Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz LG, do tego xboxa x za pol ceny wystawisz na OLX wyjdziesz poniżej 10. Tu nawet nie ma pola do dyskusji moim zdaniem. Wydaje mi się że raczej nie stanieja w najbliższych tygodzniach\misesiacach bo dopiero co staniały ale who knows ale nawet w takim USA gdzie elektronika z reguły jest tansza ten tv kosztuje jakieś 2.700$

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadę go dzisiaj zobaczyć wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, cwir napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zmieniamy nieco kryteria. Nie będę się już upierał przy 75 calach, bo widzę że nieproporcjonalna kupa kasy idzie w rozmiar. Czyli generalnie szukam zajebistego TV do 10 tałek od 65 cali wzwyż :)

 

I teraz ten LG OLED65B7V brzmi zajebiście tylko jest droższy o tałkę. Myślicie że to może jeszcze stanieć w tym roku?

 

Natomiast XE9005 też brzmi kusząco, do tego 2 tysie tańszy. Tylko z kolei ten Android teraz brzmi odpychająco...

 

:ExHPnhn:

 

Zdecydowanie bierz LG OLED w 65 calach. B7 od C7 różni się tylko podstawką i ramką. Jak nie w tym roku, to po świętach będą na 100% wyprzedaże i ceny spadną, by zrobić miejsce na modele 2018. Sam poluję w tym okresie na OLEDa (mimo, że baba ciągle nie przekonana. Przekona się jak zobaczy nowy TV w salonie :ronnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, cwir napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zmieniamy nieco kryteria. Nie będę się już upierał przy 75 calach, bo widzę że nieproporcjonalna kupa kasy idzie w rozmiar. Czyli generalnie szukam zajebistego TV do 10 tałek od 65 cali wzwyż :)

 

I teraz ten LG OLED65B7V brzmi zajebiście tylko jest droższy o tałkę. Myślicie że to może jeszcze stanieć w tym roku?

 

Natomiast XE9005 też brzmi kusząco, do tego 2 tysie tańszy. Tylko z kolei ten Android teraz brzmi odpychająco...

 

:ExHPnhn:

Cwir, hm, nie wiem, może jestem inny, czegoś nie widzę lub mam inne wymagania, ale od dwóch lat używam soniacza na androidzie i jakoś ten android mi nie przeszkadza. Fakt, przyttnie się czasem, ale to nie jest nagminne. Może to przez to, że mam na tv zainstalowane dwie, trzy apki na krzyż, sparowany pad od ps4 i to chyba wszystko. 

Jeśli telewizor ma ci służyć do oglądania tv i Netflixa czy YouTube, imo nie musisz się tak strasznie obawiać. Chyba że chcesz dojebać tonę aplikacji, włącznie z pomiarem temperatury tyłka swojej sąsiadki, to pewnie wtedy sprzęt łapie czkawkě. 

Mówię szczerze, jakieś przycięcia mi się zdarzają, ale nie wpływa to komfort korzystania, już częściej mam problemy z routerem WiFi niż z tym androidem. 

Zresztą sam nie wiem, może teraz młodzież jest tak niecierpliwa i tak wymagająca, że jak coś nie działa przez sekundę to jest złe. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir jak chcesz przycebulić na tym LG konretniej to w saturnie jest akcja że na każde 1000zl dostajesz bon do Piotra i Pawła na 100zł czyli wyjdzie 1000zl, do tego chyba akcja z xboxem i jeszcze coś widze że 500zl na kolejne zakupy w Saturnie. Grosz do grosza i  wygrasz życie.

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled65b7v?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy Saturn mam 100km. MM albo ME albo Euro, wolę MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, okoni napisał:

Cwir, hm, nie wiem, może jestem inny, czegoś nie widzę lub mam inne wymagania, ale od dwóch lat używam soniacza na androidzie i jakoś ten android mi nie przeszkadza. Fakt, przyttnie się czasem, ale to nie jest nagminne. Może to przez to, że mam na tv zainstalowane dwie, trzy apki na krzyż, sparowany pad od ps4 i to chyba wszystko. 

Jeśli telewizor ma ci służyć do oglądania tv i Netflixa czy YouTube, imo nie musisz się tak strasznie obawiać. Chyba że chcesz dojebać tonę aplikacji, włącznie z pomiarem temperatury tyłka swojej sąsiadki, to pewnie wtedy sprzęt łapie czkawkě. 

Mówię szczerze, jakieś przycięcia mi się zdarzają, ale nie wpływa to komfort korzystania, już częściej mam problemy z routerem WiFi niż z tym androidem. 

Zresztą sam nie wiem, może teraz młodzież jest tak niecierpliwa i tak wymagająca, że jak coś nie działa przez sekundę to jest złe. 

