Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam jedynie skąd był koleś (jakaś pipidówa) sprzedawałem na "alledrogo" i jedyny koszt jaki poniosłem to prowizja około 30 PLN. Pracując dla Niemieckiej firmy odezwała się we mnie Polska :axk28y: i paczkę wysłałem firmowym kurierem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej historii ciąg dalszy. Dziś przyjechał do mnie serwisant Sony. Wczoraj wyskoczył mi nowy, piękny pixel - tym razem na środku ekranu.

Serwisant już na schodach stwierdził, że Sony tego nie uzna i przyjechał bo musiał. Po oględzinach stwierdził, że wszystko jest super i przecież nie oglądam tv z 1,5 metra. No racja - jestem już spokojny.

 

Miarka się przebrała, jestem tak wku...y, że sprzedaję ten tv w pizdu. 7000 zł za miesięczny tv jest ok? Gwarancja 23 miesiące. Myślę, czy dołożyć do oleda, którego zachwalacie Ćwirowi. Czy kupić teraz coś mniejszego na już(będzie do sypialni na nowe mieszkanie) i za 1,5 roku kupię sobie nowy model przy przeprowadzce do własnego kąta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ze go nie oddales wtedy w sklepie i nie wziales kasy i nie kupiles gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomisior, to było mu powiedzieć że pracujesz z odległości półtora metra, bo jesteś grafikiem i często telewizor wykorzystujesz do pracy. 

Ludzie, nie tulcie po sobie uszu, walczcie o swoje kiedy tylko można, dobra zmiana za was wszystkiego nie załatwi. 

Ile masz tych pixeli, dwa, trzy? Poczekaj jeszcze trochę, skoro ostatnio wyskoczył ci jeden to może wadliwa jest matryca i zaraz pokaże się następny. Wtedy już bym chujom niedarował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2017 o 20:41, lukaszasada napisał:

Hej, kupiłem niedawno PS4 Pro, podłączyłem do tv - Samsung KS7000 i występuje taki o to problem. Z reguły występuje to zaraz po włączeniu konsoli. Kilkukrotne rozłączenie i podłączenie okablowania do OneConnecta (moduł do którego podłączamy urządzenia, 4 gniazda HDMI, gniazdo cyfrowe dla zestawu audio) rozwiązuje problem. Obawiam się jednak, że takie "migotanie" może uszkodzić matrycę. Dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu.
https://www.youtube.com/watch?v=pTM-MEPNLzw

 

nikt nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oledy sredy28b45a7f0796dc44313243f370d9b5f7.jpg

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na styk, 75 by nie wszedł 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oledy sredy28b45a7f0796dc44313243f370d9b5f7.jpg
Gdzie żeś kupił i za ile paniczu?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze VAT sknerus odzyska :ziobro:

Oby mu na dzień dobry ze trzy martwe piksele wyskoczyły :donald:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek specjaliści :salma:

 

Czas się przyznać do spisku. To nie ja kupiłem TV tylko mój dobry ziomek :). Pomagałem mu się rozeznać, ponamawiać go, przetestować sprzęt w sklepie i go przewieźć (tak wolno jeszcze z nim nie jechałem). Ja najprawdopodobniej kupię sobie taki sam, tylko dopiero w nowym roku (jestem w trakcie "ostatniej" przeprowadzki i mam inne wydatki). No i sobie go porządnie przetestuję u kolegi na ścianie ;). Telewizor jest niesamowity, rozpakowali go w sklepie, podpięliśmy swoje USB z kilkoma demkami i trailerami 4K, w trybie domowym a nie sklepowym. Jest oczywiście różnica w trybach ale i tak obraz jest niesamowity. Wszelkie menu są płynniutkie i ostre jak żyleta. Pilot z kursorem jest brzydki ale steruje się nim zajebiście. Żadnych dead pixeli nie zauważyliśmy. Uchwyt na ścianę do tego ustrojstwa kosztuje 400 zł :)

 

@DigitalMan_PL

Ostatecznie kupiony w Euro RTV. Po uwzględnieniu dealów jakie dali i wartości Xbona S (chce ktoś kupić nówkę w folii? :) ), wyjdzie gdzieś pomiędzy 9500-9700. Tak że całkiem spoko biorąc pod uwagę że na metce było 10890.

