Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Patricko na czym ty grasz na PS czy X?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Wydaje mi się, że gra na PS4, a sądzę po gamertagu.
Odnośnie tych Aren to nie ukrywam, że trochę już mało aktualne z racji:
Monster_Hunter_World_20180311120246.jpg
Tak jak już ktoś wcześniej napisał, też potrzebuję lekko odpocząć od Monster Huntera. Chociaż nie ukrywam, że po wbiciu platyny poleciałem od kopa na jakiś randomowy SOS quest, hah.
Co do samej Areny to polecam Ci 2 misję i Dual Blades. Mój rekord solo to 2:29, zatem kilka godzinek z loadingami i wpada trofeum. No chociaż zważywszy, że złoto jest od 2 minut, co imao jest bardzo trudne solo, wydaje mi się, że nie ma skalowania i we dwójkę pójdzie wszystko dwa razy szybciej. 

Edytowane przez Zygo89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje platyny :) może nie jakaś trudna, ale wymaga sporo samozaparcia i orania w kółko tego samego pola aż koń padnie :24_stuck_out_tongue: szacun

Z ciekawości, ile godzin na liczniku? Bo jak patrzę na postęp innych, to albo grają jeszcze więcej niż ja (a i tak wydaje mi się że dużo za dużo czasu na granie przepieprzam :24_stuck_out_tongue: ) albo dużo efektywniej wykorzystują czas spędzony (czyli są po prostu lepsi :24_stuck_out_tongue: ).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korony, korony i jeszcze raz korony... Jedno z najbardziej debilnych trofeów jakie robiłem w swojej "karierze"... Wszystko przez mega gówniane rng... Kitajce nie były w stanie zrobić odpowiedniego contentu więc wrzucili głupawe achievementy, które mają Cię zatrzymać na dłużej przy tej grze.

Ludzie biją po 100x, albo i więcej tego samego potwora, a i tak nie dostają złotych koron na śledztwie... Tragedia. Tak słabego rng nie było nawet w Destiny, a to i czymś świadczy już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liczniku mam 207 godzin. 
RNG owszem jest irytujące, ale z czasem naprawdę stajemy się coraz lepsi. Chodzi mi tutaj o szybsze i skuteczniejsze zabijanie potworów, a co za tym idzie - więcej kolejnych questów pod farmienie koron. Do tego im więcej potworów ubijemy tym lepiej oko przyzwyczaja się do oceniania rozmiarów. 
PS Mam nadzieję, że Capcom celowo nie wrzucił Hot Drinków, żeby nie zespoilerować Nam nadchodzącej kiedyś zimowej mapy. Osobiście już się nie mogę doczekać, zarówno lokacji i jak wylanych hejtów na Khezu < 3 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak Was czytam to się cieszę, że nie mam takiego skrzywienia i latają mi gdzieś te korony i trofiki... Po prostu gram swoim tempem i cieszę się grą :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Oj jak Was czytam to się cieszę, że nie mam takiego skrzywienia i latają mi gdzieś te korony i trofiki... Po prostu gram swoim tempem i cieszę się grą :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Już milion ludzi to napisało, ale tak samo jak Tobie być może jakąś przyjemność sprawia łączenie trofeów z masochizmem, tak ja napiszę, że dla niektórych to sama przyjemność i satysfakcja. Owszem, czasami idzie się poirytować i jest trudno, no ale "My" to po prostu lubimy. A Monster Hunter ma to do siebie, że po prostu przemiodnie się w niego gra, zarówno solo jak i multi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Oj jak Was czytam to się cieszę, że nie mam takiego skrzywienia i latają mi gdzieś te korony i trofiki... Po prostu gram swoim tempem i cieszę się grą :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Dla mnie MHW niestety skonczyl sie juz jakis czas temu w okolicach 140-150h. Te korony to juz nie dla mnie. Ale przyznaje, czas spedzomny z ta gra byl bardzo mily :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, szkoda tylko że cały ten sprzęt z Horizonów, Street Fighterów i pewnie ten tak samo, można o dupe rozbić... Po co robić coś czego nikt nie będzie używać... Zamiast dać jakiś op sprzęt to robią jakieś marketingowe zagrywki i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt... Tak jak uwielbiam horizona i postać Aloy, tak tego eventu nawet mi się nie chce robić, bo nigdy tego sprzętu nie użyje, a robienie w kółko byle dinusia też nie jest zbyt ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można pobiegać sobie w tych setach na low rank:30vm3cw:

I tak jedynym godnym uwagi eventem będzie ten z mega menem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne eventy godne uwagi to te na korony :) Liczę, że dadzą na wszystkie potwory z każdej mapy, a nawet i eldery. Robienie tego samemu i każdego stwora osobno przyprawia o mdłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisaliście - chodzi tylko i wyłącznie o marketing, nie widzę innego sensu takich krosów. No i sporo graczy "niedzielnych" takie eventy przyciągną. 
Odnośnie eventów pod korony - czytałem pewną antycypację, że prędko nie będzie nic nowego. Po pierwsze w ostatni piątek nie pojawił się żaden nowy, a i stare mają się zapętlać (oj jak bardzo czekałem na Rotten Vale, bo to tam najwięcej mi brakowało koron), a po drugie w ostatnim było koron 8, a nie 10, co daje łącznie 28, a to połowa wszystkich. Gdyby nie chcieli robić połowy, no to walnęliby chociażby Odogarona w Coral Highlands.
Koniec końców - nie poddawajcie się z koronami! Wiadomo, że fajnie pisać z perspektywy wbicia platyny, no ale wszystko jest do zrobienia. Olewać średniej wielkości potwory, farmić jak najlepsze questy i wszystko prędzej czy później wpadnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na pozostałe mapy, Eldery mam wszystkie i potwory z 3 pierwszych eventów.

Po elderach na pewno farmić już nie będę, jest to zbyt losowe i mam wrażenie że szczęście mi nie sprzyjało i strasznie mnie to wymęczyło.

Chociażby Kushala czy Niergigante gdzie jedną koronę farmiłem 3 dni dla każdego potwora.

Myślę że eventy dla pozostałych map prędzej czy później się pojawią, eldery wątpię że się załapią.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża aktualka już tuż tuż :)

842be31d7f5126d1b3b80314f2735235.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] 
...a wystarczyło popatrzeć post wyżej :24_stuck_out_tongue:
Klikam i mam tak:
fae59912a3163e8bcd0f8854c8e4b613.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroja z tego ptysiaczka wyglada arcykozacko. Szkoda że nie ma transmoga :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, wie ktoś czy transmagranifika (zmiana wyglądu pancerza) była w poprzednich częściach? Super by było jak by dodali, ale pewnie by to było za rl dolary. :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że pewnie 2 questy i full zbroja plus jedna broń. W porównaniu do innych części i np. dropu Hvnly to istna bajka. Ten item miał procenty niemal jak teraz korony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miała też się przebić w mniej szalonej części świata, więc musieli ja możliwie najbardziej odazjacić :24_stuck_out_tongue:

Dla pozostałych zostawili korony :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że najchętniej biegam ze switch axe, to jak dla mnie zdecydowanie #dobrazmiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to praktycznie wszytko dostaje boosta. Bardzo fajnie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś porządną rozpiskę z śledztwami, questami na korony? A co do samych koron, jest na to jakiś prosty patent? Tzn. czy jest możliwe zdobycie korony na lowrankowych zadaniach i czy jest to zależne od poziomu "znajomości" potwora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×