Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

@bany® widze ze masz problem z uzywaniem kompa poza PUBG. Proszę:

 

interpolacja obrazu w tv (dwa pierwsze artykuly):

http://bfy.tw/G8Bf

 

60Hz vs 120Hz (trzeci link):

http://bfy.tw/G8Bw

 

To sa artykuly dla prostych ludzi, wiec powinienes zrozumiec co w nich jest napisane. Ale może najpierw zacznij od nauki obsługi przeglądarki i wyszukiwarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) mam pytanko, chce zmienić konsole z PS4 na PS4 pro i szukam od razu tv :) wyczytałem że dużo osób poleca Sony XE90 55' czy ten model równie dobrze sprawdza się w wersji 49' i czy oprócz rozmiaru są między nimi wogole jakies różnice?:)

Ewentualnie może ktoś poleci jakis inny sprzęt w tej cenie, aby nie droższy bo i tak już budżet naciągnięty do maksimum :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AmberMKS napisał:
Siemanko mam pytanko, chce zmienić konsole z PS4 na PS4 pro i szukam od razu tv wyczytałem że dużo osób poleca Sony XE90 55' czy ten model równie dobrze sprawdza się w wersji 49' i czy oprócz rozmiaru są między nimi wogole jakies różnice?:)
Ewentualnie może ktoś poleci jakis inny sprzęt w tej cenie, aby nie droższy bo i tak już budżet naciągnięty do maksimum
 

Jak naciagniety do maksimum, to bierz 49" dokładnie XE9005, tutaj większość ma albo to albo XE9305

Ja polecam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście jak się cofniesz 2,3,4,5,6,7,8,9 strony ;) Zawsze może się trafić cyrk z pikselami jak u @Tomisior, czy jakiś okrutny Clouding (kto to tam tak na to psioczył?)...

Prawda jest taka że zawsze można tak zwanie "trafić na model z dupy"...

 

Mam XE9005 bardzo zadowolony, ani pikseli ani takich cloudingów... Jak to maks budżet (mocno naciągnięty) to i tak będziesz niesamowicie zadowolony :)

 

EDIT: UWAGA WAŻNE!! I jak przyjdzie użytkownik BANY, to lej na jego posty i bierz na każde zdanie poprawkę, gościu gra na taborecie i małym monitorku (SIC!!), zastraszony przez żonę i teściową nie może NIC sobie lepszego kupić, ale pitoli co to nie on by kupił... Wiesz góno ma, ale na forumku pajacuje co to nie kupię... (to niech kupi w końcu.... ;) )

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

Może tak, ale czytając miałem nieodparte wrażenie małej wojenki z redaktorami innych serwisów, albo że kolega piszący ten tekst nie dostał czegoś do testów od Samsunga i sobie używa.

To tylko moje własne wrażenie, nie chcę wzniecać gównoburzy.

Gość raczej wie tyle samo o tym tv, co reszta wspomnianych przez niego redaktorów, tylko że on akurat jest na "nie".

I to bardziej na zasadzie dywagacji i własnej wyobraźni niż faktów.

Czasami czytało się to jak wypociny nastolatka o jakiejś tam wiedzy w zakresie tv.

 

No i perełka w postaci "ce la vie" :FailFish:

Kunszt dziennikarstwa internetowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwage to ile Samsung wydaje na marketing to jak najbardziej text o modułowosci to bzdura i Kowalski nic nie dobuduje sobie w TV w domowym zaciszu. Co najwyzej nóżki.

