Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dopiero zaczynam swoją przygodę z ta gra i mam pytanie która broń byłaby odpowiednia na początek ? Czy wszystkie sa dobre ? Chodzi o to która bronią mogę siekać ładnie stworki na poczatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero zaczynam swoją przygodę z ta gra i mam pytanie która broń byłaby odpowiednia na początek ? Czy wszystkie sa dobre ? Chodzi o to która bronią mogę siekać ładnie stworki na poczatek
Wiesz, po tym wpisie myślę że musisz zmienic grę na CoD-a, bo tu się srogo zawiedziesz jak chcesz siekac stworki...

Każda broń jest dobra i słaba za razem... Sam wypróbuj...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np z tych małych dinusiów na pierwszej mapie obok obozu nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Np z tych małych dinusiów na pierwszej mapie obok obozu nr 1.

:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Gorekkk napisał:

Witam dopiero zaczynam swoją przygodę z ta gra i mam pytanie która broń byłaby odpowiednia na początek ? Czy wszystkie sa dobre ? Chodzi o to która bronią mogę siekać ładnie stworki na poczatek

 

Wszystkie bronie sa swietne, jednak dla calkowitych nowicjuszy polecilbym Long sword, dobry zasieg, w miare latwy do opanowania moveset no i fajnie wyglada.

 

Mozesz tez w swoim pokoju przejsc do 'sali' treningowej i pobawic sie kazda bronia, kto wie, moze cos innego tez ci przypasuje jak chwile pomachasz.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia płynności w tej grze po premierze?
Głównie na zwykłej PS4, bo z tego co zapamiętałem w becie to potrafiło mocno szarpać a 30 klatek było życzeniem z kategorii wygranej w lotto. 
Jest płynność na akceptowalnym poziomie czy krwawią oczy głównie w starciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mozliwe questy w grze zrobione :obama:

No to teraz dobic HR100 i pomagac ludziom zabijac smieciaki. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest wystarczająco. Ale jeśli podcinasz sobie żyły za każdym razem jak na 2sekundy przytnie do 2x klatek i uwazasz,że np 27 klatek to już jest niegrywalny poziom to albo odpusc od razu albo załatw sobie zapas żyletek :24_stuck_out_tongue:

Szkoda, że dzisiaj ciągle tak powszechne jest stawianie grafiki i płynności nad jakością właściwą i grywalnością :38_worried:

4 godziny temu, Gorekkk napisał:

Witam dopiero zaczynam swoją przygodę z ta gra i mam pytanie która broń byłaby odpowiednia na początek ? Czy wszystkie sa dobre ? Chodzi o to która bronią mogę siekać ładnie stworki na poczatek

Każda jest dobra, jeśli gra Ci się na dobrze. W zasadzie w kwestii broni to jest jak bloodborne. Najlepsza jest ta, która Ty uważasz za najlepszą. Oczywiście chodzi mi o sam rodzaj broni a nie konkretną sztukę z drzewka ulepszeń, choć te różnią się tylko statystykami, a walczy się nimi identycznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, One Post Man napisał:

Wszystkie mozliwe questy w grze zrobione :obama:

No to teraz dobic HR100 i pomagac ludziom zabijac smieciaki. :1_grinning:

 

Już przez chwilę nawet się ucieszyłem, że jaśnie panicz może zrobi farmę ze mną, a tu hooy zonk! Przeca ty grasz na podkąsoli plejstejszyn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, xavris napisał:

Dla mnie jest wystarczająco. Ale jeśli podcinasz sobie żyły za każdym razem jak na 2sekundy przytnie do 2x klatek i uwazasz,że np 27 klatek to już jest niegrywalny poziom to albo odpusc od razu albo załatw sobie zapas żyletek :24_stuck_out_tongue:

Szkoda, że dzisiaj ciągle tak powszechne jest stawianie grafiki i płynności nad jakością właściwą i grywalnością :38_worried:

Raczej nie zaliczam się do ludzi którzy stawiają grafikę na pierwszym miejscu ale płynność już tak - pamiętam początki Wieśka na PS4 i czasami dropy były poniżej 20 klatek to było fatalne.
W Becie Monstera też miałem podobne zgrzyty i był to jeden z powodów przez które odłożyłem zakup.
Gra może być mega grywalna ale jeśli nie jest płynna, zwłaszcza gdy system walki opiera się właśnie o płynność, to jej odbiór może być zaburzony.
Główny wątek na ile wystarcza? Będzie 40h? Platyna w skali trudności jak wysoko siedzi?

