Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Pakowali go przy nas, był dość dobrze styropianem obłożony, to raz.

 

A dwa że gość jechał 50-60 kmh... :68_sleeping:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na tym innym forum piszą, że nie wolno kłaść na tv żadnych pakunków, a nie mądry Cwir jeszcze xboxa położył.

Moim zdaniem już po telewizorze

:zygmunt:

 

Edytowane przez Sithman
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox podobno laguje przy 60km\h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cwir napisał:

Pakowali go przy nas, był dość dobrze styropianem obłożony, to raz.

 

A dwa że gość jechał 50-60 kmh... :68_sleeping:

Ja nie twierdze ze peknie za kazdym razem, ale ryzyko jest dosc spore. Ekran telewizora to spora masa ktora zaprojektowana jest tak, aby byla uzywana w pionie. Nikt nie buduje oparcia dla matrycy do przewozenia w poziomie, wszystko jest wywwazone do pionu bo tak ma byc uzywany. Najwieksze sieci handlowe jak bestbuy podaja na swoich stronach ze nie nalezy przewozic telewizorow na plasko. Juz wspomnialem o transporcie okien czy luster.. zasada fizyki jest ta sama w przypadku telewizorow. Spoko ze sie udalo, ale swojego przewoz w pionie ;)

 

(Both) larger LCD and LED TVs are constructed to have their weight balanced when set upright. So if you lay the screen flat, there won’t be adequate support in the middle, which can lead to cracking or distortion on the edges if left that way over time. Add in the vibrations while driving a car, and the chance of cracking or distortion only increases.

7 minut temu, CePeeN napisał:

Wiem co to Samsung, pracowalem tam. Fizyke też trochę znam, wiec uszczypliwosci zachowaj dla siebie. Nawet na screenie co zaprezentowales jest wyraźnie napisane z błędem ortograficznym:

Faktycznie, w takim wypadku nie moze to byc prawdą bo ktos zrobil blad :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że w pionie lepiej, tu pełna zgoda. Chodziło tylko o stwierdzenie, że nie można. Można.

6 minut temu, czacha79 napisał:

Ja nie twierdze ze peknie za kazdym razem, ale ryzyko jest dosc spore. Ekran telewizora to spora masa ktora zaprojektowana jest tak, aby byla uzywana w pionie. Nikt nie buduje oparcia dla matrycy do przewozenia w poziomie, wszystko jest wywwazone do pionu bo tak ma byc uzywany. Najwieksze sieci handlowe jak bestbuy podaja na swoich stronach ze nie nalezy przewozic telewizorow na plasko. Juz wspomnialem o transporcie okien czy luster.. zasada fizyki jest ta sama w przypadku telewizorow. Spoko ze sie udalo, ale swojego przewoz w pionie ;)

 

 

 

Faktycznie, w takim wypadku nie moze to byc prawdą bo ktos zrobil blad :FailFish:

Ty jestes jakas rodzina z Banym? bo podobnie niski poziom argumentacji, doczytałeś to zdanie do końca? Wspomnienie o błędzie było dodatkowo. Czy to oficjalny film Samsunga? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje dwa TV wiozłem na leżąco i nic się nie stało (chyba, że od tego Samsung się rozkleił :Gmoch:). No generalnie do osobówki kartonu od TV nie włożysz w pionie, więc chcąc żyć w zgodzie z naturą, to trzeba wyłożyć dodatkowe pieniążki i kazać przywieźć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki z forum z 2007, ja bym wolał dla pewności sprawdzić czy w tym czasie coś się nie zmieniło ;)

Btw, w skepach typu rtv jak wiozą telewizory to na pionowo, pewnie jest jakiś powód. Ja swojego wiozłem tak jak Cwir i nic się nie stało. Może są jakieś wskazania, które i tak wszyscy lekceważą :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Obiecuję Wam że swój będę wiózł w pionie :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2017 o 09:28, okoni napisał:

Tomisior, to było mu powiedzieć że pracujesz z odległości półtora metra, bo jesteś grafikiem i często telewizor wykorzystujesz do pracy. 

Ludzie, nie tulcie po sobie uszu, walczcie o swoje kiedy tylko można, dobra zmiana za was wszystkiego nie załatwi. 

Ile masz tych pixeli, dwa, trzy? Poczekaj jeszcze trochę, skoro ostatnio wyskoczył ci jeden to może wadliwa jest matryca i zaraz pokaże się następny. Wtedy już bym chujom niedarował. 

