Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Sponsor napisał:

 Tak z ciekawości jakie masz skille pod GS?

 

Brakuje mi tylko jakiegos Jewel pod def, żeby z kolejnym lvl mieć dodatki do obrony przed żywiołami. Ale na chwilę obecną nie narzekam na zestaw. Najważniejsze dla mnie to pełna ochrona przed rykiem, dzięki czemu potwory nie ogłuszaja mnie na ułamek sekundy przed najmocniejszym atakiem :24_stuck_out_tongue:

28235433_1571988099504291_99831648933049711_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SmaleC napisał:

 

Brakuje mi tylko jakiegos Jewel pod def, żeby z kolejnym lvl mieć dodatki do obrony przed żywiołami. Ale na chwilę obecną nie narzekam na zestaw. Najważniejsze dla mnie to pełna ochrona przed rykiem, dzięki czemu potwory nie ogłuszaja mnie na ułamek sekundy przed najmocniejszym atakiem :24_stuck_out_tongue:

 

Earplugs też by mi się przydał, ale ja poszłem w mass criticala. Może w jakiejś dekoracji dobrej się trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Hehe sam mam po kilka kamieni bohatera do upgr łuku i glewi, no ale po co mi one jak preferuję grę mieczami
Ja zaś na gwałt potrzebuje łuku, a dostaje Lance non stop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzie mozna znaleźć: "ostra kość potwora"?

Dobra już wiem :24_stuck_out_tongue: Tłumaczenie dziwne bo w oryginale: Monster Keenbone 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj, żeby zrobić tygodniowe zlecenie na anjego, odpaliliśmy śledztwo na ubicie jego i belzebuba. Brązowa, srebrna i złota nagroda, 4 osoby, 50 minut, 3 zemdlenia. W pierwszym podejściu korona z anjego, w drugim z bombowca, chyba jedna mała i jedna duża,ale to w sumie bez znaczenia. W trzecim już bez koron:) A na brakującą koronę z Jagrasa to przerobiłem już z 10 śledztw o przeróżnych kombinacjach i nic :24_stuck_out_tongue:

No i dzisiaj powinien pojawić się quest na skin i łuk Aloy.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jargasem powodzenia, został mi tylko on podczas eventu i ubiłem go 30+ razy zanim wypadła mała korona z niego.

Dobrze że od startu do końca trwało to 3 minuty, ale to było podczas eventu więc teoretycznie większa szansa na to była.

Capcom zapowiedział że eventy będą rotowały więc myślę że warto odpuścić potwory z pierwszej mapy na razie.

 

Ja na razie próbuję wykreślić wszystkie Eldery z listy, jeszcze duży Niergigante i Kirin brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No w sumie ciekawe informacje.

13% szans na gem z nerga ze złotej nagrody w śledztwie... Chyba jednak mniej :24_stuck_out_tongue:

 

I jeszcze jeden do zestawu. Bardzo ciekawe informacje.

 

Edit. Wrzuciłem drug raz, bo gość reuploadował filmik.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 koron wbitych, został jeszcze Kirin i wtedy czekam na eventy, jak Capcom nie da nic na resztę potworków to na tym pewnie zakończę przygodę z platyną do tej gry.

Lubię wyzwanie w grach, ale tutaj RNG jest zbyt RNG, na samego Nergigante zeszło z 8h przez 3 dni i to na jedną koronę i głównie sprawdzałem rozmiar, walki tam za dużo nie było.

