Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie mocny kandydat do goty 2018.

 

Póki co mój najlepszy czas.7d29deff6db6210e1e532ebe29936e56.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tracę jakąś 1/3 czasu na szukanie tych dziadów :24_stuck_out_tongue:

Ale kurde...zrobiłem ten event z 5 razy gdzieś i tylko za pierwszym i drugim wypadły mi jakieś korony.. Później już nic. Bez koron szkoda czasu na to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zrobiłem ten event raz z randomami bo szybciej każdy poleciał innego potwora bić i trwało to około 10 minut :)

Dostałem jedną złotą koronę, może fart ale coś jest na rzeczy.

Te korony to czuję będzie rzecz przez którą oleję platynę, po 100h wypadła mi pierwsza mała złota korona :/

 

Dobra bo nie doczytałem czy do platyny są potrzebne złote korony czy starczą jakiekolwiek (w opisie trofeum nie ma nic o złotych/srebrnych)?

Jeśli chodzi o miniaturowe to miałem pecha, ale wielką koronę mam prawie przy każdym potworze (tylko że srebrną).

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten event nadaję się w zasadzie tylko do dwóch rzeczy. W sumie do jednej, drugą się robi przy okazji.

Tylko i wyłącznie farmienie koron, które mają większą szansę na odnotowanie. Przy okazji zakłąda się płaszcz bandyty i leci z tego tyle kasy, że klękajcie narody. Jagras dostaje wpierdziel 2 razy, bo tylko raz zdąży odbiec, przedmiotów na handel ze 20, a trwa to neicałą minutę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem ten event raz z randomami bo szybciej każdy poleciał innego potwora bić i trwało to około 10 minut 
Dostałem jedną złotą koronę, może fart ale coś jest na rzeczy.
Te korony to czuję będzie rzecz przez którą oleję platynę, po 100h wypadła mi pierwsza mała złota korona :/
 
Dobra bo nie doczytałem czy do platyny są potrzebne złote korony czy starczą jakiekolwiek (w opisie trofeum nie ma nic o złotych/srebrnych)?
Jeśli chodzi o miniaturowe to miałem pecha, ale wielką koronę mam prawie przy każdym potworze (tylko że srebrną).
Niestety muszą być złote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne korony są tylko złote, więc chociaż tyle. Dla dużych niestety muszą być złote. Tylko do trofeum za pierwszą największą koronę liczy się dowolna, do pozostałych tylko złote.

Niestety to jest efekt nieprecyzyjnego tłumaczenia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to widzę że kolorowo nie jest, grubo ponad 100h i mam może kilka złotych koron.

Ubiłem Kushala Daora 25 razy i ani małej ani dużej korony nie widać, aż taka dobra ta gra nie jest żeby po 50+ razy zabijać każdego potwora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużą rolę odgrywa miejsce i warunki przy których bijesz danego potwora. Najlepiej robić to na śledztwach, kilka potworów, 15 minut, mniej zgonów, mniej graczy, itd. Ogólnie mówiąc, im trudniejsze warunki tym większa szansa na koronę. Elderly najlepiej bić tempered, nie wiem czy ze zwykłych w ogóle może polecieć korona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Patricko napisał:

Elderly najlepiej bić tempered, nie wiem czy ze zwykłych w ogóle może polecieć korona.

Może, już to pisałem. Minimalna korona z nerga poleciała mi, i nie tylko mi, bo @Sponsor i @manoszek też byli, na normalnym. Nie sądzę, żeby jakiekolwiek warunki miały wpływ na wypadnięcie korony, poza oczywiście tym, że im więcej potworów na jednym zleceniu tym w zasadzie idzie szybciej.

Co nie zmienia faktu, że oczywiście w miarę możliwości wszystko najlepiej bić zahartowane, ale dla koron to raczej nie ma znaczenia :)

Najlepiej mielić event do obrzygu, aż dla każdego robaczka wpadną obie korony i liczyć, że w przyszłości będą takie dla wszystkich krain.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypadł mi wreszcie item z tempered Kushali, który odblokował mi u kowala możliwość ostatecznego upgr broni i pancerza. Ulepszenie całego setu Nerga do poziomu 11 zabrało mi z konta ponad 600 tyś. zenny. Znów jestem bankrutem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Wczoraj wypadł mi wreszcie item z tempered Kushali, który odblokował mi u kowala możliwość ostatecznego upgr broni i pancerza. Ulepszenie całego setu Nerga do poziomu 11 zabrało mi z konta ponad 600 tyś. zenny. Znów jestem bankrutem :1_grinning:

Kasa w tej grze to nie jest w sumie jakiś problem. Szybko się odkujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
55 minut temu, Patricko napisał:

Bardzo dużą rolę odgrywa miejsce i warunki przy których bijesz danego potwora. Najlepiej robić to na śledztwach, kilka potworów, 15 minut, mniej zgonów, mniej graczy, itd. Ogólnie mówiąc, im trudniejsze warunki tym większa szansa na koronę. Elderly najlepiej bić tempered, nie wiem czy ze zwykłych w ogóle może polecieć korona.

Tu jest problem, od tygodnia już tylko tempery bije, i sama Kushala padła pewnie z 15 razy jako temper więc jak widać szansa jest bardzo niska.

