Skocz do zawartości
CePeeN

Nex machina

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra od twórców Stardusta i Resogun'a. Wczoraj chwile programem i jest meeeega. Jak ktoś lubi shmups ro zdecydowanie polecam. Nie wiem tylko o co chodzi z tymi monetami, to jakieś microtransakcje?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, to jest czysty fun, bez zbednego narzutu. Duuużo szybsze od aliention. Podobne do resogun, z inna perspektywa i na mniejszych obszarach. Esencja arcade. 

 

EDIT: Ten launch trailer pokazuje mniej wiecej caly sens gry, ale na zywo jest jeszcze bardziej hardkorowo (Save last human i multpiler up!, tak można opisać tą grę)

 

Edytowane przez CePeeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why I love the voxel-powered explosions of Nex Machina

http://m.mynews.ly/!MH.GERkP tu jest bardziej poetycko analityczny opis o co w tej grze chodzi i jaka jest świetna ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre recki zbiera, nie chce mi sie czekać aż dadzą w plusie i chyba sie skusze. Szkoda że coop tylko local...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dadzą w plusie. Ja uwielbiam gry HM od czasu pierwszego Stardusta wiec stwierdziłem ze dam im znów zarobić. Nie żałuje :) tylko ze trudna dla mnie jest.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation i Alienation to było to w czym byli cholernie dobrzy. W tym kierunku powinni iść, czyli prosta strzelanka, loot, jakieś naleciałości rpg + coop i dobry klimat, tylko że znacznie bardziej rozbudowane. Jak robią jakieś dziwne platformery bez głębi to nie ma się co dziwić. Nex Machina i Matterfall od początku wyglądały mi na wtopy.

Mimo wszystko trzymam za nich kciuki, bardzo dobre studio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Matterfall ale Nex Machina to esencja shootera arcade. Gra moim zdaniem lepsza od Alienation i Dead Nation.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się za to zabierał niedługo bo lubię takie gry. Matterfall jest całkiem spoko. Wolniejsze od Nex Machina - ale projekt poziomów jest całkiem inny. Zobaczymy jak będzie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Frost Prime napisał:

Będę się za to zabierał niedługo bo lubię takie gry. Matterfall jest całkiem spoko. Wolniejsze od Nex Machina - ale projekt poziomów jest całkiem inny. Zobaczymy jak będzie tutaj.

Zdecydowanie polecam, moim zdaniem ich najlepsza gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×