Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

W tej potyczce chodzi o to, że się dajecie trolować temu bydgoskiemu marszczyfredowi jak Wam zagra :/ olejcie i tyle.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle czyta jeszcze jego prawdę objawioną? Mu właśnie o to chodzi żeby odnosić się do jego wypocin, czuje się wtedy dowartościowany.

Jak olejecie leszcza, to sam zdechnie z głodu.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, by żaden nowy użytkownik nie czytał jego rad, bo szkoda czasu. W innych tematach jest elegancko olewany, no ale jak widzę, że ktoś go bierze na poważnie to lepiej ostrzec, że to matoł i doradzić to on może co najwyżej koledze, by wjeżdżał w niego na sucho. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, byłem właśnie w sklepie (z żoną, chyba wkręciła się w 65") :good: - jest pierwszy sukces.

Drugi, dowiedziałem się, że nie mam warunków do OLED, za jasny pokój TV mam..., telewizję żona ogląda w dzień, dziecko to samo...acha...i ta "cała czerń" mnie nie kręci...

za to... podpasowała mi bardzo linia XE93 (1k3 drożej od XE90...ale chyba to jakoś wytrzymamy...)

Ogólnie: dzięki @Grecky i @Kamillo bardzo mi pomogliście, dziękuję również @bany®'emu no i oczywiście wszystkim którzy pomogli otworzyć oczy...

Kurka...zakup telewizora w dzisiejszych czasach to naprawdę nie jest łatwa sprawa....wiadomo, liczy się kasa i metraż, ale przede wszystkim warunki oglądania - masz duży dom z wyciemnioną salą kinową - OLED jest ok, nie sprawdzi się za to w jasnym salonie  - mam takie ustawienie, że wszystko by się  po skosie odbijało w telewizorze...

Suma sumarum - 65" XE93 najbardziej do mnie przemawia.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KMFMS napisał:

Suma sumarum - 65" XE93 najbardziej do mnie przemawia.

 

To jest dobry sprzęt, który robi wrażenie w treściach z HDR (gry, Netflix, płyty UHD). Musisz tylko z jednej strony uważać na egzemplarze z wielgachnym cloudingiem, ale z drugiej też nie panikować, bo jednak XE93 posiada konkretne strefowe wygaszanie i w domowych warunkach aż tak tego widać nie będzie. 

 

Tu masz jeszcze ustawienia: https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x930e/settings

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..no własnie - settingsy ważna rzecz...

W moim przypadku ważną sprawą jest jeszcze slot na kartę CI (XE są CI UPC compatible) - nie chcę mieć dodatkowego pudła pod telewizorem. Karty używam od 5lat i dla mnie bomba do kablówki.

Priorytety odbiornika - PS4Pro, Netflix....i palec USB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamillo napisał:

@KMFMSWiększość tu ma XE90 i Ci go poleca, mam trochę porównania tego TV do modelu XE93 który posiadam, i jak masz 8tysi na wydanie to bierz XE93, i nie piszę tego dlatego, że ja go mam, po prostu jest to najlepszy TV jaki wyszedł w tym roku jeśli chodzi o telewizory LED.

Pomijajac granie, bo ma jednak gorsze czasy niz XE90.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

musze sie pochwalic, poniewaz wciaz jestem podniecony. Dla zabawy wylicytowalem projektor 720p i jestem pod WIELKIM wrazeniem.

Obraz rzucony tylko na sciane i to koloru jasnego pomarancza, a mimo to wyglada swietnie.

Polecam kazdemu, 120 cali robi roznice!

 

IMG_0986.JPG

IMG_0989.JPG

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bleq Sam myślałem żeby kupić sobie jakiś projektor do testów, ile zapłaciłeś i jaki to projektor ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, byłem właśnie w sklepie (z żoną, chyba wkręciła się w 65") good.gif - jest pierwszy sukces.
Drugi, dowiedziałem się, że nie mam warunków do OLED, za jasny pokój TV mam..., telewizję żona ogląda w dzień, dziecko to samo...acha...i ta "cała czerń" mnie nie kręci...
za to... podpasowała mi bardzo linia XE93 (1k3 drożej od XE90...ale chyba to jakoś wytrzymamy...)
Ogólnie: dzięki [mention=57120]Grecky[/mention] i [mention=983]Kamillo[/mention] bardzo mi pomogliście, dziękuję również [mention=8865]bany[/mention]'emu no i oczywiście wszystkim którzy pomogli otworzyć oczy...
Kurka...zakup telewizora w dzisiejszych czasach to naprawdę nie jest łatwa sprawa....wiadomo, liczy się kasa i metraż, ale przede wszystkim warunki oglądania - masz duży dom z wyciemnioną salą kinową - OLED jest ok, nie sprawdzi się za to w jasnym salonie  - mam takie ustawienie, że wszystko by się  po skosie odbijało w telewizorze...
Suma sumarum - 65" XE93 najbardziej do mnie przemawia.
Od siebie tylko jeszcze dodam, że zanim wyjdziesz z nim ze sklepu to niech Ci go podłączą i sprawdź czy nie ma jakiś dupniętych pikseli, bo potem będziesz się bujał jak kolega@Tomisior

