Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było:


Przyśpieszenie działania androida na TV Sony, u mnie bardzo pomogło, na filmie gość pokazuje też jak aktywować opcje programistyczne w ustawieniach telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy było:

Przyśpieszenie działania androida na TV Sony, u mnie bardzo pomogło, na filmie gość pokazuje też jak aktywować opcje programistyczne w ustawieniach telewizora.
No stary jak? Jak w każdym Androidzie... BTW wylaczyles usługę Samba? (jak w filmiku)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

No stary jak? Jak w każdym Androidzie... BTW wylaczyles usługę Samba? (jak w filmiku)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Wyłączyłem jak w filmiku i jest OK :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV masz po najnowszej aktualizacji tak?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, szurubur napisał:

Czy ktoś posiada, może się wypowiedzieć na temat SAMSUNG UE49MU7042?

W nim też były problemy jak MU7000?

To z MU7000 są jakieś problemy...? A chcę kupić w tym miesiącu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha źle mnie zrozumiałeś. Wiem, że jest magik na pewnym dużym forum, który wszystkim kalibruje przez maila ;) Oglądałem tylko film z kalibracji, wykonany przed duży portal. Zdziwiło mnie właśnie wyłączenie większości opcji. Wiem, że każdy tv jest inny i nie ma jednego schematu.
W XE9005 jaką ustawiacie sobie jasność np. do oglądania filmów i grania (wieczorem/w nocy)?. Jak dla mnie ten tv jest cholernie jasny i ciężko mi się przestawić, aż się boje co musi być w XE93 :) 

Druga kwestia, czy możecie polecić jakiś sprawdzony sposób/specyfik na czyszczenie matrycy? Kupiłem kiedyś jakiś żel z hamy do ekranów lcd w MM i robił tylko większe mazy. TV wydawał się czysty, ale gdy zaświeciło słońce to słabo się człowiekowi robiło. Będę wdzięczny za jakieś porady odnośnie pielęgnacji. Kupiłem sobie jakiś czas temu super ściereczkę z grubej mikrofiby, ściereczka jest bezszwowa. Fajnie zbiera kurz, ale na sucho nie wszystko da się wyczyścić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Tomisior napisał:

Fajnie zbiera kurz, ale na sucho nie wszystko da się wyczyścić.

 

 

Ja wtedy moczę jej kawałek w wodzie i schodzi wszystko, tu mam na myśli łapki dzieci, a następnie suchą częścią niweluje smugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, bleq napisał:

 

 

Ja wtedy moczę jej kawałek w wodzie i schodzi wszystko, tu mam na myśli łapki dzieci, a następnie suchą częścią niweluje smugi.

Właśnie o dzieciaki się rozchodzi :1_grinning: Syn musi wszystkiego dotknąć, do tego kichnięcia itd. Woda wydaje się być ok rozwiązaniem. Dzięki. Gość w MM powiedział, że absolutnie nie może być nic na bazie alkoholu clin, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników TV Sony: czy też Wam się tak szybko wyczerpują baterie w pilocie ?, ja już od lipca 3 razy wymieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kamillo napisał:

Pytanie do użytkowników TV Sony: czy też Wam się tak szybko wyczerpują baterie w pilocie ?, ja już od lipca 3 razy wymieniałem.

nie wiem jaki masz model pilota, ale w swoim od sony nie pamiętam kiedy ostatni raz wymieniałem baterię, kup jakieś lepsze nie z biedronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, manoszek napisał:

nie wiem jaki masz model pilota, ale w swoim od sony nie pamiętam kiedy ostatni raz wymieniałem baterię, kup jakieś lepsze nie z biedronki.

Baterie oryginalne Sony zużyły się w 2 miesiące, duracell chyba w miesiąc, kupiłem teraz jakieś z lidla z ciekawości ale to już w ogóle lipa, bo po 2 tyg siadły.

W zeszłorocznym modelu pilota od XD93 też miałem ten problem.

 

Sony-pilot-Android-tv.thumb.jpg.dee7cab72db6842fcae68f1a933a4147.jpg

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamillomam troszkę inny  model ale nie wiele się różni mój pilot ma 2 lata i może raz maks dwa razy wymieniałem, coś musi cały czas pobierać prąd skoro tak padają, poszukaj w necie jakiś informacji może coś w ustawieniach bo nie  możliwe to jest żeby je tak rozładowywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną sytuację jak @manoszek, telewizor ok dwóch lat, pilot podobny, baterie wymieniłem raz, teraz siedzą jakieś nołnejmy i wszystko działa normalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki player polecacie do oglądania filmów? Kodi czy MXplayer. Zależy mi żeby odtwarzał jak najwięcej formatów i poprawnie obsługiwał napisy. Ten fabryczny player Soniaka nie nadąża mi z napisami w niektórych serialach. Polecacie jeszcze jakieś ciekawe aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomisior napisał:

Jaki player polecacie do oglądania filmów? Kodi czy MXplayer. Zależy mi żeby odtwarzał jak najwięcej formatów i poprawnie obsługiwał napisy. Ten fabryczny player Soniaka nie nadąża mi z napisami w niektórych serialach. Polecacie jeszcze jakieś ciekawe aplikacje?

Netflix, Showmax, Amazon Prime i HBO GO - dobra jakosc, nie ma problemow z napisami.. i wszystko legalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I Kodi
W tym KODI filmy są w tak gówno jakości że szkoda słów... Tak kup TV za 5-6k i oglądaj filmy z 480-720p Gut Dżob!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kamillo napisał:

Baterie oryginalne Sony zużyły się w 2 miesiące, duracell chyba w miesiąc, kupiłem teraz jakieś z lidla z ciekawości ale to już w ogóle lipa, bo po 2 tyg siadły.

W zeszłorocznym modelu pilota od XD93 też miałem ten problem.

 

Sony-pilot-Android-tv.thumb.jpg.dee7cab72db6842fcae68f1a933a4147.jpg

 

Sony fabrycznie pakuje do pilotów jakieś upośledzone baterie i fakt, po dwóch miesiącach były trup. Potem kupiłem jakieś tanie z Piotra i Pawła i śmiga elegancko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bany® napisał:

szukam low-range'a 4k do sypialni dla kobiety, max 50cali.  

 

https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-49uj7507.bhtml?utm_source=2466193|convertiser.com&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=(TradeDoubler)

znajde coś lepszego w tej cenie?

 

Dobra ściema. Pewnie do salonu wybłagałeś kobietę o TV za 2 tysiaki :kaz: 

 

W tej cenie nie znajdziesz nic dobrego. Udawane UHD plus matryca IPS, która czarny kolor widzi tylko po wyjęciu kabla z zasilania. To już lepiej dołóż do 4 tysiaków i weź 50 cali Panasonic EX780 

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Po waszych zachwytach też skusiłem się na Sonego 55XE90, a że jeszcze black friday to za 5799 zł udało się wyrwać. Dziś po robocie odbieram. Mam nadzieję, że też będę tak fapował :1_grinning::4k:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale black friday jest za 2 tygodnie :24_stuck_out_tongue:

I nie wiem gdzie ty chcesz go kupic, ale obecna cena w sklepach to 5699 .. a ty go bierzesz w PROMOCJI za stowke wiecej? :jaro:

Obczaj .. https://www.ceneo.pl/50217722

 

Zaczekaj te dwa tygodnie do czarnego piątku i wtedy kup z promocja TANIEJ .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×