Skocz do zawartości
Patricko

Uncharted: The Lost Legacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wersja digital deluxe to był strzał w dychę. 309 zł z pss na pół z kolegą  i 2 gry na premiere :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest spoko, myślałem że będzie wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malpka napisał:

Na Store za 169zł.

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/uncharted-the-lost-legacy/cid=EP9000-CUSA07875_00-UNCHTLLPREORDPSN

 

Z całym szacunkiem ale jak na dodatek oferujący 10h gry to trochę dużo.

 

The Order na premierę kosztowało bodajże 220 zł, a gra była na 6 godzin - to już max. Uncharted 1 i Uncharted 3 wszystkie te części trwały tak na oko 10 godzin. Naprawdę to nie jest Sandbox, ani RPG (nie żebym nie lubił - Wiedźmina uwielbiam), tylko gra liniowa, która w każdej minucie akcji będzie nas zachwycać [mam taką nadzieję], także cena naprawdę nie jest zła. Biorąc pod uwagę, że jeśli ktoś chce, to przecież może kupić wersję w pudełku i sprzedać 3-4 dni później z max. stratą 10 zł. 

 

Co do dodatku. Pewnie kupię na premierę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Oranje napisał:

 

The Order na premierę kosztowało bodajże 220 zł, a gra była na 6 godzin - to już max. Uncharted 1 i Uncharted 3 wszystkie te części trwały tak na oko 10 godzin.

 

Pamiętam czasy nie tak znowu odległe gdy dodatki do gier kosztowały 69zł i zapewniały uczciwe 60h rozgrywki.

6 lat temu kupiłem PS3, PS4 mam od ponad dwóch lat a mimo to jeszcze się nie przyzwyczaiłem do dodatków za 60zł oferujących 2-3h grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, malpka napisał:

Pamiętam czasy nie tak znowu odległe gdy dodatki do gier kosztowały 69zł i zapewniały uczciwe 60h rozgrywki.

6 lat temu kupiłem PS3, PS4 mam od ponad dwóch lat a mimo to jeszcze się nie przyzwyczaiłem do dodatków za 60zł oferujących 2-3h grania.

 

Nie muszą być to czasy odległe - świetne dodatki do wspomnianego Wiedźmina starczają na sporo godzin a kosztują naprawdę "grosze". Ale masz oczywiście racje, odkąd Ubisoft zaczęło kombinować z DLC, tak do dziś występuje ten chory trendi często dodatki nie są warte swojej ceny - głównie mam tu na myśli pojedyncze auta do NFS, Dirta czy innych gierek. Konto Premium do Battlefielda jest akurat spoko - i dla mnie wartej swojej ceny - ale to nie jest odpowiedni temat do tego. Wracając do Uncharted. Akurat co do ND jestem wręcz przekonany, że dodatek będzie świetny i wart każdej złotówki.

 

 Pamiętam jak kiedyś kupiłem dodatek do GTA IV na PS3 - Epizody. Niby odgrzewany kotlet, ale studio Rockstar tyle pozmieniało, że były to jedne z lepszych gier w moim życiu. Nie pamiętam ile wtedy dałem za gierkę w dzień premiery, ale strzelam że było to coś koło 150 zł w Empiku - oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 11.04.2017 o 16:41, malpka napisał:

Na Store za 169zł.

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/uncharted-the-lost-legacy/cid=EP9000-CUSA07875_00-UNCHTLLPREORDPSN

 

Z całym szacunkiem ale jak na dodatek oferujący 10h gry to trochę dużo.

 

No jakoś niektórzy kupowali The Order 1886 i płacili 250 zł za 5 godzin klaustrofobicznej i ograniczonej rozgrywki, a tutaj masz dodatek, który jest większy niż nie jedna pełna gra. No i trzeba też zaznaczyć, że to Naughty Dog i ich Uncharted. Patrząc przez pryzmat tego co do tej pory nam serwowali, mogę ze spokojem powiedzieć, że nie zawiodą. Marudzić na cenę tylko dlatego, bo produkcja ma nalepkę ze słowem "dodatek"? To niezależny produkt, i jeżeli faktycznie jest to gra na ok. 10 godzin, to można to traktować jak normalną, dużą grę. Wtedy cena będzie jak najbardziej w porządku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z E3 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla samej pupy zagram, w końcu jakaś solidna gra:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, manoszek napisał:

dla samej pupy zagram, w końcu jakaś solidna gra:1_grinning:

A myślałem, że Horizon Zero Dawn Ci się po prostu podoba... :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 169 zł to sprawiedliwa cena. Zresztą to NG i najwyższa jakość jest zapewniona. Pomyśleć, że pewne gnomy chcą podobno za 10 letniego remastera CoD MW 160 zł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupimy pakiet odkrywcy za 104zł to dostaniemy tą grę, czy dobrze doczytałem na karteczce w empiku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helganin napisał:

Jeśli kupimy pakiet odkrywcy za 104zł to dostaniemy tą grę, czy dobrze doczytałem na karteczce w empiku? 

 

Pakietów tych chyba już nie ma od dawna :24_stuck_out_tongue: (jak jakiś sklep miał, to miał zrobić zwrot do SCEP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w empiku jest z 10 kartoników z pakietem odkrywcy :24_stuck_out_tongue:

 

 

u4.jpg

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudełeczka taniej niż w PSS, bo 149 a jeszcze można przycebulić jakąś zniżkę np z MM premium to wyjdzie 130 z hakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×