Na rozpisce nic nie ma ale liczę że w późniejszym terminie coś się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam około 30. Zajawiony eventami odpuściłem zwykłe potwory i skupiłem się na Elderach. Wynik - chyba po tygodniu tylko mini Kushala i Vaal. W ogóle nie łapię tego oceniania rozmiarów na oko, stawania przy nodze, ogonie i tak dalej. Widzę tylko jakiś schemat w Kirinie (swoją drogą w jego przypadku i w Large i Mini brakuje mi po 3-4 cm, ech), ale np. taka Kushala? Omg, jaka duża, korona na bank. No i jest, ale za mini - WTF. 
Swoją drogą, chyba pierwszy polak wbił calaka. Pozwoliłem sobie do niego napisać z gratulacjami i prośbą o jakieś tipy. Powiedział, że skupiał się tylko na nagrodach - srebro i złoto minimum, olewając czas, zgony i tak dalej. Ale i tak kluczem do sukcesu było granie we 2. Podobno z ziomkiem cały czas restartowali quest, gdy nie było nic ciekawego, no a gdy było - wołali się nawzajem. Ten drugi kolo wbił platynę 2 godziny po nim, zatem ma to sens. Gdyby takie poszukiwania powiększyć do 4 osób, to byłby czad.
Ubijać potwory, co by mieć questy, a jak się kończą to albo back-up zapisu, no albo tłuc po kolejne punkty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś sposób, jutro farmię gdzieś od 9 Kirina, jak ktoś ma zadania na niego i chce razem pobiegać to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo zadań na Kirina, nawet aż za dużo. Kilka dni temu trafiłem na jakąś dwójkę Azjatów, którzy po misji nie lecieli do HQ tylko Camp i od nowa Kirin. Odwalali na nim taki spam z łuku, że rekordowo padał w lekko powyżej 5 minut na pierwszej lokacji. To tam zdobyłem "prawie" obie korony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że powrót do Obozowiska nie resetuje rozmiarów potworów i szczerze na Kushali tak właśnie robiłem i może to być prawda.

Mimo wszystko Kirina na koniec zostawiłem bo to menda i ciężki mi się z nim walczy CB, ale za to łatwo zmierzyć jego rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Jeśli ktoś grywa w tygodniu w ciągu dnia to chętnie się przyłączę. Obecnie HR11. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, OuTee napisał:

Siemano,

Jeśli ktoś grywa w tygodniu w ciągu dnia to chętnie się przyłączę. Obecnie HR11. :)

Co to znaczy w ciągu dnia? Nasza silna ekipa pod wezwaniem działa tak w przedziale 18-23, niby dzień ale trochę prawie noc:P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xavris napisał:

Co to znaczy w ciągu dnia? Nasza silna ekipa pod wezwaniem działa tak w przedziale 18-23, niby dzień ale trochę prawie noc:P 

Raczej od rana czyli 9-10 do 18 jestem przy konsoli, wieczorami już słabiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdą się dwa proogary, chętne pomóc w misji za 100 lvl. Na jutro po godz. 21. Dziś już kurwicy dostałem z kumplem, bo kto się dołączył to ginął :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie pomogę, z tej misji da się farmić śledztwa na Tempery jak z Kirina HR49 więc zostawiam ją sobie i wszystkim polecam tak zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest misja opcjonalna, więc możesz ją powtarzać do woli, nie jak main quest z kirinem na 49.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Znajdą się dwa proogary, chętne pomóc w misji za 100 lvl. Na jutro po godz. 21. Dziś już kurwicy dostałem z kumplem, bo kto się dołączył to ginął :/

Jaki trzeba mieć rank żeby dołączyć do tej misji? Chętnie bym spróbował, ale mam dopiero 92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja pojawia sie przy wskoczeniu na 100 lvl, natomiast nie wiem czy mając niższy można się dołączyć. Trzeba by to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gościa, który zrobił tego questa w 10,5 minuty... Niektórzy ludzie to nie są ludzie :24_stuck_out_tongue:

 

Wczoraj z Tajnym ciosem z karata testowałem nowy secik pod leczenie. Piękny, uśmiechnięty świński ryjek na głowie zdecydowanie budził zaufanie moich kompanów :)

W sumie jakoś wiele chłopaki nie pogadaliśmy wczoraj po graniu. Jak to chodziło? Chyba nie było tragedii, poza Vaal Kilmerem Hazakiem, który w sumie nie za bardzo wiem Many jak czym nas wtedy ściągnął dwóch na raz...