EDIT
Na redditcie twierdzą, że przez droprate platyna moze nie wpaść nawet po 1000h? Prawda to? xD

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie zaliczam się do ludzi którzy stawiają grafikę na pierwszym miejscu ale płynność już tak - pamiętam początki Wieśka na PS4 i czasami dropy były poniżej 20 klatek to było fatalne.
W Becie Monstera też miałem podobne zgrzyty i był to jeden z powodów przez które odłożyłem zakup.
Gra może być mega grywalna ale jeśli nie jest płynna, zwłaszcza gdy system walki opiera się właśnie o płynność, to jej odbiór może być zaburzony.
Główny wątek na ile wystarcza? Będzie 40h? Platyna w skali trudności jak wysoko siedzi?

EDIT
Na redditcie twierdzą, że przez droprate platyna moze nie wpaść nawet po 1000h? Prawda to? xD
Prawda. Do platyny długa droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te korony to będzie masakra, po 130 h dostałem jedynie 2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny wątek mi np zajął 80h, bo robiłem wszystko dookoła :24_stuck_out_tongue: teoretycznie koło 50. Z tym że tutaj główny wątek to taki tutorial bardziej.

Platyny sobie nie wyobrażam nawet... Oprócz kilku trofeów proste, 2 to mega, mega, mega grind tylko po to, aby potworek którego ubilem był najmniejszy lub największy, co nie daje totalnie nic oprócz małego znaczka :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie gra byłaby na długie miesiące  zważywszy że poświecam na to max 10h tygodniowo...
Dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Już przez chwilę nawet się ucieszyłem, że jaśnie panicz może zrobi farmę ze mną, a tu hooy zonk! Przeca ty grasz na podkąsoli plejstejszyn...

 

Gracze Xboxa?

 

tenor.gif

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Gracze Xboxa?
 
tenor.gif
Weź synek bo prezentujesz teraz poziom niższy niż Bany (tak tak to możliwe jak widać)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze stroniłem od jakiś takich głupich wyzwisk czy, dosłownie, opluwania innych. Ale w tym przypadku zdecydowanie przytakuje :24_stuck_out_tongue:

 

Dzisiaj był dobry dzień. Stoczyliśmy z @manoszek nierówny pojedynek z Nergigante, który trwał 38 minut i zakończył się spektakularnym sukcesem. Później przyszedł @Sponsor i było jeszcze miłej, bo radośnie we 4 :24_stuck_out_tongue:

No i po ponad 100h wpadła pierwsza minimalna korona xD platyna w tej grze to jakaś arcymasakra dla koreańców XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna... Oj dała mi popalić Xeno'jiiva....

 

Dobra kolejne podejście :24_stuck_out_tongue:



Robione tosterem na szybko... No i są napisy końcowa, bestia padła... Teraz zaczyna się PRAWDZIWA przygoda :)

Ehh piękna gra... e7cf2eabfa859ec69488121aa9769d58.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirin na 49 lvl wreszcie ubity. Kilkanaście podejść. Żaden boss w soulsach mnie tak nie wymęczył jak to konisko. Uff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kirin też napsuł mi najwięcej krwi na LR więc ciekawe jak będzie to wyglądało na tempered.

 

W końcu po 60h skumałem system i zrobiłem sobie porządny build pod CB, numerki skoczyły do góry aż miło a jeszcze brakuje dekoracji i augmentów.

Najdłuższy tutorial jaki widziałem :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że mam go już za sobą. Niestety trzeba go bić gdyż jego quest stopuje lvl na 49 i dalej nie idzie. Musi zginąć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×