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siej defetyzmu, zdjecia przed grzebaniem w setupie, poza tym w rzeczywsistosci wyglada znacznie lepiej

 

Optoma HD700X z Alle.. za 460zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, malyksg86 napisał:

Od siebie tylko jeszcze dodam, że zanim wyjdziesz z nim ze sklepu to niech Ci go podłączą i sprawdź czy nie ma jakiś dupniętych pikseli, bo potem będziesz się bujał jak kolega@Tomisior

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Thx, ostatnie pytanko, co wgrać na pendraka by wyłapać te pixle? Kolorki jakieś? Na czym to najlepiej widać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kamillo napisał:

Wyszukaj sobie w google plansze testowe 4K.

Dzięki @Kamillo mam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zdecydował chłopak. Nie rozumiem tylko skąd tyle jadu przelewa się przez forumek w moim kierunku. Większość kupiła tutaj tv Sony i jaka kolwiek inna propozycja działa na nich jak płachta na byka. Jedynie grecky zachowuje resztki obiektywizmu ale mimo to ciśnie srogo w moim kierunku nie wiedzieć czemu. Czasami aż się serce krają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany, już nawet administracja tego forum uznała cię za debila. Wszyscy którzy znają cię choć trochę, albo mieli do czynienia z twoimi postami, unikają cię jak ognia. Niestety, sam zapracowałeś sobie na taką łatkę. Możesz teraz udawać zniewieściałego pedałka przy nowych userach, ale reszta zgrai zna cię aż za dobrze i wie czym śmierdzisz. 

Daj se spokój, nie rób z siebie obolałej cioty, idź lepiej dusić karpia. 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się podchodzić z dużym dystansem do waszych wpisów na mój temat ale dzisiaj już jest na prawdę ciężko. Człowiek stara się być pomocnym i spotyka się z taką ostrą zbiorową krytyką, wyzwiskami. Czasem mam ochotę usunąć konto ale wiem że tylko przegrywy uciekają od problemów z podkulonym ogonem i blokują innych userow dla świętego spokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faceci z paznokciami jak u baby to przegrywy. Jak będziesz chciał popełnić samobójstwo, to napisz, podeślę Ci rewolwer. 

 

Zmieniając temat. 

Pany, nie wiem czy to po ostatniej aktualizacji, czy może dzieciak coś majstrował, ale w swoim dwuletnim Soniaczu zaobserwowałem problem. Mianowicie, podczas ciemnych, nocnych scen, kiedy obraz jest czarny jak smoła, wystarczy że pojawi się jakiś element jasny, powiedzmy jakaś wiązka światła w filmie czy podgłośnię i pojawia się ten pasek natężenia głosu, ekran delikatnie całościowo się rozjaśnia. Wcześniej tego nie było. Przy ciemnych scenach, gdy pojawiał się jasny element, wszystko zostawało czarne. Pewnie to jakieś ustawienia, tylko co i gdzie wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostrzegam wszystkich przed użytkownikiem okoni, to okrutny, stary, niespełniony człowiek bez skrupułów  jak :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

46 minut temu, bany® napisał:

ostrzegam wszystkich przed użytkownikiem okoni, to okrutny, stary, niespełniony człowiek bez skrupułów  jak :kanalie:

Jezu, jaki ty jesteś dzieciak :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bleq napisał:

Panowie,

 

musze sie pochwalic, poniewaz wciaz jestem podniecony. Dla zabawy wylicytowalem projektor 720p i jestem pod WIELKIM wrazeniem.

Obraz rzucony tylko na sciane i to koloru jasnego pomarancza, a mimo to wyglada swietnie.

Polecam kazdemu, 120 cali robi roznice!

 

IMG_0986.JPG

IMG_0989.JPG

Jeśli 720p zrobil na Tobie wrazenie to powinienes sproboiwac Full HD :D Gwarantuje ze nie spodziewales sie ze to moze byc takie ostre i miec tyle detali :D  Duzo dodaje czarne obramowanie wyswietlanego ekranu, znacznie podnosi kontrast obrazu, wiec jak juz zdecydujesz ze projektor to jest TO to polecam zakup ekranu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania @okoni to szukaj w opcjach obrazu czegoś takiego jak dostosowanie czerni. Tez mnie to wkurwia niesamowicie a co gorsze czasami się to uruchamia nawet wtedy kiedy w ustawieniach obrazu jest teoretycznie wyłączone. Wtedy należy wypiąć TV z prądu i znowu jest spokój na jakiś czas. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×