Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej ze sterowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sparować bezprzewodowo pady z xboxa i ps4 z shieldem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najs, ewentualnie hub USB na kablu też przez ścianę i olewasz shilda i podłączasz co chcesz

 

Szkoda że nie dają jeszcze HDMI 2.1 w TV. W tym LG jest chyba HDMI 2.0b co daje przy 4K max 60klatek. Dla porównania HDMI 2.1 przy 4K przesle 144 klatki a z kompresją DSC nawet 120 klatek przy 8K. Przyszłościowe goowno. Pierwsze TV z 2.1 w przyszłym roku

Edytowane przez bany®
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir weź tylko pod uwagę ze stare matryce od LG (seria 6) mogły się wypalać i pozostawiać trwałe powidoki. Nie jest to nagminne ale dobrze żebyś był tego świadom.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stare matryce LG siedzą w telewizorach innych producentów, które przekraczają budżet pana admina. Nie ma lepszego wyboru aktualnie niż LG B7/C7 i kropka. Chyba, że ktoś sra kasą i może sobie pozwolić na model 65W7. Obraz ten sam, ale TV naklejony na ścianę to juz czysty nerdgazm :KappaPride:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale stare matryce LG siedzą w telewizorach innych producentów, które przekraczają budżet pana admina. Nie ma lepszego wyboru aktualnie niż LG B7/C7 i kropka. Chyba, że ktoś sra kasą i może sobie pozwolić na model 65W7. Obraz ten sam, ale TV naklejony na ścianę to juz czysty nerdgazm KappaPride.png


Tak b7/c7 maja nowsze matryce, pisałem o 6kach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, CePeeN napisał:

 


Tak b7/c7 maja nowsze matryce, pisałem o 6kach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

A ja napisałem, że 6ki siedzą w OLEDach od Panasonica czy Sony :263g3sw:  6ki od LG są już raczej nie do dostania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grecky napisał:

Ale stare matryce LG siedzą w telewizorach innych producentów, które przekraczają budżet pana admina. Nie ma lepszego wyboru aktualnie niż LG B7/C7 i kropka. Chyba, że ktoś sra kasą i może sobie pozwolić na model 65W7. Obraz ten sam, ale TV naklejony na ścianę to juz czysty nerdgazm :KappaPride:

Jest lepszy, Sony A1 .. ale 65'' kosztuje 16 tys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, czacha79 napisał:

Jest lepszy, Sony A1 .. ale 65'' kosztuje 16 tys ;)

 

No nie wiem czy lepszy, bo ma Androida (chyba zostanę hejterem tego systemu w telewizorach :notsure:), dużo mniejszą jasność niż LG i w dodatku jest sporo droższy, co w tym przypadku nie przekłada się na jakość, a jedynie na markę i ciekawy design. A i Sony cwaniaki mają w gwarancji zapis, że nie wymieniają matryc z wypaleniami, co LG robi bez problemu. Stosunek jakość - cena = tylko OLED od LG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to teraz różnice między b7/c7 poza ceną? opłaca się w ogóle obczajać te droższe czy brać najtańszą opcję? TV będzie na ścianie, bez stojaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manta, synu, Manta jest lepsza 

:kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mataman napisał:

Panas jest lepszy :)

 

Prawie dwa razy wyższa cena + zeszłoroczny panel. Ma lepszy obraz, ale za różnicę w cenie to można sobie skalibrować i jeszcze na gierki zostanie :jSQVeJ4:

 

2 minuty temu, cwir napisał:

no dobra to teraz różnice między b7/c7 poza ceną? opłaca się w ogóle obczajać te droższe czy brać najtańszą opcję? TV będzie na ścianie, bez stojaka.

 

Inna nóżka, inny kolor ramki (b7 ma srebrną, c7 czarną) i to w zasadzie tyle. Bliźniacze modele poza tym na rynek europejski (w USA b7 jest nieco uboższy i wygląda jak zeszłoroczna b6). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

 

Niech moc będzie z Wami :darthvaderplz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc.
 
Niech moc będzie z Wami darthvaderplz.png
No i gadaj co wybierasz? :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać :)

Dobra to teraz wzywam Mistrzów :axk28y:

 

Jak najopłacalniej zamienić te deale z LG (Xbox One S za 1zł albo Xbox One X za 50%) na Ps4 Pro, mając premierowe PS4 i pierwszego Xbox One? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiasz w Saturnie z dostawą do domu za 10900 dopłacasz 1000 do Xboxa X, dostajesz 1100zl na zakupy w Piotr i Paweł i 500 zł na następne zakupy w Saturnie. Sprzedajesz Xboxa x i bon do Piotra i Pawła (chyba że wolisz wykorzystać na zakupy) i zamawiasz PS4 pro w Saturnie , wykorzystujesz bon na 500zl. Ja bym tak zrobil

 

edit. 500zl na kaloejne zakupy w saturnie już chyba nie aktualne (wczoraj jeszcze bylo)

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn odpada niestety :). Za daleko, a macie rację. Jebać kurierów.

 

MM/ME/Euro. Preferowany MM.

 

Jest jeszcze stare PS4 i Xbone. Ile mogą być warte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie więcej jak 400-450 zł, a i dobrze byłoby dorzucić jakąś grę gratis do nich smart.png
450 nigdy z życiu, po 849 - 899 masz nowe XboxOne S w sklepie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace temu premierową ps4 z najgorszym padem,  bloddbornem i cod bo3 za 900 puściłem na OLX. Jakiś desperat z Grudziądza przyjechał  :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

450 nigdy z życiu, po 849 - 899 masz nowe XboxOne S w sklepie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

We wrześniu sprzedałem Xbox One S z jedną grą za 750 zł. Jak dorzuci gierkę do premierowej wersji to może wyrwać te 4 stówki, więc izi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby z gierkami zapodać to z tysia może wpadnie za obie. Razem z nowym S na Prosiaka by się uzbierało.

Brzmi dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją premierową  PS4 z padem i grą Destiny sprzedałem niedawno za 800pln w jeden dzień. Tylko nie mogłem znaleźć opakowania oryginalnego więc wysłałem w zastępczym (oczywiście nie było problemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bileczek napisał:

Ja swoją premierową  PS4 z padem i grą Destiny sprzedałem niedawno za 800pln w jeden dzień. Tylko nie mogłem znaleźć opakowania oryginalnego więc wysłałem w zastępczym (oczywiście nie było problemu).

 

To chyba koleś ma tytuł jelenia roku w kieszeni :notsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×