Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No wlasnie niewarto od razu konczyc ten quest, lepiej pofarmic fioletowe sledztwa ktore dosc szybko wpadaja w czasie tej misji. Jak sie skoncza slady wychodzimy z zadania i od nowa. Czasem sledztwa wpadaja po kazdym sladzie, czasem raz na 10. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2018 o 16:10, Strife napisał:

Kolejny fps whore :kaz:

Tej, a w ogóle to czemu Ty nie grasz z nami w MH? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicze gra ukończona, odblokowalo mi lvl... Skończyło z 15 na 28 czy tam 29....

Jade na tapa i nie widzę linków z filmikami (bo może ktoś dawał), od czego zależy lvl?

Jest to jakaś średnia EQ czy jak?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bijac stworki bedzie Ci szedl lvl az do 49, potem bedzie ten nieszczesny Kirin ktorego ubicie odblokuje ci lvl od 49 do 100.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, to tylko od zabijania potworów. Skok poziomu wynika z tego, że fabuła blokuje go na 16 poziomie. Dopiero po jej zakończeniu dostajesz resztę zdobytego expa. Następne blokady są na 29 i 49 poziomie (dostaniesz questy po dobiciu do tych poziomów).

Teraz na ekranie po walce będziesz widział rosnące doświadczenie.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lvl zależy od zrobionych questów.
Masz to w tipach na loading screenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lvl zależy od zrobionych questów.
Masz to w tipach na loading screenie.
Jestę pro, nie czytam ani tipsów na ekranach wczytywania

Dzięki za info wszystkim...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś na storze UK i czy jest to polska wersja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Cytuj

Tej, a w ogóle to czemu Ty nie grasz z nami w MH? :24_stuck_out_tongue:

 

Ponieważ Xenoblade 2 tak mną pozamiatał że jak na razie pękło 200h, ale coś czuję że drugie tyle mi zejdzie. 

 

Po prostu gra życia więc wszystko inne olałem, biedny Monster się kisi  zafoliowany i czeka na swoją kolej, ale nic nie poradzę, czuję się jak za czasów psx'a., cud miód i orzeszki :)

 

Za to czytam Was namiętnie.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupował ktoś na storze UK i czy jest to polska wersja? 
Polski język jest w patchu, więc raczej jest tylko i wyłącznie jedna wersja tej gry.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2018 o 16:50, One Post Man napisał:

Wszystkie mozliwe questy w grze zrobione :obama:

 

Przyznasz się ile godzin Ci to zajęło? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękło 25h (tak tak wiem, jestem dopiero w połowie tutorialu;), większość gier po takim czasie zaczyna mnie nudzić, natomiast w przypadku MHW jest odwrotnie, gra coraz bardziej wciąga i z głowy wyjsć nie może. Kawał świetnej produkcji.
Wydaje się, ze MHW będzie miała bardzo długi cykl życia, aż prosi się o dodatkową zawartość w przyszłości, oprócz dlc w postaci nowych potworów powinni dodać nową lokacje do zwiedzania, sety zbroi itp. Developer ma ogromne pole do popisu, nadzieja, ze nie zmarnuje tego potencjału.
W grze istnieje system gildii? Dostałem jakaś kartę od randoma, jak to działa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@erazel Gildie tutaj nazywają się oddziałami. W sumie jedyne co to daje, to że łatwiej się zebrać ze swoją ekipą, bo możesz z poziomu logowania wbijać na sesję oddziału.

Karta gildii od randoma to, przynajmniej ja to tak interpretuję, coś w rodzaju wizytówki. Grało Ci się z kimś dobrze? wyślij mu kartę i będziesz miał typa pod ręką na przyszłość :) poza tym za posiadanie 50 kart gildii masz trofeum, także nie ma żartów :)

No i tak dla zmyłki karta gildii to nie gildie w takim znaczeniu jak by się wydawało :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kartami Gildii dostajesz do pomocy koty innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farmienie honed elder dragons z randomami chyba bez szans... A ja tak bardzo chciałbym sobie ulepszyć bronie :24_stuck_out_tongue: W ogóle to potwory honed mają tylko silniejsze ataki czy też jeszcze więcej życia? Honed Barroth solo pada w 5min. to może tylko więcej odejmują poprostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sponsor napisał:

Farmienie honed elder dragons z randomami chyba bez szans... A ja tak bardzo chciałbym sobie ulepszyć bronie :24_stuck_out_tongue: W ogóle to potwory honed mają tylko silniejsze ataki czy też jeszcze więcej życia? Honed Barroth solo pada w 5min. to może tylko więcej odejmują poprostu?

Honed czyli tempered? Jeśli tak to one tylko mocniej biją, wytrzymują tyle samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xavris napisał:

Honed czyli tempered? Jeśli tak to one tylko mocniej biją, wytrzymują tyle samo.

Chodziło o tempered, pokiełbasiło mi się z honowaniem broni. To może spróbuje ubić jakiegoś eldera solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było o tym niedawno. Jeśli jakieś okazyjne spadki do 2x klatek powodują, że gra dla Ciebie jest niegrywalna to poczekaj. Na razie nic nie wiadomo, żeby mieli coś optymalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grabeq napisał:

 

Przyznasz się ile godzin Ci to zajęło? 

 

Dużo. :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o tempered, pokiełbasiło mi się z honowaniem broni. To może spróbuje ubić jakiegoś eldera solo
Wczoraj biłem trzy razy tempered Valzaka. Dwie porażki i jedno zwyciestwo. Raz swoim atakiem ubił cała trójkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Wczoraj biłem trzy razy tempered Valzaka. Dwie porażki i jedno zwyciestwo. Raz swoim atakiem ubił cała trójkę :)

Ja jakoś cały czas trafiam na taka ekipę, że jeden pada co chwila i wykorzystuje wszystkie fainty. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie ograniczona ilość podejść do danego śledztwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszą część gry biegałem głównie w co-op, teraz coraz częściej biegam solo w grupie za często polowania kończą się porażką.

Nawet jak biegam w grupie to ustawiam ilość graczy na 2, mniejszy chaos i mniejsza szansa na położenie misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja solo gram w sumie mało, jakoś gryzie mi się to z koncepcją gry. Ale fakt, czasami się trafia takich brajanków, że nie zdąży dobiec dobrze do potwora a już go wiozą wózkiem do obozu :/

Z drugiej strony czasami się trafia takich azjatów, że taki nergigante nie zdąży się wrócić do legowiska albo padnie od budzenia beczkami...

A i tak najlepiej się gra w swojej ekipie, niezależnie od rezultatu :24_stuck_out_tongue: Chociaż ja to w sumie preferuję sukcesy :24_stuck_out_tongue: )

I w sumie nie wiem czy ograniczenie "żyć" to dobry pomysł. Chyba lepszy by był mniejszy limit czasowy, ale bez ograniczeń w ilości omdleń.

 

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że macie tyle czasu na granie, ja od premiery mam 12 godz., więc sprzedaje bo brak czasu na tego typu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×