Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.11.2017 o 21:53, Bykovsky napisał:

 

W dniu 15.11.2017 o 21:53, Bykovsky napisał:

 

Sorki za post wyżej...

Jaki tv do 4500? Philips 55pus7052 czy Panasonic 58ex700e?a może inny ?jakiś Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to Panasonic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie podrzuce:

LG 55EG910V lub LG 55EG9A7V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec chyba najlepszym wyborem bedzie Panas. A soundbar konieczny do tego tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Disk85 napisał:

Sorki za post wyżej...

Jaki tv do 4500? Philips 55pus7052 czy Panasonic 58ex700e?a może inny ?jakiś Sony?

Nie rozumiem. Wszystko okej, co niby nie tak?

 

PS. Co do twojego pytania powyżej - jeśli masz tylko te dwie opcje, to bezapelacyjnie Panasonic, jednak w podobnej cenie masz tego Samsunga którego ja na dniach kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dźwięk w panasie taki se, na HDR tez nie ma co liczyć. Poza tym i 60Hz matryca to bardzo dobry tv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Bykovsky napisał:

Nie rozumiem. Wszystko okej, co niby nie tak?

 

PS. Co do twojego pytania powyżej - jeśli masz tylko te dwie opcje, to bezapelacyjnie Panasonic, jednak w podobnej cenie masz tego Samsunga którego ja na dniach kupuję.

Bo mi wstawilo 2 razy wyzej poczatek starego posta...

No to wybór między 58ex700e a 55mu7002 zostaje bo nic innego chyba juz sie nie wymyśli. No I jakis soundbar. Więc dzieki wszystkim za pomoc :thumbsup:

 aaa taki tv ? KD-55XE8596BAEP ,za 4599?https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-sony-led-kd-55xe8596baep,id-816152?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=865429&utm_campaign=2017-11&utm_term=TELEWIZORY&ceneo_spo=false

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo mi wstawilo 2 razy wyzej poczatek starego posta...
No to wybór między 58ex700e a 55mu7002 zostaje bo nic innego chyba juz sie nie wymyśli. No I jakis soundbar. Więc dzieki wszystkim za pomoc :thumbsup:
 aaa taki tv ? KD-55XE8596BAEP ,za 4599?https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-sony-led-kd-55xe8596baep,id-816152?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=865429&utm_campaign=2017-11&utm_term=TELEWIZORY&ceneo_spo=false
 


Tyle tylko ze to już 4,6k. W takiej sytuacji bym się poważnie zastanowił nad tym co pisał Digitalman czyli pierwsza duża wpłata i potem reszta na raty za XE90.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Disk85 napisał:

Bo mi wstawilo 2 razy wyzej poczatek starego posta...

No to wybór między 58ex700e a 55mu7002 zostaje bo nic innego chyba juz sie nie wymyśli. No I jakis soundbar. Więc dzieki wszystkim za pomoc :thumbsup:

 aaa taki tv ? KD-55XE8596BAEP ,za 4599?https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-sony-led-kd-55xe8596baep,id-816152?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=865429&utm_campaign=2017-11&utm_term=TELEWIZORY&ceneo_spo=false

 

Wyżej masz porównanie specyfikacji między wspomnianym SONY a Samsungiem. Ja miałem ten dylemat i wybieram Samsunga. W tym SONY HDR nie uświadczysz, a w Samsungu chociaż trochę - różnica w jasności to 200 cd/m^2.

SONY ma większy input lag - nieznacznie, bo znośne 32 ms ale jednak Samsung ma 21 ms.

 

Edycja:

Wkleję ci ten link:

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/31aa1abb4

 

A co do dylematu Panasonic 58ex700e a Samsung 55mu7002, to ten drugi ma matrycę 120 Hz - więc odpowiedź chyba już masz :)

Edytowane przez Bykovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bykovsky napisał:

Wyżej masz porównanie specyfikacji między wspomnianym SONY a Samsungiem. Ja miałem ten dylemat i wybieram Samsunga. W tym SONY HDR nie uświadczysz, a w Samsungu chociaż trochę - różnica w jasności to 200 cd/m^2.

SONY ma większy input lag - nieznacznie, bo znośne 32 ms ale jednak Samsung ma 21 ms.

 

Edycja:

Wkleję ci ten link:

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/31aa1abb4

 

A co do dylematu Panasonic 58ex700e a Samsung 55mu7002, to ten drugi ma matrycę 120 Hz - więc odpowiedź chyba już masz :)

Ok, dzięki za pomoc.

Panowie,a gdybym się zdecydowal na pierwszą wpłatę 4500 zł a resztę raty?to jaki tv 55 cali lub 58? Sony xe9005 czy Panasonic ex780?

Edytowane przez Disk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Disk85 napisał:

Ok, dzięki za pomoc.

