Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2018 o 04:14, Razor87PL napisał:

Czytając te twoje wpisy, to aż się odechciewa nowego tv kupować.

Raczej - czytajac te wpisy nigdy bym nie chcial mu niczego sprzedac :rofl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go z kolei wysłał do szkoły Charlesa Xaviera, jeżeli widzi z 2 metrów jeden walnięty piksel z ponad 8,2 milionów. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę jakiś monitor do PS4 PRO, budżet 1500zł, 32 cale lub nieco mniejszy czy nie ma sensu bawić się w monitory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się w jakiś sposób wymusić "rozciągnięcie obrazu" na pełny ekran w XE9005? O ile przy oglądaniu telewizji z anteny jest opcja trybu szerokoekranowego. Tak w przypadku oglądania materiałów z PS4, Netlixa - nie ma takiej opcji. Chodzi o oglądanie filmów bez czarnych pasów na dole i na górze ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 4.02.2018 o 19:51, kusiu01 napisał:

Znajdę jakiś monitor do PS4 PRO, budżet 1500zł, 32 cale lub nieco mniejszy czy nie ma sensu bawić się w monitory?

jeśli chodzi o multiplayer to tylko monitor np ten https://www.morele.net/monitor-asus-vz27aq-1256243/

Pewnie znajdą się tu miłośnicy carbonary z pieczarkami co będą sie starali udowodnić że TV jest super do multiplayer albo że grają deską do krojenia w tenis stołowy ale prawda jest taka, że z gówna bata nie ukręcisz :30vm3cw:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tomisior napisał:

Panowie, da się w jakiś sposób wymusić "rozciągnięcie obrazu" na pełny ekran w XE9005? O ile przy oglądaniu telewizji z anteny jest opcja trybu szerokoekranowego. Tak w przypadku oglądania materiałów z PS4, Netlixa - nie ma takiej opcji. Chodzi o oglądanie filmów bez czarnych pasów na dole i na górze ekranu.

To kwestia nadawanego sygnalu w jakim zostal nagrany film / serial. Wlacz powiekszenie ekranu i pasy znikna, ale utnie ci boki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas reakcji aż 5ms? Przecież na tym się grać nie da :kanalie:
Nie przesadzaj Bany to taka lama ze monitor z 1ms tu by i tak nic nie zmienił...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2018 o 19:51, kusiu01 napisał:

Znajdę jakiś monitor do PS4 PRO, budżet 1500zł, 32 cale lub nieco mniejszy czy nie ma sensu bawić się w monitory?

Poszło na priv.........daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę Was o pomoc. Chciałbym kupić telewizor ok 50 cali pod konsolę. Dodam, że grywam praktycznie tylko w FIFĘ. Po za tym tv będzie służyło do podpinania do lapka i zwykłego oglądania. Na telewizor mam do wydania 2000-2500 zł. Wiem, że w tym przedziale cenowym nie mogę oczekiwać niczego specjalnego. Druga sprawa jest taka, że mam stare PS4, które odpalam bratu, a sam chce kupić nowe. No i mam wątpliwości..kupić PS4 PRO i tv 4k czy jednak kupić SLIM i inny telewizor? Proszę o rzetelną poradę. Dodam jeszcze raz, że na konsoli gram praktycznie tylko w Fifkę, rzadko jakieś fps..

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grasz tylko w fife to raczej nie jesteś wybrednym graczem więc obojętnie co kupisz to powinieneś być zadowolony. Dodam że jeśli grasz w fife online to chyba powinieneś szukać czegoś z jak najniższym lagiem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG OLED 55 B7 chodzi już po 6,5k. Jak spadnie poniżej 6 to wstyd nie wziąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała to jest twoja pała :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bany® napisał:

mała to jest twoja pała :30vm3cw:

