Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Glewia raczej ze mną zostanie :D ale dla testu sprawdziłem ten switch axe  też bardzo fajna zabawka. A jeśli chodzi o upgrade broni to gdybym chciał jednak zmienić całkowicie broń lub walczyć tą samą ale z innego materiału zauważyłem, że można cofać upgrade i zwracane są wszystkie surowce? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Patrykos napisał:

Glewia raczej ze mną zostanie :D ale dla testu sprawdziłem ten switch axe  też bardzo fajna zabawka. A jeśli chodzi o upgrade broni to gdybym chciał jednak zmienić całkowicie broń lub walczyć tą samą ale z innego materiału zauważyłem, że można cofać upgrade i zwracane są wszystkie surowce? 

Tak, ale pewne upgrady są "niecofalne". Chyba mają taką grubsza ramkę i dodatkowo dostajesz powiadomienie, że nie można tego cofnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć fabularna zrobiona jednak zauważyłem na drzewku broni, że sa ulepszenia całkowicie nieodkryte. Konkretne misje w end game odblokuja możliwość rozbudowy broni na wyższe poziomy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Patrykos napisał:

Cześć fabularna zrobiona jednak zauważyłem na drzewku broni, że sa ulepszenia całkowicie nieodkryte. Konkretne misje w end game odblokuja możliwość rozbudowy broni na wyższe poziomy?

Wyższe poziomy odblokowują się po osiągnięciu którejś gwiazdki, nie pamiętam której. Leć hard mode (czy jak to się tam zwało, bo już nie grałem milion lat) i spokojnie wszystko odblokujesz.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, jest tu jakiś nowicjusz co chciałby coś pograć? Osobiście się dopiero wdrażam, interfejs już ogarniam i potwory też jakoś ubijam. Poziom Łowcy 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tą grę idzie grać z randomami czy trzeba zawsze na godzinę się umawiać ze znajomymi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można grać bez większego problemu, sam często biegałem z randomami.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Many pisze, bez problemu można grać z randomami, nawet jakieś grubsze sprawy typu utemperowane smoki. Trafisz na konkretnych Azjatów to Twoim zadaniem jest tylko nie umrzeć :p

ze swoimi wiadomo lepiej, bo masz komunikację i możesz się bawic w jakieś rzeczy typu support, ale moim zdaniem starcia są na tyle choaotyczne, że granie ze znajomymi nie daje jakiejś bardzo wyraźnej przewagi.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wersja z psstore ma język polski? Nie ma go wymienionego a jak grałem w betę to wydaje mi się, że był.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

Czy wersja z psstore ma język polski? Nie ma go wymienionego a jak grałem w betę to wydaje mi się, że był.

Jest PL. #lancopał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi