przez carlos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to jedyna słaba część tej gry (miejmy nadzieję, że to poprawią) :)

Bawię się przy niej równie dobrze jak przy wszystkich częściach na 3DS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jeśli jest w tej grze coś, żeby się przyczepić to jest to, że tak powiem, organizacja multi, bo to faktycznie jest tak jakoś na odwal zrobione. Obstawiam, że będą to w jakiś sposób naprawiać i modyfikować. 

Dzisiaj będziemy pewnie z ziomkami próbowali grać razem, bo wcześniej nie było okazji, więc przekonamy się jak to idziemy.

Poza tym jest lodzio miodzio :) no może jeszcze do interfejsu i sterowania się trzeba przyzwyczaić, ale to nie jest wielki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Patricko napisał:

Wszystko fajnie, ale od cholery przekombinowanych rzeczy. Zaczynając od mega idiotycznego dołączania i dodawania znajomych do sesji, poprzez problemy gry z dołączaniem już do poszczególnych questów. Bo albo gra ma problem, że ktoś nie obejrzał jakiś cut scen, albo że nie jesteśmy na tym samym poziomie (pomimo, że jesteśmy dokładnie w tym samym miejscu). Głównie chodzi o fabularne questy... Sporo małych rzeczy, które powodują duży niesmak, a które można było rozwiązać 10x prościej i łatwiej...

W Asterii też spokojnie mogli zrobić social hub to jesteśmy solo... Nie żeby to przeszkadzało, bo to pierdoły, no ale aż się prosi przecież żeby tam inni biegali. To, że znajomych nawet tam nie widać (poza tym całym centrum) to też śmiech....

Nie to, że marudzę, bo gra się spoko. Nie jest to taki cud na jaki kitajce zapowiadali tą grę, ale w party, jak się już połączy, to naprawdę zyskuje, chociaż solo też się nieźle bawię.

 

Problemy z fabuła znaczy się graniem razem, to tak coś popsuli. Choć mnie to wali bo uczę się grać solo. Ale żadnego motłochu biegającego po moim mieście nie chcę i byłby to dla mnie ogromny minus. Ja nie chcę gównianego destiny wanabee w monsterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest strefa dla wyglupow na samej gorze i jest strefa dla spokojnego ogarniania wszystkiego i immersji, mi to pasuje.

 

Jedyny minus na razie to potrzeba obejrzenia scenki zeby moc ziomkow zaprosic do misji fabularnych, z reguly staram sie solowac fabule i na poboczniaki z ziomeczkami z party chodzic, ale czasem ktos potrzebuje pomocy i trzeba jakies kombinacje alpejskie uskuteczniac zeby sie dolaczyc, poza tym zgrzytem, 10/10, best game ever, goty, gotg i ja pie**** ILE GODZIN JUZ MINELO?

Czarna dziura nie gra, tak wciaga.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, One Post Man napisał:

Jest strefa dla wyglupow na samej gorze i jest strefa dla spokojnego ogarniania wszystkiego i immersji, mi to pasuje.

 

Jedyny minus na razie to potrzeba obejrzenia scenki zeby moc ziomkow zaprosic do misji fabularnych, z reguly staram sie solowac fabule i na poboczniaki z ziomeczkami z party chodzic, ale czasem ktos potrzebuje pomocy i trzeba jakies kombinacje alpejskie uskuteczniac zeby sie dolaczyc, poza tym zgrzytem, 10/10, best game ever, goty, gotg i ja pie**** ILE GODZIN JUZ MINELO?

Czarna dziura nie gra, tak wciaga.

 

A "pecemajsterrejs" musi czekać do jesieni...:siara:  Nie wchodzę już do tego tematu, bo mi zazdrość zżera mózg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie mam zastrzeżenia do optymalizacji gry. Jest to jedyna gra obok NBA 2k18, która potrafi trochę rozzłościć mojego prosiaka i słychać jak wiatrak sobie śmiga... Jest to taki 2-3 bieg - nie jest to odkurzacz, odrzutowiec ani suszarka ale słuchać szum...

Fakt gram z naciskiem na grafikę bo lubię jak coś ładnie wygląda ale mam dużo bardziej wymagające gry jak Assasins Creed Origins czy HZD i wiele więcej i jest cisza!

Druga sprawa, że do super płynności to trochę brakuje (jest dobrze ale mogłoby być spokojnie ciągle 60fps w nacisku na grafikę), no i technicznie jest to średnie.

 

Żeby nie było, że tylko narzekam to cała reszta jest genialna, super klimat, super gra!

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na premierówce i jeszcze ani razu ne zawyła hyhy :) Gdybym nie musiał iść wczoraj do roboty miałbym już pewnie z 20-30 godzin, a tak dopiero 10 :24_stuck_out_tongue: Gra naprawdę daje rade. Mały minus mają u mnie za multi, a raczej jak się łaczy. Jak już uda się  wszystkim dołączyć to jest już istna jatka :1_grinning: Bronie zróżnicowane i na pewno trzeba będzie mieć większość z nich ogarnięte na różne monstra. To jest chyba dla mnie największy plus tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie tak jak wyżej, gra robiona pod kooperacje a wykonanie multi tragiczne. Jesteśmy w grupie normalnie gadamy biorę eksploracje i trzeba grać samemu, niedziała mikrofon, racam do miasta działa. Multi to żenada i wstyd.

Wkurza mnie też za duże zagmatwanie mapy szczególnie w jaskiniach bo jest kilka pięter :) 

A tak to gra może być choć ja nie lubię polowania na potwory ale miałem robić za mięso armatnie przy trudniejszych potworach dla kumpla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, helganin napisał:

No u mnie tak jak wyżej, gra robiona pod kooperacje a wykonanie multi tragiczne. Jesteśmy w grupie normalnie gadamy biorę eksploracje i trzeba grać samemu, niedziała mikrofon, racam do miasta działa. Multi to żenada i wstyd.

Wkurza mnie też za duże zagmatwanie mapy szczególnie w jaskiniach bo jest kilka pięter :) 

A tak to gra może być choć ja nie lubię polowania na potwory ale miałem robić za mięso armatnie przy trudniejszych potworach dla kumpla :)

 

Nie no, kazda misje mozna co-opwac, swobodna eksploracje tez, po prostu zeby co-opa wlaczyc na misje fabularna osoba ktora hostuje musi scenke zobaczyc i dopiero wtedy moze wlaczyc co-op, kazda inna misja, ekspedycja etc. dziala na dzien dobry w co-opie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, One Post Man napisał:

 

Nie no, kazda misje mozna co-opwac, swobodna eksploracje tez, po prostu zeby co-opa wlaczyc na misje fabularna osoba ktora hostuje musi scenke zobaczyc i dopiero wtedy moze wlaczyc co-op, kazda inna misja, ekspedycja etc. dziala na dzien dobry w co-opie.

Z 15 minut zajęło nam ogarnięcie jak się połączyć bo niechciało nic działać.  Teraz co drugą misję robiliśmy razem :) Na razie przerwa bo za długo dziś potem może będzie już ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×