Swietny komentarz, bardzo na poziomie. Dodam tylko ze 55 cali dla odleglosci od 3m wzwyz to malo dla sygnalu 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie zapominaj o tym, że ludzkie oko widzi tylko 30 klatek na sekunde
btw. kupuje dom, w razie czego ustawie sobie kanape w salonie na 2,99m :messi:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem ponad 2 lata temu 55" tv robił na mnie wrażenie, i nie tylko na mnie, ale nie minęło trochę czasu i już zrobił się mały, wiem już że następny zakup to 65" @bany® nie miałeś tv 55" co Ty możesz wiedzieć o wielkości:xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, bany® napisał:

nie zapominaj o tym, że ludzkie oko widzi tylko 30 klatek na sekunde
btw. kupuje dom, w razie czego ustawie sobie kanape w salonie na 2,99m :messi:

Pisz sobie co chcesz, te rzeczy sa mierzalne i da sie je potwierdzic badaniami i obliczeniami. Wiadomo ze kazdy ma inne wrażenia, ale przyjmuje się jakieś standardy. Masz tu przykładowy kalkulator: https://hdtvpolska.com/kalkulator-odleglosci/

poniżej masz opisane z czego wynikają takie a nie inne wartości. Z drugiej strony nie raz udowadniałeś, że twoje widzimisię > od rzeczywistości. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miał, ale widział w sklepie :smart:

8 minut temu, manoszek napisał:

65" @bany® nie miałeś tv 55" co Ty możesz wiedzieć o wielkości:xzibit:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OLED 65+ to spore bydle i cena rośnie nieproporcjonalnie do wielkości. Wiadomo, że na biednego nie trafiło ale nie jestem kinomanem, sportu prawie nie oglądam poza e-sportem. Gram na PC. Ostatnio jedyne co to Netflix od czasu do czasu wieczorami

 

25 minut temu, manoszek napisał:

Jak kupiłem ponad 2 lata temu 55" tv robił na mnie wrażenie, i nie tylko na mnie, ale nie minęło trochę czasu i już zrobił się mały, 


FHD przy 55 calach to musi być niezłe ziarno :zygmunt:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany® jak sam widzisz ja używam tv do gry i staram się żeby był on jak największy i sprawiał najlepsze wrażenia płynące z gry na konsoli, a Ty sam nie wiesz chciał byś ale po co Ci? Wydaję mi się że wydanie tylu pieniędzy na tv do Netflixa to porażka, no ale kto bogatemu zabroni, jak głupota bierze górę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież gość pisze tylko po to żeby pisać, ewentualnie trollować. Nie ma pojecia, nie ma podparcia w faktach ale swoje "mundrości" wszystkim wciska. Ziarno przy 55 calach? wiesz w ogóle co to jest ziarno na obrazie? 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

37836149_max_900_1200_dla-domu-dekoracje

@CePeeN Ja wiem co to jest ziarno na obrazie, więc pozwolę sobie przedstawić :24_stuck_out_tongue:

Ślepa kura i ziarno. Tak się nazywa ten obraz.

Edytowane przez xavris
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, manoszek napisał:

Wydaję mi się że wydanie tylu pieniędzy na tv do Netflixa to porażka

Czy ja wiem... Netflix w 4K z HDR na OLEDzie podobno wygląda obłędnie. No i wiadomo że jakieś ciekawsze exy na ps4Pro sie ogra. Poza tym mam obecnie jakiegoś samsunga 40 cali FHD z 2012 roku który już nawet apke youtubowa przestał wspierać. Myśle że będe zadowolony

4 minuty temu, CePeeN napisał:

Przecież gość pisze tylko po to żeby pisać, ewentualnie trollować. Nie ma pojecia, nie ma podparcia w faktach ale swoje "mundrości" wszystkim wciska. Ziarno przy 55 calach? wiesz w ogóle co to jest ziarno na obrazie? 

Nie mam zamiaru sie z tobą wdawać w dyskusje bo jesteś dla mnie użytkownikiem 3rd party w tej dyskusji, który szuka zaczepki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] LG OLED 55 B7 chodzi już po 6,5k. Jak spadnie poniżej 6 to wstyd nie wziąć 
Bany znowu pierdolisz że wstyd nie brać itp. zawsze twoja sama spiewka, a siedzisz na taboreciku i grasz na monitorku...

Ty to taki doradca w tej sprawie jesteś, jak prawiczek w kwestii seks...
(zresztą ani OLEDa, ani seksu nie zaznales więc japa leszczu)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×