Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Glewia raczej ze mną zostanie :D ale dla testu sprawdziłem ten switch axe  też bardzo fajna zabawka. A jeśli chodzi o upgrade broni to gdybym chciał jednak zmienić całkowicie broń lub walczyć tą samą ale z innego materiału zauważyłem, że można cofać upgrade i zwracane są wszystkie surowce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patrykos napisał:

Glewia raczej ze mną zostanie :D ale dla testu sprawdziłem ten switch axe  też bardzo fajna zabawka. A jeśli chodzi o upgrade broni to gdybym chciał jednak zmienić całkowicie broń lub walczyć tą samą ale z innego materiału zauważyłem, że można cofać upgrade i zwracane są wszystkie surowce? 

Tak, ale pewne upgrady są "niecofalne". Chyba mają taką grubsza ramkę i dodatkowo dostajesz powiadomienie, że nie można tego cofnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć fabularna zrobiona jednak zauważyłem na drzewku broni, że sa ulepszenia całkowicie nieodkryte. Konkretne misje w end game odblokuja możliwość rozbudowy broni na wyższe poziomy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Patrykos napisał:

Cześć fabularna zrobiona jednak zauważyłem na drzewku broni, że sa ulepszenia całkowicie nieodkryte. Konkretne misje w end game odblokuja możliwość rozbudowy broni na wyższe poziomy?

Wyższe poziomy odblokowują się po osiągnięciu którejś gwiazdki, nie pamiętam której. Leć hard mode (czy jak to się tam zwało, bo już nie grałem milion lat) i spokojnie wszystko odblokujesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jest tu jakiś nowicjusz co chciałby coś pograć? Osobiście się dopiero wdrażam, interfejs już ogarniam i potwory też jakoś ubijam. Poziom Łowcy 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą grę idzie grać z randomami czy trzeba zawsze na godzinę się umawiać ze znajomymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać bez większego problemu, sam często biegałem z randomami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Many pisze, bez problemu można grać z randomami, nawet jakieś grubsze sprawy typu utemperowane smoki. Trafisz na konkretnych Azjatów to Twoim zadaniem jest tylko nie umrzeć :p

ze swoimi wiadomo lepiej, bo masz komunikację i możesz się bawic w jakieś rzeczy typu support, ale moim zdaniem starcia są na tyle choaotyczne, że granie ze znajomymi nie daje jakiejś bardzo wyraźnej przewagi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja z psstore ma język polski? Nie ma go wymienionego a jak grałem w betę to wydaje mi się, że był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

Czy wersja z psstore ma język polski? Nie ma go wymienionego a jak grałem w betę to wydaje mi się, że był.

Jest PL. #lancopał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dzisiaj można za darmo przez kilka dni pograć.

Takie info przyszło na e-mail.

 

Pozdrawiam :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj używke za 70zł i wchodze powoli w ten swiat :D ! Jak ktoś bedzie miał ochote to zapraszam! Chociaz jeszcze pewnie kilka dni minie zanim sie wczuje w swiat.

id: Almarcinno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już ciorać Geraltem i Ciri, a tu cisza? Do gry trafiły również potwory z uniwersum Wieśka, także nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połamać kulasy Leszemu :banderas:

Z tej okazji zakupiłem grę, akurat są promki w sieciówkach, 79zł za taki szpil to jak za darmo :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda że nie mam pudełka, jeszcze ta muzyka, nie ma lepszego łowcy potworów :geraltok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są tu jeszcze jacyś maniacy Monster Huntera, mam więc dwa noobskie pytania, mimo, że mam za sobą już 30h gry.

 

Uciułałem itemy na nowy łuk, który ma moc żywiołu, z tym, że jest ona wyszarzona, w jaki sposób to uaktywnić (sam łuk już mam :P )?

Druga sprawa, czym jest cała ta zgodność broni i jak ją podnieść? Wykminiłem, że da się amuletami, ale czy jest jeszcze jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bartek_Red napisał:

Uciułałem itemy na nowy łuk, który ma moc żywiołu, z tym, że jest ona wyszarzona, w jaki sposób to uaktywnić (sam łuk już mam :P )?

