Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie twórcy pytani o g-rank milczą. Na razie trzeba się zadowolić darmowymi potworkami, na wiosnę będzie Deviljho

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam - macie juz augumenty powbijane ze wam contentu brakuje? ;) Trofki za 50 temperet monsters zaliczone? ;) No to o czym wy tu gadacie? :rofl: Do farmienia :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grind, nawet taki całkiem przyjemny jak tu, to nie content :)

Lepiej chyba w kółko grindowac 30 potworów niż 25, no nie? (Nie liczyłem ile jest, to tylko przykład).

Więcej zawartości jeszcze chyba nigdy nikomu nie wyrządziło krzywdy. Ale ja na razie nie narzekam, fabuła dopiero na wykończeniu :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któreś wydarzenie prócz tego na strój obserwatora coś daje unikalnego czy można darować sobie? Pytam bo aktualnie mało czasu na grę będę miał, a dopiero h rank odblokowany i zamiast tracić czas na wydarzenia wolę pofarmic nowe eq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, JankoPL napisał:

Któreś wydarzenie prócz tego na strój obserwatora coś daje unikalnego czy można darować sobie? Pytam bo aktualnie mało czasu na grę będę miał, a dopiero h rank odblokowany i zamiast tracić czas na wydarzenia wolę pofarmic nowe eq.

Tak, to z shamosami. Przedmiot jest raczej słaby, ale fajnie wygląda. Jakby kiedyś dodali transmitancji to warto mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak dla zabawy odpaliłem sobie Nergigante i gem wpadł przy pierwszym pokonaniu, ta gra nie przestaje mnie zadziwiać :) Posprzedawałem materiały z tych wszystkich walk z Nergiem i wyszło prawie 1mln z :24_stuck_out_tongue: Skoro jest GS i BOW to czas zabrać się za farmienie dekoracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie 3 dni wydałem chyba ze 250k na pancerz z pełnym możliwym do tej pory ulepszeniem i najlepszą broń jaką mogłem. Wydłużyło to moją drogę to trofka za milion pieniążków, zwłaszcza że mam problemy z pozbywaniem się pozornie niepotrzebnych materiałów (oprócz tych typowo na handel), bo mam syndrom zbieracza i wszystko się może przydać:) :24_stuck_out_tongue: Swoją drogą, w kwestii trofeów, milion kasy trzeba mieć na raz, ale 100k punktów badawczych jest kumulatywne i liczą się też punkty wydane.

A co do broni to trochę mnie dziwi, że broń 8 poziomu, ta najlepsza teoretycznie i najrzadsza, jest stosunkowo niewiele lepsza od swojej poprzedniczki :/ Trochę to dziwne, ale coż zrobić, i tak trzeba ją mieć :) Niestety gem z nerga nie wypadł jeszcze :24_stuck_out_tongue:

 

29 minut temu, Karaluch69 napisał:

W zasadzie gościu nie mówi nic, co się już gdzieś w tym wątku w jakiejś formie nie pojawiło :) Ale fakt, ma pełną rację.

 

Jeszcze minitip kolejny. Wciskając options kończymy cutscenki przy jedzeniu w kantynie i przy wykuwaniu pancerzy. Niby kilka sekund, ale mnie powoli zaczynały denerwować:P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xavris napisał:

Jeszcze minitip kolejny. Wciskając options kończymy cutscenki przy jedzeniu w kantynie i przy wykuwaniu pancerzy. Niby kilka sekund, ale mnie powoli zaczynały denerwować:P 

Przede wszystkim kończymy cutscenkę gdy umiera potwór i mamy więcej czasu na zbieractwo, ale chyba każdy już o tym wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sponsor Wiesz, ja się dowiedziałem wczoraj, także tego... :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto chciałby się pobawić w kucharza to koleś spoko wyjaśnia jak to działa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi powie jak cos dodac do list zyczen? Wgl. Nie ogarniam tego procesu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, princ18 napisał:

Ktos mi powie jak cos dodac do list zyczen? Wgl. Nie ogarniam tego procesu. 