No i stało się, dziś zauważyłem 3 świecący pixel. 1 w lewym górnym rogu. I dwa na środku. No ja pier...e! Co mam zrobić aby dochodzić swoich praw i dostać nowy tv, ewentualnie zwrot kasy? Sony znowu do mnie wyśle buca który powie, że telewizora nie ogląda się z pół metra? Jak mogę ich postraszyć, do kogo się zwrócić? Według instrukcji 3 pixele to jeszcze norma, mam nadzieję, że wyskoczy 4. Zamiast cieszyć się z nowej zabawki, tylko się denerwuje patrząc na ten tv i szukając nowych defektów. Czy w telewizorach 4k to norma przy tak dużym zagęszczeniu pixeli, czy trafiłem na jakiś felerny egzemplarz?? pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest to norma. Czemu go nie oddales jak mogłeś? Teraz czekaj na czwarty pixel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę oddawać tego tv, tylko chciałem go wymienić. Facet rozpakował przy mnie 4 i każdy był walnięty. Zwrot kasy nie wchodził w grę, bo oddali by mi 7600, a te tv po promocji stały po 8500. Dla mnie 900 zł to sporo a byłbym bez tv. Rozumiesz mnie już? Sklep nie był w stanie wymienić mi produktu na egzemplarz bez wad, a serwis się na mnie wypiął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa, ale może przy okazji wyleczysz się z Sony?

Ja od lat używam "szajsungów" i nie miałem jeszcze problemu.

Cena - jakość była ok. Obecnie to również się zmienia, bo Koreańce obrośli w piórka.

I w sumie jako odwieczny hejter LG pewnie następną przesiadkę zaliczę na ich sprzęt.

Posty dla Cwira zmusiły mnie do poszukiwań i przekonała mnie technologia OLED.

Na szczęście dla nas jest na tym rynku konkurencja i niektórzy śpią. Możemy więc wybrać to, co najlepsze.

 

Pewnie jakbyś od razu zwrócił, jak pisało klilka osób, to już dziś cieszyłbyś się nowym i sprawnym tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sithman napisał:

Na szczęście dla nas jest na tym rynku konkurencja i niektórzy śpią. Możemy więc wybrać to, co najlepsze.

 

 

 

No właśnie na nieszczęście dla nas, na tym rynku (OLED) nie ma konkurencji... Czego byś nie kupił i tak będzie na panelu LG.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomisior Zrób tak jak Ci pisałem wcześniej, poczekaj aż wprowadzą nowe modele, po pierwsze  to w ogóle zarejestruj sobie swój TV na stronie Sony, potem po przez ich stronę robisz zgłoszenie naprawy, czekasz aż się z Tobą skontaktują, będą prosić o przesłanie zdjęć i wydaje mi się, że wtedy na bank Ci wymienią na nowy model z 2018r., bo tych z 2017 już nie będą produkować i nie będzie im się opłacało naprawiać.

 

@Sithman To tak samo jak ja mogę Ci powiedzieć, że używam Sony i nigdy nie miałem z nim problemów. Raz trafisz zajebiście, a raz chu...., takie życie.

Edytowane przez Kamillo
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomisior zrobiłeś błąd, mimo różnicy w cenie mogłeś szrota zostawić w sklepie... Teraz to już walka z samym sobą, doskonale znam to uczucie.

Ciężki temat, ja bym nie dał rady obcować z takim TV...

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile może kosztować LG B8\C8 w przyszłym roku. Interesuje mnie 55cali. Jeśli 10k podobnie jak B7/C7 kilka miesięcy temu to nie wiem czy jest sens czekac. Obecnie B7/C7 dostanę poniżej 7k i Xboxa gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany® napisał:

Jak myślicie ile może kosztować LG B8\C8 w przyszłym roku. Interesuje mnie 55cali. Jeśli 10k podobnie jak B7/C7 kilka miesięcy temu to nie wiem czy jest sens czekac. Obecnie B7/C7 dostanę poniżej 7k i Xboxa gratis

Niestety do 55 cali nie daja X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany® napisał:

Jak myślicie ile może kosztować LG B8\C8 w przyszłym roku. Interesuje mnie 55cali. Jeśli 10k podobnie jak B7/C7 kilka miesięcy temu to nie wiem czy jest sens czekac. Obecnie B7/C7 dostanę poniżej 7k i Xboxa gratis

 

33 minuty temu, Boomstick1983 napisał:

Niestety do 55 cali nie daja X.

 

Aaaaaa ależ ześ sobie pocebulił :P A podobno Xbox to samo zło, ale widzę za 50% ceny to byś nie gardził :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłbym na OLX jeszcze przed zakupem TV a jakby nikt nie kupił to pewnie zrobiłbym crash test z 6tego piętra

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie kieruje się do Was z otóż takim zapytaniem. 

Co sądzicie o projektorze zamiast TV? Mam możliwość zrobić totalną ciemność w jednym pokoju, oczywiście nie oczekuje obrazu na trzy metry :) 

Tv jako takiej nie oglądam, filmy czy seriale to net. Przeznaczenie byłoby do grania na PS4. 

Wyczytałem, że warto patrzeć projektory Lcos (?), jednak nie znam sie na tym i szczerze mówiąc, nigdy nie miałem takiego cudo sprzętu :) 

Tym samym zastanawiam się nad jakością obrazu. Czy będzie taki jak na dobrym tv? Trochę trudno mi to sobie wyobrazić. 