Druga sprawa, czym jest cała ta zgodność broni i jak ją podnieść? Wykminiłem, że da się amuletami, ale czy jest jeszcze jakiś sposób?

Nie grałem już tak dawno, że nie pamiętam keidy ostatnio..

Ale i jedno i drugie załatwiasz skillami. Affinity zwiększają takie skille jak weakness exploit, agitator czy maximum might, masz je na różnych przedmiotach, chociażby na secie nergigante. Poza tym bronie same w sobie mają różne affinity.

Żeby aktywować na broni obrażenia od jakiegoś żywiołu musisz mieć na przedmiotach umiejętność free elem/ammo up, która ma 3 poziomy 'odblokowania' nieaktywnego żywiołu.

Fajna ta gra byla kurde...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma takiej gry tylko w obecnych albo futurystycznych klimatach z bronią palną, itd. To by było granie...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale taka pierwsza moja myśl, to że strzelanie do wielkiego robota jest mniej klimatyczne, niż napieprzanie zionacego ogniem tyranozaura toporomieczem wielkości człowieka :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest najbliższe do monstera i są spluwy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafiła do mnie gierka ;P jakieś tipy dla świeżaka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"] Ostatnio trafiła do mnie gierka ;P jakieś tipy dla świeżaka?
Na czym grasz? Jak coś nie grałem z 9 miesiecy pewnie, ale mogę pomóc w czymś :)

O ile na Xie grasz.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"] Ostatnio trafiła do mnie gierka ;P jakieś tipy dla świeżaka?
Graj z randomami. Tym czym lubisz i tak jak lubisz.
Sprawdź każdą broń.
Każdą się inaczej gra.
Za złapanie stwora jest większa nagroda niż za zabicie.
Rób story asap i sprawdź level capy żebyś się nie denerwował że questów nie ma nowych.
Tak jak w Destiny, story to dopiero początek gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Na czym grasz? Jak coś nie grałem z 9 miesiecy pewnie, ale mogę pomóc w czymś :)

O ile na Xie grasz.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Tylko :pslogo: ;)

12 minut temu, SephiroT napisał:

Graj z randomami. Tym czym lubisz i tak jak lubisz.
Sprawdź każdą broń.
Każdą się inaczej gra.
Za złapanie stwora jest większa nagroda niż za zabicie.
Rób story asap i sprawdź level capy żebyś się nie denerwował że questów nie ma nowych.
Tak jak w Destiny, story to dopiero początek gry.

Ogólnie to miałem kilka minut w tej grze póki co. Za mną jeden quest z zabiciem 7 jaszczurek XD Wziąłem tą dwuręczną, ale dramat jest z bronią ;)
Co do łapania stworów - powiedzą mi o tym wraz z postępem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapaniem stworów zajmiesz się później, najpierw poćwicz różnymi rodzajami broni, zobacz, co leży Ci najlepiej. Jest arena treningowa, na której można ćwiczyć. Co do story, to fabuła jest tylko słabym dodatkiem przed daniem głównym, więc leć jak najszybciej, możesz wystrzeliwać flarę i zazwyczaj po kilkunastu sekundach, max kilku minutach, pojawiają się randomy. Grają głównie azjaci i kitajce, także często będziesz jedynie obserwował jak tłuką, a Twoim jedynym zadaniem będzie nie zginąć ;) Gra ma wysoki poziom wejścia, w sensie dużo interfejsu, sprzętu, itemów itd, ale jak pokonasz pierwsze kilka godzin, to potem będzie bajka. Sam cioram non stop od początku lutego, na liczniku już ponad 100h. Postawiłem sobie za cel platynę, co jest prawie równoznaczne z wymaksowaniem gierki, ale i bez tego gra jest na setki godzin, jeśli się wciągniesz.

 

Co do walki, to koniecznie jedz posiłek w kantynie przed zadaniami, ale to raczej w późniejszych questach. Wbijanie leveli nie daje przyrostu HP oraz wytrzymałości, tutaj wszystko opiera się na sprzęcie, amuletach, buffach, eliksirach na późniejszym etapie gry. Gra może wydawać się grindem, jednak surowce i materiały lecą obficie i nie trzeba grać nie wiadomo ile, żeby zrobić właściwy gear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×