 

cos.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z listy tworzenia nie da sie nic dodac? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liście tworzenia możesz dodać tylko rzeczy do automatycznego robienia przy podniesieniu wymaganych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesla se lata w kosmosie, a ja bym se pograł w MHW ... :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, princ18 napisał:

Czyli z listy tworzenia nie da sie nic dodac? 

Dodajesz do listy życzeń przedmiot który chcesz zrobić wchodzisz w listę życzeń wymagane materiały masz opisane jaki materiał rzadkość skąd wypada jak często itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas polowania można nosić tylko jeden typ broni? Grałem dopiero kilka godzin, tylko łukiem i przyznam, ze czasem w zwarciu przydałoby się wyciągnąć sworda i zdzielić paskude w czerep dopiero przy pukei pukei odkryłem "powłoki" strzał, zmieniacie je dynamicznie czy może jakaś wyróżnia się na tle innych? Tak w ogóle to trochę mało dmg z łuku ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, erazel napisał:

Podczas polowania można nosić tylko jeden typ broni? Grałem dopiero kilka godzin, tylko łukiem i przyznam, ze czasem w zwarciu przydałoby się wyciągnąć sworda i zdzielić paskude w czerep emoji6.png dopiero przy pukei pukei odkryłem "powłoki" strzał, zmieniacie je dynamicznie czy może jakaś wyróżnia się na tle innych? Tak w ogóle to trochę mało dmg z łuku ...

 

 

Power to chyba najważniejsza powłoka. Łuk jest dość trudną bronią na początek, bo wymaga trochę skilla i znajomości potworów. Ogólnie przytrzymując R2 "ładujesz" go im dłużej tym silniejszy atak. Możesz też spamować R2 i z każdym wystrzałem będzie wyższy charge level aż do trzeciego i potem od nowa. Staraj się używać często dragon piercer czyli atak po wciśnięciu kółka i trójkąta jednocześnie. Przy dragon piercerze charge też ma znaczenie czyli ładujesz R2 aż do trzeciego poziomu i wtedy odpalasz kółko i trójkąt. Najważniejsze ustawić się wprost do potwora, bo strzały przelatują wzdłuż niego i zadają obrażenia. Bez odpowiednich skilli dragon piercer używał będziesz raczej tylko wtedy gdy potwór leży, bo ten atak troche trwa, a nie można go przerwać. Warto wyposażyć się w zbroje która ma takie skille jak focus, weakness exploit, zwiększenie ataku i ewentualnie evade. Ci co potrafią grać łukiem kładą legendarne smoki w dwie minuty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nim nie gralem, ale w/g mnie luk jest najmniej wymagajaca bronia w grze ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A od czego zależą typy powłok? W teorii mój łuk ma paraliż, truciznę i bliski strzał, a w praktyce mogę używać tylko tego trzeciego. Tzn podczas walki w menu wyboru mam tylko jeden. Coś przegapiłem? Dałbym się pociąć, że wczoraj przy polowaniu mogłem je normalnie zmieniać 

Edytowane przez erazel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, erazel napisał:

A od czego zależą typy powłok? W teorii mój łuk ma paraliż, truciznę i bliski strzał, a w praktyce mogę używać tylko tego trzeciego. Tzn podczas walki w menu wyboru mam tylko jeden. Coś przegapiłem? Dałbym się pociąć, że wczoraj przy polowaniu mogłem je normalnie zmieniać 

Musisz kupic strzały albo zrobić samemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klejnot z nerga wypadł za 11 ubiciem, co w sumie jest o tyle dobrym wynikiem, że zebrałem szmelcu na pancerz przy okazji :24_stuck_out_tongue: Teraz nic tylko skończyć fabułę.

Niestety o ile Vaal Hazak (swoją drogą zarąbiście zrobiony) okazał się całkiem sympatycznym, łatwo padającym ptysiem, o tyle Teostra powycierał mną swoją norę :24_stuck_out_tongue: Z drugiej strony było już późno, może jak nie będę usypiał to pójdzie lepiej :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznawać się! Kto wiedział i nie powiedział? Kilka godzin farmienia broni z żywiołem i się okazuje, że teraz muszę zmienić całą koncepcję żeby mieć te pieprzone pioruny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karaluch69 Ja się dowiedziałem wczoraj z tego samego filmiku :38_worried: Przyznaję się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×