 

@Grecky

Model B7

 

Tak czy siak dzięki za rady. Przez Was został kupiony ten a nie 75 calowy Soniacz lub Samsung.

 

:darthvaderplz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle nas wyruchałeś, oby koledze uchwyt za 400zł pękł! :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cwir napisał:

jestem w trakcie "ostatniej" przeprowadzki i mam inne wydatki

 

Ja mam inne wydatki od roku po przeprowadzce. Nie popełniaj mojego błędu i bierz OLEDa teraz!

3 minuty temu, bany® napisał:

nieźle nas wyruchałeś, oby koledze uchwyt za 400zł pękł! :30vm3cw:

 

ale 7 lajków zarobił. Idę jutro pod magazyn Media Markt i będę walił fotki przypadkowym ludziom :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas się przyznać i wyjawić prawdę, tym ziomeczkiem jestem ja. Dzięki jeszcze raz za pomoc w wyborze telewizora. Może jak w weekend puszczę sobie jakiś zajebisty film, to pomyślę o was przez chwilę, przy literach końcowych. 

:KappaPride:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty nie masz ziomeczkow :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, cwir napisał:

oledy sredy28b45a7f0796dc44313243f370d9b5f7.jpg

Nie to ze sie czepiam, ale telewizorow nie wolno przewozic w pozycji lezacej :rofl::rofl::rofl: Moze jednak bylo trzeba zrobic to kurierem :stupid:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój będzie przewodził pionowo, ten był ziomeczka :)

  • Like 3
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Nie to ze sie czepiam, ale telewizorow nie wolno przewozic w pozycji lezacej :rofl::rofl::rofl: Moze jednak bylo trzeba zrobic to kurierem :stupid:

Ale to sie tyczylo telewizorow plazmowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, CePeeN napisał:

Ale to sie tyczylo telewizorow plazmowych. 

No jasne.. bo w przypadku LCD czy OLED fizyka już nie działa ;) 

Zastanow sie przez chwile jak przewozone sa okna czy duzej iwlekosci szkła .. albo w jaki sposob przenosi sie duze lustra ...... podpowiem ze raczej nie w pozycji horyzontalnej  ;) Naprezenia, brak odpowiedniego podparcia .... jedno wieksze przeciazenie/odhylenie i po ptokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, czacha79 napisał:

No jasne.. bo w przypadku LCD czy OLED fizyka już nie działa ;) 

Zastanow sie przez chwile jak przewozone sa okna czy duzej iwlekosci szkła .. albo w jaki sposob przenosi sie duze lustra ...... podpowiem ze raczej nie w pozycji horyzontalnej  ;) Naprezenia, brak odpowiedniego podparcia .... jedno wieksze przeciazenie/odhylenie i po ptokach.

https://hdtvpolska.com/forum/topic/7576-transport-lcd/ do poczytania. Ja swoje 55 cali wiozlem poziomo i nic mu nie dolega. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, CePeeN napisał:

https://hdtvpolska.com/forum/topic/7576-transport-lcd/ do poczytania. Ja swoje 55 cali wiozlem poziomo i nic mu nie dolega. 

Wow.. pokazales mi inne forum.. no to teraz juz wiem :rofl:

 

Masz tu screena z poradnika Samsunga (wiesz, taki producent telewizorow) i poczytaj o fizyce ... 

 

5a33e08c3cb1e_Zrzutekranu2017-12-1512_43_25.jpg.1fae5a357e16d4cb33c1de7191a7c8d5.jpg

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to Samsung, pracowalem tam. Fizyke też trochę znam, wiec uszczypliwosci zachowaj dla siebie. Nawet na screenie co zaprezentowales jest wyraźnie napisane z błędem ortograficznym:

"Przeworzenie telewizora w pozycji leżącej nie jest wskazane" (pogrubienie moje, "przeworzenie" jego mać). Telewizor LCD MOŻNA przewozic poziomo w przeciwienstwie do plazmy, której kategorycznie nie można było tak transportować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×