Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie roku wróciłem w końcu do świata MH. Przez ten cały czas kompletnie zapomniałem już co i jak w tej grze, więc pierwsze 2 dni ostro się kaleczyłem i powoli sobie wszystko przypominałem. Obecnie jestem mniej więcej w połowie dodatku Iceborne + nadrabiam dodatkowy content z update'ów podstawki które wychodziły po tym gdy przestałem grać (deviljho, wiedźmin itp.) i kurczę, na nowo wsiąknąłem w ten świat, a rzeczy do robienia jest co nie miara. Eventy, które w poszczególnych aktualizacjach przygotował Capcom są naprawdę fajne, a Iceborne faktycznie wnosi tyle nowej zawartości jakby był osobnym tytułem. (zabawne że dodatek do gry potrafi człowieka oczarować bardziej niż niejedne "nowe" części tasiemców wychodzących rok w rok, które są tylko kalką poprzednich odsłon)

Dostajemy ok. 14-15 zupełnie nowych stworów, a dodatkowo dochodzą także ewolucje/wariacje tych z podstawki gry. Nowa, zimowa lokacja jest bardzo ładna.

W dodatku Iceborne, dużo większe znaczenie ma dopasowanie elementów pod poszczególne stwory, tak aby zadawać im optymalne obrażenia.

Gra się świetnie i znów każdego dnia nie mogę się doczekać, aż zapoluję na nowego stwora, złożę jakąś nową broń czy armor i ulepszę sobie set.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te wszystkie DLC (nie licząc Iceborne) można odblokować samemu w grze? Co one w ogóle dodają? Chodzi mi o te MHW Dlc collection na psstore. Zależałoby mi w sumie tylko na jakiś nowych ubiorach, broniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×