Panowie,a gdybym się zdecydowal na pierwszą wpłatę 4500 zł a resztę raty?to jaki tv 55 cali lub 58? Sony xe9005 czy Panasonic ex780?

Co do tv to niech się reszta wypowie, Ja tylko podpowiem Ci żebyś się w sklepie dopytał jak już się zdecydujesz czy można wpłacić ponad połowę raty bo w zeszłym roku kupiłem w euro rtv i powiedzieli że mogę maks połowę wyłożyć a resztę na raty. W gruncie rzeczy to niewiele zmienia bo możesz sobie pozostałą kasę odłożyć i z niej płacić raty. Tak tylko uwrazliwiam ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend jadę wymienić swój egzemplarz XE9005 do saturna. Czy macie / polecacie jakieś fajne plansze do wyłapania różnych defektów i walniętych pixeli? Najlepiej by było gdyby sprzedawca pozwolił go włączyć w jakimś ciemnym pomieszczeniu/magazynie. Przy sklepowych lampach ciężko coś wyłapać.

 

Z ciekawości, jak wygląda równomierność podświetlenia w Waszych 9005 po wyłączeniu lokalnego przyciemniania. Wiem, że nie ma sensu wyłączać tej opcji , ale przed oddaniem chcę porównać jak wypadał mój egzemplarz na tle Waszych. Fotkę zrobiłem przy wysokiej czułości (ISO)

 

https://imgur.com/0qvFJns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz za bardzo przezywac - to tylko telewizor, nikt ci nie urzadzi pokoju do ogladania w zaciemnionych warunkach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja w Saturnie - za kazdy wydany tysiak na telewizor dostajesz stówkę zniżki na wybraną konsolę. Czyli kupujesz 65XE9005 i masz 800zł zniżki na PS4 Pro albo XOX ;)

 .. no albo na switcha ;) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie co podrożało, konsole czy telewizory? :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz pytanie co podrożało, konsole czy telewizory? :xzibit:
Wiadomo, że to i to :) Jeleni trzeba łapać w grupach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie byliscie i ... wiecie jak to dalej idzie. Od 2 tygodni taki 55xe9005 potanial w Saturnie o 200 albo 300zl (trzebaby sie cofnac w watku o pare stron i sprawdzic ile kosztowal dokladnie gdy dorzucali soundbara za tysiaka), konsole sa po tyle co w innych sklepach +/- 100zł i nie wyglada na to, aby cokolwiek podrozaly w ostatnim czasie a jeszcze daja przy nim jeszcze 500zl znizki .. wiec o co te bicie piany i pisanie bzdur bo nie zrozumialem? ;) 

Znajdzcie taki zestaw taniej niz w Saturnie...

 

 

... jak to szlo z tymi jeleniami? 

Zrzut ekranu 2017-12-02 02.18.42.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że to i to Jeleni trzeba łapać w grupach
I kto wyszedł na jelenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie, ale wy macie sztywny kij w dupie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jebie, ale wy macie sztywny kij w dupie. 
Szczerze byłem w ogóle zdziwiony, że komuś się chciało nam odpowiadać i to w dodatku o 3 nad ranem XD c4c4137322b8b868c8bc7edee844b8c9.gif
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna Patricko, spieprzyłeś to, po tej analizie z fotką z Saturna, chciałem poprosić o wykres a'la Jacek Gmoch. :zygmunt:

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Saturnie oglądać xe9005 na wymianę. Wziąłem plansze testowe na pendrive i jazda. Mieli 4 nowe, fabrycznie zapakowane sztuki. W każdej sztuce jeden cały walnięty pixel (ja mam chyba 2 subpixele z tego co widzę). Zleciało się łącznie 3 sprzedawców i nie mogli uwierzyć, że każdy egzemplarz ma walnięty pixel. Pukali w ekran, pocierali, ale nic to nie dało. Koniec końców zostawiam swój. U mnie kropkę widać tylko na czarnym tle z bliskiej odległości. Tam było widać na zielonej, niebieskiej, białej czy czerwonej planszy i to z większej odległości. Szkoda, że nie udało się podmienić, ale dziś zobaczyłem, że prócz lepszego egzemplarza można też trafić gorszy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja yebie jak dobrze trafić na dobry egzemplarz / ewentualnie może już na starość jestem tak ślepy że nie widzę

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom pozazdrościć. ja tam zawsze miałem "pecha" do sprzętów. Z drugiej strony to jest tak małe, że nikt normalny tego nie zauważy. Ja niestety jestem walnięty na tym punkcie.

Czy ktoś miał doświadczenia ze świecącym pixelem? To jest dead, stuck, hot pixel?

Czy te wszystkie programy, oczojebne filmiki na yt mogą pomóc? Czy z czasem pixel może zacząć normalnie świecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×