 

 

To nie jest kwestia niecierpliwości. Tak jak pisałem, miałem Samsunga na Tizenie, który po pół roku działał lepiej niż Sony wyciągnięty z pudełka. Dodam, że nie mam żadnych aplikacji zainstalowanych, jedynie to co było, czyli Netflix i YouTube. Różnica w prędkości działania, reakcji jest kolosalna. Odpal na Netflixie materiał w 4K z HDR i zmień głośność. Nie dość, że reakcja trwa kilka sekund (na zmianę głośności!) to jeszcze obraz przycina, bo procek nie wyrabia. No sorry, ale coś jest nie halo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy Saturn mam 100km. MM albo ME albo Euro, wolę MM.

 

dostawa gratis, instalacja 89zł

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam tv na androidzie i podobnie jak @okoni nie mam żadnych lagów tylko też nie mam na nim zainstalowanych miliona apek. Tylko netflix i youtube ale one są domyślne. Ten android w moim odczuciu dużo gorzej działa na telefonach niż na (przynajmniej moim) TV. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam samsunga z 2012-2013 roku i od jakis 2 miesiecy nie mam już apki youtuba, nie moge jej znaleźć w samsung apps i w ogole nigdzie. Przepadła. Youtube na smartfonie też przestal sie łączyć z tv. Tak na marginesie apka twitcha też by sie przydała  a nima. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT znika ze starszych telewizorow - zapewne te apki dzialaly na flashu ktory nie jest juz wykorzystywany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To nie jest kwestia niecierpliwości. Tak jak pisałem, miałem Samsunga na Tizenie, który po pół roku działał lepiej niż Sony wyciągnięty z pudełka. Dodam, że nie mam żadnych aplikacji zainstalowanych, jedynie to co było, czyli Netflix i YouTube. Różnica w prędkości działania, reakcji jest kolosalna. Odpal na Netflixie materiał w 4K z HDR i zmień głośność. Nie dość, że reakcja trwa kilka sekund (na zmianę głośności!) to jeszcze obraz przycina, bo procek nie wyrabia. No sorry, ale coś jest nie halo. 
Dźwięk z telewizora? Jak zwierzę?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, czacha79 napisał:

YT znika ze starszych telewizorow - zapewne te apki dzialaly na flashu ktory nie jest juz wykorzystywany. 


Obecnie ratuje sie apką Tubio która streamuje wszystko ze smarfona przez wifi ale mało wygodne i czasami zerwie połączenie. Do seriali nie netflixowych sie za to nadaje np z trt.pl no ale powoli trzeba sie rozglądać za TV

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mataman napisał:

Dźwięk z telewizora? Jak zwierzę? emoji14.png

 

No trochę tak :30vm3cw:  Od dłuższego czasu rozglądam się za jakimiś głośniczkami, ale jednocześnie ciągle kasa idzie w mieszkanie. A to stół, a to żyrandol, a to gurwa może cegła na ścianie :263g3sw: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grecky napisał:

 

No trochę tak :30vm3cw:  Od dłuższego czasu rozglądam się za jakimiś głośniczkami, ale jednocześnie ciągle kasa idzie w mieszkanie. A to stół, a to żyrandol, a to gurwa może cegła na ścianie :263g3sw: 

 

sounbar z dolby atmos troche kosztuje... :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem pooglądać oleda LG 65.

ja jebe...


da się czymś streamować gry z kompa w 4k? steam link wiem że nie ogarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, cwir napisał:

byłem pooglądać oleda LG 65.

ja jebe...


da się czymś streamować gry z kompa w 4k? steam link wiem że nie ogarnia.

 

Nvidia shield, strumień 4K z HDR. Jest teraz promyka na oficjalnej, 150 Zeta taniej

Edytowane przez bany®
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem pooglądać oleda LG 65.

ja jebe...

da się czymś streamować gry z kompa w 4k? steam link wiem że nie ogarnia.
I jak będzie OLED? Czy jednak jest ja yebie, ale zostaje przy XE9005

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mu pękła stuleja, a śliniak nie nadąża zbierać śliny. Ale będzie tak, że szanowna małżonka, po krótkim pokazie, zobaczy cenę i Cwir wróci z 40to calowym Samsungiem z wyprzedaży :vxoAZzf:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany® napisał:

 

Nvidia shield, strumień 4K z HDR. Jest teraz promyka na oficjalnej, 150 Zeta taniej

 

image.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cwir napisał:

 

image.png

 

 

Nie spełniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spełniam :). Ale wymóg dość gruby jak urządzenie które reklamuje się że streamuje w 4K HDR i "Twój telewizor 4k je pokocha".


Pokocha też moją kartę i procka za pół jego ceny...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odpalenia gierki i strumienia w takiej jakości patrzeba mocnego sprzętu a jak przestanie wyrabiać z czasem to zawsze pozostanie GeForce now. PUBGa już odpalisz na starych MacBookach w FHD 60fps na ultra przez GeForce now a technologia się cały czas rozwija. 

 

Jak dojdą do 4K z HDR 60+fps za jakiś czas I odpalisz to na wszystkim to konsole pójdą w odstawkę i PCMR też oberwie rykoszetem 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez najbliższe lata będę skazany na internet radiowy. Moc będzie musiała iść zza ściany po kablu :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×