 

A co do Spidersweb to oni za pieniadze sa w stanie napisac wszystko. Nawet "obiektywny" tekst o wyższości Qleda nad Oledem :xzibit:

Benchmark to trochę wyższa półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst na benchmarku wyglada jak zolc wylewana na innych zamiast skupic sie na konkretach. Koles piszacy to zachowuje sie jak PIS - zamiast powiedziec cos od siebie, merytorycznie, to woli cisnac po konkurencji. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na xe90 jest możliwość odbierania sygnału np. z tableta samsunga? Chodzi mi o to, ze oglądam sobie na tablecie Hbo go i przerzucam obraz na xe90. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

Czy na xe90 jest możliwość odbierania sygnału np. z tableta samsunga? Chodzi mi o to, ze oglądam sobie na tablecie Hbo go i przerzucam obraz na xe90. 

 

Akurat telewizory sony nie mają aplikacji HBO GO. Ale youtube czy netflix bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Akurat telewizory sony nie mają aplikacji HBO GO. Ale youtube czy netflix bez problemu.
Jemu chodziło o udostępnianie ekranu z tabletu na TV ...nie zależnie od aplikacji.
Screen Mirroring się to nazywało kiedyś, nie wiem jak teraz i działa to nie tylko z urządzeniami Samsunga.

Xiaomi Redmi Note 4 na TV Samsung.8a8ea7fc201eb3736f9b758aaede5141.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na xe90 jest możliwość odbierania sygnału np. z tableta samsunga? Chodzi mi o to, ze oglądam sobie na tablecie Hbo go i przerzucam obraz na xe90. 
Jest możliwość, jak zwał tak zwał. Screen Mirroring (u Samsunga), czy coś innego u innego producenta. Koniec końców na XE9 bez problemu sobie puścić obraz z innego źródła.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mataman napisał:

Google cast się to nazywa ;)

Zależy od urządzenia.

Google ma "Googlecast", Samsung ma "Screen Mirroring", Xiaomi "Miracast", Intel ma "WiDi - Wireless DIsplay".

Wszystko się opiera na tych samych założeniach i jest między sobą kompatybilne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość zawsze jest bo przerzucasz ekran.

Osobna kwestia jest blokowanie tego przez aplikację. np ncgo na zablokowane i trzeba używać innych skomplikowanych sposobów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SephiroT napisał:

Zależy od urządzenia.

Google ma "Googlecast", Samsung ma "Screen Mirroring", Xiaomi "Miracast", Intel ma "WiDi - Wireless DIsplay".

Wszystko się opiera na tych samych założeniach i jest między sobą kompatybilne. 

 

 

To nie jest to samo. Aplikacje hbo go, netflix czy youtube obsługują googlecast i to jest przerzucanie samego obrazu, a nie całego ekranu jak w screen mirroring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rozmawialiśmy o 2 różnych rzeczach :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu obejrzę czy nie? Nie chce zakładać specjalne canal+ jak teście maja i mogę korzystać z ich nc+go 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w telefonie opcje multi ekran i bez problemu moge wyswietlic telefon na tv bedac w tej samej sieci. Tylko ze obraz jest pionowy na srodku telewizora i zajmuje moze 1/3 obrazu. No chyba ze sa jakies aplikacje do tego:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, krzyzak86 napisał:

Ja mam w telefonie opcje multi ekran i bez problemu moge wyswietlic telefon na tv bedac w tej samej sieci. Tylko ze obraz jest pionowy na srodku telewizora i zajmuje moze 1/3 obrazu. No chyba ze sa jakies aplikacje do tego:) 

A jak obrócisz telefon?

:24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w telefonie opcje multi ekran i bez problemu moge wyswietlic telefon na tv bedac w tej samej sieci. Tylko ze obraz jest pionowy na srodku telewizora i zajmuje moze 1/3 obrazu. No chyba ze sa jakies aplikacje do tego:) 
No to obracać telefon i wyświetla tobie wtedy na cały ekranie obraz w poziomie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może instrukcje lub link do jakiegoś poradnika jak odpowiednio skonfigurować telewizor, a dokładnie Sony xe 90 pod konsole ps4pro  i oczywiście też przy okazji jak skonfigurować konsole pod tv :) z góry bardzo dziękuję i przepraszam jeżeli już gdzieś się to pojawiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×