Na razie się na tym nie skupiam, jak dobiję do HR100 to będę się martwił o ile będzie jeszcze mi się chciało grać :24_stuck_out_tongue:

 

Na pstrophies jest wątek i ludzie piszą że z tego Eventu gdzie trzeba w lesie zabić 5 potworów po około 6-10 runach dostali wszystkie korony.

Dzisiaj wiem co będę robił :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kushala to chyba najłatwiejszy tempered elder. Wczoraj miałem dwa podejścia do "A Summons from Below" i Odogaron pada bez problemu, ale walka z Vaal'em kończy się nagłą śmiercią całego zespołu. Kurcze przydałaby się ta pelerynka za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
26 minut temu, Sponsor napisał:

Kushala to chyba najłatwiejszy tempered elder. Wczoraj miałem dwa podejścia do "A Summons from Below" i Odogaron pada bez problemu, ale walka z Vaal'em kończy się nagłą śmiercią całego zespołu. Kurcze przydałaby się ta pelerynka za to

Serio? Dla mnie Vaal to szmata do podłogi a nie smok :24_stuck_out_tongue: Kushala też stosunkowo prosta, ale na pewno trudniejsza niż Vaal. Jak będę to Ci pomogę, ja tego q zrobiłem już wczoraj :) Nawet nerg utemperowany raz poleciał, mimo że śmierć pierwszego brajanka zanim jeszcze dobiegłem na miejsce nie zwiastował sukcesu :24_stuck_out_tongue:

Podstawa to mieć pełną garść oczystek i można działać.

@KOMARZYSKO pełna zgoda co to Teostry. Na samą myśl o tej francy mi słabo.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie znów Teostra jest najgorsza, ten ładowany wybuch kosi cały team. Kushala banalna, najszybciej chyba w 7 min padła. Flashbangi i zuczki do ich produkcji w sakwie i smoczysko bez szans. Z Nergiem jest ten problem, ze nie kazdy potrafi unikać tego jego lotu pikujacego i wtedy jest najczesciej ko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapodałem w Opaskę smoczego króla (A) klejnot nokautu dający +10% do szans na ogłuszenie...

 

i teraz moje pytanie jak podbić do lvl3 ten klejnot aby dawał aż 30% szans na ogłuszenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perk na ciuchach, gem w slocie lub medalion (jeśli taki jest, sprawdz u kowala liste medalionow do wykucia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flash Pody i Teostra to kpina. Jak tylko idzie w górę to oślepiajka i pada dosłownie w kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale że chcesz zademonstrować jak jest prosto, bo ja z Teostrą sobie tak nie radzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Patricko napisał:

Flash Pody i Teostra to kpina. Jak tylko idzie w górę to oślepiajka i pada dosłownie w kilka minut.

 

Teraz, KOMARZYSKO napisał:

No ale że chcesz zademonstrować jak jest prosto, bo ja z Teostrą sobie tak nie radzę :)

 

Teostra pada w maks 10 minut... 

 

Tylko pelerynka na ogień i jazda :)

 

BTW: Dziś znowu biłem Nergi i co?? Codzienna farma a klejnotu nie ma :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL pociesze Cie 3 podejścia 2 kamienie:banderas: teraz pewnie już nie poleci przez setki godzin :ExHPnhn:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale że chcesz zademonstrować jak jest prosto, bo ja z Teostrą sobie tak nie radzę
Puść flare, trzymaj flashe + miej w ekwipunku robaczki na robienie kolejnych. Masz je cały czas założone i musisz mniej więcej wiedzieć kiedy pójdzie w górę. W kilka osób zawsze łatwiej bo atakuje różne cele i masz swobodę, może nawet stać nieco dalej i pilnować. Potem jak śpi to bomby kładziesz.

Nie napisałem też, że pada w 2 minuty... Po prostu grając z kilkoma osobami tą taktyką pada szybko i prosto, może około 10 - 15 minut. Ogólnie im dalej jesteś w grze tym mniej noobów i można bez większych obaw puszczać flare.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Patricko napisał:

Ogólnie im dalej jesteś w grze tym mniej noobów i można bez większych obaw puszczać flare.

 

Dokładnie! Powyżej jakiegoś progu już jest w miarę sensownie :) Zauważyłem, że grając z lvl 40+ już absolutnie bezproblemowo poluje się z randomami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam aktualnie 69 lvl i defa miałem 376 gdy walczylem z tempered teostra, zabił mnie jednym strzalem z tego wybuchu obszarowego. Od tamtej pory z nim nie walczyłem. Teraz podbiłem defa do 456 więc zrobię do niego kolejne podejście. Z nergiem, vaalem czy kushala nie mam problemów, jeno ta nieszczesna teostra :) zeby byla jasnosc, chodzi mi o wersje tempered dostepne od 50 lvl nie zwykle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja mam aktualnie 69 lvl i defa miałem 376 gdy walczylem z tempered teostra, zabił mnie jednym strzalem z tego wybuchu obszarowego. Od tamtej pory z nim nie walczyłem. Teraz podbiłem defa do 456 więc zrobię do niego kolejne podejście. Z nergiem, vaalem czy kushala nie mam problemów, jeno ta nieszczesna teostra zeby byla jasnosc, chodzi mi o wersje tempered dostepne od 50 lvl nie zwykle
No dobra to zmienia postać rzeczy...

A pelerynke Pan zakłada na ogień?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×