Z mojej perspektywy chyba nie było najgorzej, chociaż muszę dopracować napieprzanie paraliżem, bo w sumie tak średnio bym powiedział 1,5 raza na walkę wchodził, myślę, że jak ogarnę sprawę będzie wchodzić więcej. Dopalenie piguły samogwałtu na sparaliżowanym robaczku też chyba dawało dobre efekty, bo teostra padała od samych beczek :24_stuck_out_tongue:

Jedno co mi przeszkadza, to że nie widzę cały czas Waszych wszystkich buffów, tylko migają się po jednym... A po swoich nie mogę stwierdzić, bo jak ktoś padał to ja, więc i tak startowałem goły :)

Przez weekend zestaw małego knurka wymaga dalszych testów :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xavris napisał:

Widziałem gościa, który zrobił tego questa w 10,5 minuty... Niektórzy ludzie to nie są ludzie :24_stuck_out_tongue:

 

Wczoraj z Tajnym ciosem z karata testowałem nowy secik pod leczenie. Piękny, uśmiechnięty świński ryjek na głowie zdecydowanie budził zaufanie moich kompanów :)

W sumie jakoś wiele chłopaki nie pogadaliśmy wczoraj po graniu. Jak to chodziło? Chyba nie było tragedii, poza Vaal Kilmerem Hazakiem, który w sumie nie za bardzo wiem Many jak czym nas wtedy ściągnął dwóch na raz...

Z mojej perspektywy chyba nie było najgorzej, chociaż muszę dopracować napieprzanie paraliżem, bo w sumie tak średnio bym powiedział 1,5 raza na walkę wchodził, myślę, że jak ogarnę sprawę będzie wchodzić więcej. Dopalenie piguły samogwałtu na sparaliżowanym robaczku też chyba dawało dobre efekty, bo teostra padała od samych beczek :24_stuck_out_tongue:

Jedno co mi przeszkadza, to że nie widzę cały czas Waszych wszystkich buffów, tylko migają się po jednym... A po swoich nie mogę stwierdzić, bo jak ktoś padał to ja, więc i tak startowałem goły :)

Przez weekend zestaw małego knurka wymaga dalszych testów :)

Fajna sprawa z tym leczeniem wszystkich. Problem w tym, że skupiasz swoją uwagę na życiu innych graczy i zapominasz o sobie :24_stuck_out_tongue: Miałem tak samo jak porobiłem te miksturki na buffy i leczenie całego zespołu - koncentrowałem się na reszcie cały czas i przez to co chwile sam padałem. Ja zrobiłem zbroję dzięki której obronie wszystko, nawet ataki nieblokowalne. Przydałby się skill "taunt" z wcześniejszych wersji żeby potwory skupiały swoją uwagę na mnie i mielibyśmy w teamie blokera i healera. Wtedy nie musiałbyś martwić się, że potworek "przerzuci" się na Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tauntowania wiem że jest płaszczyk, ale on działa, jak to płaszczyk, przez jakiś czas.

A moje ginięcia to wynikały z głupoty :24_stuck_out_tongue: Na pierwszą teostrę poszedłem bez ulepszenia ani jednego elementu pancerza nawet o jeden poziom, więc padałem od pierdnięcia :24_stuck_out_tongue:

Przy drugim podejściu pierwszy raz zginąłem jakoś pewnie względnie normalnie, ale później stopiłem się w lawie, bo zapomniałem o borygo XD Val Kilmer to dla mnie zagadka jak to się stało że padliśmy tak szybko... Na kaszali to chyba tylko Marek raz padł, bo poleciał pod ścianę i dostał kilka gongów z rzędu i nie byłem w stanie tego przeleczyć.

Tym niemniej, secik chodzi względnie przyzwoicie, tylko operator musi ogarnąć :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×