Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KMFMS napisał:

Dzień dobry,

Jaki TV 4k by koledzy polecili (budżet: 8kPLN)  - do PS4 Pro.

Dzięki za pomoc.

TV: najlepiej 65"

Sony 65XE9005 :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie - wygląda bardzo rozsądnie. ma też dobre opinie. Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołóż do OLEDa B7 bo potem bedziesz płakał jak @Grecky 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bany,

masz na myśli tego?:LG OLED65B7V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bany,
masz na myśli tego?:LG OLED65B7V
Widać że nowy tutaj jesteś, bo jeszcze słuchasz rad Banego... (tu nikt go nie szanuje)...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płakał niemiec jak sprzedawał, bany gra na monitorku 27" full hd a rady dołóż jeszcze 1000 i jeszcze 1000 są naprawdę słabe,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma któryś z tych modeli - XE93 XE94 ZD9 A1, to Sony od lutego 2018r.stopniowo będzie wprowadzać w Europie aktualizacje zapewniającą obsługę systemu Dolby Vision.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KMFMS tylko LG OLED65B7V, nieskonczony kontrast, czerń jak czarna dziura, zresztą idz do markietu i go porownaj z innymi, to ci pomoże podjąć jedyną słuszną decyzje  a co do tych soniaczów to ludzie narzekają bo badpixele wywala i ciężko z wymianą jeśli chodzi o Sony, poczytaj kilka postow wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przeszkadza w XE90 to system operacyjny. Dzisiaj wracam do domu z roboty a tu gurwa ekran włączony i to już chyba trzeci raz gdy TV sam z siebie się uruchomił. No beka wnusiu, szczególnie, że po wyjęciu wtyczki ustawienia się resetują. Jeżeli chodzi o obraz to nie mam nic do zarzucenia. W swojej klasie cenowej rewelacja. 

 

A bany morda w dupe i wracaj na taboret przed 15 calowy monitorek. To temat dla doroslych :ziobro:

Edytowane przez Grecky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Grecky napisał:

No beka wnusiu, szczególnie, że po wyjęciu wtyczki ustawienia się resetują.

 

Powiedz ze zartujesz... bo nie wierze....

Poczekaj, bo mimo iz to jedno proste zdanie chce sie upewnic. Po wyjeciu wtyczki zasilania, resetuja sie ustawienia TV - tzn np ustawienia obrazu?

 

No to ja chyba przeprosze moj TV gdzie uwazalem za skandalicze fakt ze 3 razy do roku cos nie pyknie powiesi sie, i potem pogubi ustawienia (przy 4 podlaczonych urzadzeniach to nie jest fun ustawiac znow wszystko od zara dla kazdego z nich). Bo wyjecie wtyczki nawet i na miesiac nie powoduje resetu ustawien. A resety miewalem w zupelnie przypadkowych okresach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam sie na sprzęcie, dobrze doradzam, nawet administracja mi ufa i wybiera ziomeczkom modele polecane przeze mnie. 

 

Wiec jeśli ty drogi forumowiczu,  nie chcesz zmieniać telewizora co kilka tygodni\miesięcy jak co poniektórzy tutaj, myślący, że pozjadali wszystkie rozumy (on wie że to o nim)  to trust me :We_want_you:  proste 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jestem od niedawna - za pomoc dziękuje wszystkim którzy odpisali. Do LGków nic nie mam - mój (już 5cioletni staruszek) 42LM640S gra do dzisiaj i nie ma dramatu. Pora na zmianę, coś większego i pod ps4pro - a czy Sony czy LG to faktycznie zerknę w sklepie (widzę, że obydwa są na stanie w większości marketów). Bardzo Wam dziękuje za pomoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez juz bany zamknij serio ten brzydki dziób, bo ktoś faktycznie weźmie Twoje nic nie warte porady na poważnie. Ciebie chyba boli kakao, że stać mnie kilka razy w roku na wymianę TV. A nich boli. 

 

@KMFMS przejrzyj poprzednie 2 albo 3 strony tematu i poczytaj rady jakie otrzymał @cwir Tam jest wszystko i nie ma sensu się powtarzać. Nie jest tak, że OLED będzie idealny dla każdego. Dodatkowo rzuć okiem tutaj, ciekawy artykuł https://hdtvpolska.com/jaki-tv-kupic-przeglad-wyswietlaczy-2017/

 

@MagEllan ustawienia obrazu na szczęście nie, ale te w opcjach programistycznych, które pozwalają odmulić androida tak. Wiec po kazdorazowym odcieciu zasilania musialbym zmarnowac 2 minuty dziennie na klikanie tam :residentsleeper:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może faktycznie troszeczku gwiazdorze :ronnie: ale wydaje mi sie że przy kupnie tv za 8K warto dołożyć 2k do OLEDa :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, bany® napisał:

może faktycznie troszeczku gwiazdorze :ronnie: ale wydaje mi sie że przy kupnie tv za 8K warto dołożyć 2k do OLEDa :30vm3cw:

Taaa... a do 2k dołożyć 5k za dodatkowe 10 cali i drugie 5k za niezły system audio i tak można dokładać w nieskończoność. Ludzie podają budżet bo więcej nie chcą wydawać więc rady w stylu dołóż i kup lepszy są raczej średnio trafione.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowe myślenie polskiego karalucha :messi: , pozwól koledze sprawdzić telewizorki w markecie i niech sam zadecyduje, ja tylko wyrażam swoją opinie. Osobiście jakbym miał budżet ustalony sztywno na 8K to zszedłbym z calami i wziął OLEDa 55 zamiast tego soniacza LCD 65 :30vm3cw:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bany® napisał:

Osobiście jakbym miał budżet ustalony sztywno na 8K

 

Szkoda tylko, że Twój budżet to co najwyżej 700 zł (otrzymany łaskawie od konkubiny), dlatego siedzisz ciągle przed monitorkiem, więc zamknij łaskawie dzioba i pozwól nam ostrzec nieświadomych użytkowników przed Twoimi wypocinami, bo szkoda, by ktoś się na nie naciął

Edytowane przez Grecky
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,  nienerwowo... to tylko telewizor, szanujmy się.

@Grecky, Twoje uwagi są bardzo cenne, linki poczytałem - wiele wniosły do moich kalkulacji, szczególnie ubawił mnie akapit na końcu https://hdtvpolska.com/kalkulator-odleglosci/ - mam dokładnie taki sam przypadek. Moja żona zlekka jest przeciw 65" -mówi, że za wielki :) , z drugiej strony - od kanapy do ściany TV mam 3,30m (co wg kalkulatora pokazuje, że powinienem nabyć 77" :)), ale teraz wisi tam 42 i nie ma dramatu.

Pozdrówko dla wszystkich - i jeszcze raz proszę, nie przegryzajmy sobie tętnic...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KMFMSWiększość tu ma XE90 i Ci go poleca, mam trochę porównania tego TV do modelu XE93 który posiadam, i jak masz 8tysi na wydanie to bierz XE93, i nie piszę tego dlatego, że ja go mam, po prostu jest to najlepszy TV jaki wyszedł w tym roku jeśli chodzi o telewizory LED.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KMFMS napisał:

Panowie,  nienerwowo... to tylko telewizor, szanujmy się.

@Grecky, Twoje uwagi są bardzo cenne, linki poczytałem - wiele wniosły do moich kalkulacji, szczególnie ubawił mnie akapit na końcu https://hdtvpolska.com/kalkulator-odleglosci/ - mam dokładnie taki sam przypadek. Moja żona zlekka jest przeciw 65" -mówi, że za wielki :) , z drugiej strony - od kanapy do ściany TV mam 3,30m (co wg kalkulatora pokazuje, że powinienem nabyć 77" :)), ale teraz wisi tam 42 i nie ma dramatu.

Pozdrówko dla wszystkich - i jeszcze raz proszę, nie przegryzajmy sobie tętnic...

 

 

Nie ma za dużego TV, jest tylko za mały salon lub za mało pieniędzy w portfelu. Zobaczysz, kupisz, postawisz i powiesz "Mogłem kupić większy" :obama:

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KMFMS napisał:

Panowie,  nienerwowo... to tylko telewizor, szanujmy się.

 

Zgadza sie.

Ale posiedzisz dluzej na forum to zobaczysz ktorzy uzytkownicy rozmawiaja na spokojnie, a ktorzy sie podszczypuja i sobie dogryzaja czasem z lekkim humorem a czasem bez zadnych delikatnosci.

:)

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany® napisał:

typowe myślenie polskiego karalucha :messi: , pozwól koledze sprawdzić telewizorki w markecie i niech sam zadecyduje, ja tylko wyrażam swoją opinie. Osobiście jakbym miał budżet ustalony sztywno na 8K to zszedłbym z calami i wziął OLEDa 55 zamiast tego soniacza LCD 65 :30vm3cw:

Typowe biadolenie polskiego banego. Doradza żeby dołożyć 2k do OLEDa, ale sam by zszedł z przekątną w dół żeby się zmieścić w budżecie :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez złośliwości i zbędnego szarpania, Bany dlatego każdy tobie tutaj jedzie bo do jasnej grasz na małym monitorku, ale w tym temacie wiesz wszystko najlepiej. Jak można komuś doradzać w kwestii TV samemu grając na taborecie i monitorze... O to chodzi w tej potyczce...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×