Czy moglibyście rozwiać moje wątpliwości? Jaki byście polecili mi projektory? 

Zastanawiam się właśnie między projektorem a Oledem LG B6j lub B7v 55" i mniej więcej tyle też w granicach mógłbym przeznaczyć na projektor.

Czy osiągnę podobne rezultaty jak na takim tv? 

Bardzo proszę was o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie kieruje się do Was z otóż takim zapytaniem.  Co sądzicie o projektorze zamiast TV? Mam możliwość zrobić totalną ciemność w jednym pokoju, oczywiście nie oczekuje obrazu na trzy metry 12_slight_smile.png 

Tv jako takiej nie oglądam, filmy czy seriale to net. Przeznaczenie byłoby do grania na PS4. 

Wyczytałem, że warto patrzeć projektory Lcos (?), jednak nie znam sie na tym i szczerze mówiąc, nigdy nie miałem takiego cudo sprzętu 12_slight_smile.png 

Tym samym zastanawiam się nad jakością obrazu. Czy będzie taki jak na dobrym tv? Trochę trudno mi to sobie wyobrazić. 

Czy moglibyście rozwiać moje wątpliwości? Jaki byście polecili mi projektory? 

Zastanawiam się właśnie między projektorem a Oledem LG B6j lub B7v 55" i mniej więcej tyle też w granicach mógłbym przeznaczyć na projektor.

Czy osiągnę podobne rezultaty jak na takim tv? 

Bardzo proszę was o pomoc.

Pozdrawiam

 

Udaj się kolego na forum HDTV Polska (nie hdtv.com), tam udzielą Tobie wyczerpujących odpowiedzi. Ja osobiście mam tv 4k i projektor full hd. Dużo częściej gram na tv.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dariusz1991 napisał:

Co sądzicie o projektorze zamiast TV?

Posiadam i telewizor (Sony 50W829) i projektor (BenQ W1070). Oba sa FullHD. Czesciej gram na projektorze. Do ekranu mam 2.5-2.7m. Ekran ma 95''. Gra na takim ekranie jest zarabista! Lepiej graloby sie jedynie na telewizorze 95'' .. ale wez i wez :rofl: Nie mam pojecia jak wyswietla projektor z technologia LCOS, ale mooj DLP spokojnie wystarcza i powoduje efekt WOW komu nie odpale filmu czy gry na nim :1_grinning:  

 

Telewizor bedzie dawal lepsza jakosc, ale jak ze wszystkim w zyciu - rozmiar rekompensuje wszystko :rofl:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czacha79 napisał:

Posiadam i telewizor (Sony 50W829) i projektor (BenQ W1070). Oba sa FullHD. Czesciej gram na projektorze. Do ekranu mam 2.5-2.7m. Ekran ma 95''. Gra na takim ekranie jest zarabista! Lepiej graloby sie jedynie na telewizorze 95'' .. ale wez i wez :rofl: Nie mam pojecia jak wyswietla projektor z technologia LCOS, ale mooj DLP spokojnie wystarcza i powoduje efekt WOW komu nie odpale filmu czy gry na nim :1_grinning:  

 

Telewizor bedzie dawal lepsza jakosc, ale jak ze wszystkim w zyciu - rozmiar rekompensuje wszystko :rofl:

Dziękuję :thumbsup: Czyli polecasz DLP i taki projektor jak masz Ty? No właśnie chodzi o efekt "WOW" i żebym nie żałował. 

Co do tej jakości, czy mógłbyś zrobić dla mnie jakieś podglądowe zdjęcia jak to wygląda w rzeczywistości? Wiadomo jak to na stronkach z projektorami dodają, niby wszystko cacy ale aż się wierzyć nie chcę że taki obraz w rzeczywistości, ale ja to czasem głupi jestem :rofl: 

Będę wdzięczny :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję thumbsup.gif Czyli polecasz DLP i taki projektor jak masz Ty? No właśnie chodzi o efekt "WOW" i żebym nie żałował. 
Co do tej jakości, czy mógłbyś zrobić dla mnie jakieś podglądowe zdjęcia jak to wygląda w rzeczywistości? Wiadomo jak to na stronkach z projektorami dodają, niby wszystko cacy ale aż się wierzyć nie chcę że taki obraz w rzeczywistości, ale ja to czasem głupi jestem rofl.gif 
Będę wdzięczny 12_slight_smile.png 
 
Efekt wow będzie, ludzie widząc 100 cali ekranu dostają szału. Ta technologia lcos to chyba LCD czyli projektory marki Epson. Mam Epsona i sobie chwalę ale używam głównie do filmów i piłki nożnej. Grałem w COD i Fife na nim i jest super. Jednak leniwy jestem i odpalam tv. Największy efekt wow to 3D na takim ekranie, w kinie takiego nie uświadczysz. Ludzie po pristu zbierają szczeny z podłogi jak fajny, efekciarski jest film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×