Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, żarty się skończyły. Po Samsungu i Sony, pora na LG, a konkretnie model C7 :banderas: Pierwsze wrażenia? Kosmos, ta czerń :obama:
 
itQsa98.jpg
 
u4sJBE3.jpg
No tak tutaj mamy przykład człowieka który mówi, kupuje i ma jakieś wrażenia z tzw. pierwszej ręki... No i od razu Bany na myśli, który co któryś wpis tylko klepie zdanie tylko OLED, a sam siedzi na monitorku bo żona na nic innego nie pozwala...

Gut Dżob Grecky!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Grecki robi te wszystkie foty u kumpla :kwach:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież Grecki robi te wszystkie foty u kumpla :kwach:
Lepiej to u kolegi niż w sklepie zza witryny sklepowej ślinić szybę jak Bany...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, okoni napisał:

Przecież Grecki robi te wszystkie foty u kumpla :kwach:

 

Tak, na pewno kolega pozwoliłby mi tyle przesiadywać w jego mieszkaniu i pstrykać fotki...

 

... co innego kochanek :KappaPride:

 

Jarek, super telewizor :banderas:  Jakby ktoś miał jakieś zapytania o Oledy, to zapraszam 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra sony49xe9005 nie do dostania albo za 4800 albo powystawowy

sony centre tez kazdego dnia daje inna cenę na ten tv 

w grudniu był po 3800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast szumnie zapowiadanego przeze mnie kupna Samsunga MU700 55 cali, jednak wybrałem... SONY Xe70 55 cali.
Wygrały finanse. Jednak.

 

Nie oglądam telewizji w ogóle, nie mam nawet podłączonej do telewizora. Konsola i tak obsługuje max 60 fps, myślę że 60 Hz nie będzie tu problemem.

Jednak HDR albo wygląda słabo, albo ja nie wiem jak go ustawić - później podzielę się zdjęciami, ewentualnie filmikami z jakością obrazu oraz pewnym problemem - gdzie mogę wybierać scenerię podczas grania czy oglądania filmu z bluray, ale podczas oglądania z pendrive nie można zmieniać scenerii (np. na kinową).

 

Smart w tym TV istnieje tylko aby istniał. Nie przeszkadza mi to, YouTube i tak oglądam z konsoli.

Jak na wydane 3000 zł to jestem zadowolony. Jednakże ten Samsung czasami mi się śni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczoraj hula 65XE9005 ... kto chce kupic projektor? :kwach:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, czacha79 napisał:

U mnie od wczoraj hula 65XE9005 ... kto chce kupic projektor? :kwach:

A co zrobiłeś z 50w7? 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, okoni napisał:

A co zrobiłeś z 50w7? 

50W829. Chcesz kupic? Bo bedzie na sprzedaz, tak jak i projektor ;)

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2018 o 17:47, Grecky napisał:

Dobra, żarty się skończyły. Po Samsungu i Sony, pora na LG, a konkretnie model C7 :banderas: Pierwsze wrażenia? Kosmos, ta czerń :obama:

 

itQsa98.jpg

 

u4sJBE3.jpg

Gratulacje. Też się chyba zdecyduje na ten model. Sensowny się wydaje. Ile cali i jak wypada na tle Sony? Napisz coś o jasności bo Sony chyba sporo jaśniejszy na papierze. Jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje. Też się chyba zdecyduje na ten model. Sensowny się wydaje. Ile cali i jak wypada na tle Sony? Napisz coś o jasności bo Sony chyba sporo jaśniejszy na papierze. Jak to wygląda w praktyce?
Proponuję jednak aby udzielił się w temacie jakiś obeznany wyjadacz, z całą pokorą@Grecky ale co ty tam wiesz... ;(

Proponuję jednak aby jako ekspert wypowiedział się ktoś kompetentny może Bany? On przeca wie wszystko o Oledach, sam nawet od roku kupuje "tylko OLED"

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zasięgnę opinii eksperta no chyba że robisz sobie niepotrzebne żarty i syf w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety robi syf w temacie, bo po co pisac merytorycznje jak mozna robic glupa z siebie i rozmowcow. Szkoda ze moderacja forum ma to gdzies i nie przypieprzy po banie za teksty z dupy.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam filmów od jakiś 2 lat. Sporo się tego nazbierało przed kupnem nowego TV. Czekam jeszcze na ceny tegorocznych OLEDów od LG bo czytałem że mogą być sporo niższe niż ich zeszłoroczne odpowiedniki w analogicznym okresie... Taki 77cali ładnie by się prezentował na ścianie aczkolwiek ciężko mi jest sobie wyobrazić że cena będzie poniżej 20k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno skrobnę coś w tym temacie odnośnie OLEDa, podobnie jak opisałem wrażenia z użytkowania Samsunga i Sony. Postaram się wymienić wszystkie zalety i wady. 

 

Na ten moment po dosyć intensywnym użytkowaniu (średnio 10 godzin dziennie od piątku) jestem wniebowzięty, zarówno pod względem filmów i seriali oraz grania. 

 

W porównaniu do LCD, nawet tych najlepszych to jest po prostu deklasacją jakością obrazu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze szanse zrobić porównawcze zdjęcia obrazu, między OLED a LCD? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio Oledy takie super, ta "nieskończona" czerń, modele z HDR (600 wzwyż) opad szczeny? KAŻDY rodzaj/jakość obrazu wygląda duuuuużo lepiej? TAK, od prawie 5 miechów ciesze się takim, ale wtedy tutaj tylu "znafców" twierdziło, że beee, a teraz chorągiewki zmieniły zdanie :awesome: Nie każdy ma możliwości finansowe, rozumiem, nie każdy potrzebuje, rozumiem, ale jak ktoś twierdzi, że kupił 4K z HDR za 3000zł i "pewnie nie ma różnicy", kumpel mu mówił albo widział w salonie....no qrwa :smart:  To samo tyczy osób, które TERAZ kupują tv za 5000-6000+ i nie decydują się poczekać/dołożyć na Oled.

 

p. s. ZDJĘCIA porównawcze ? :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy kto tu narzekał kiedykolwiek na OLEDa. Chyba, że pijesz do moich postów krytykujących telewizory TP Vision udające dawnego Philipsa, które wygrzebałeś sprzed wielu miesięcy, nie zważając nawet, że pisałem o LCD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jestem ciekaw kto tu kpił z oledów? Jedyne dąsy jakie mogły być w temacie tej materii, to cena. Jeszcze z rok temu te telewizory były poza zasięgiem zwykłego Kowalskiego z 500+ w kieszeni. 

A co do fotek, nie rozumiem problemu Tomi, ciebie o nie nie prosiłem, więc nie ma potrzeby abyś się produkował :)

Sugestia że na fotkach nic nie widać? Robię foty telewizora trzyletniego i porównuję z dziesiecioletnim, różnicę na zdjęciu widać gołym okiem. Więc pewnie porównanie telewizora LCD (powiedzmy trzyletniego) z nowiuśkim oledem i różnice w obrazie  też będą widoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni Niestety sprzedałem już mojego XE90. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Allegro mi za to zablokowało konto :21ozlae: pewnie jakiś fanboj japońskiej marki. W każdym razie wrócę do domu to opiszę jak te tłuki z allegro funkcjonują, bo to jedna wielka beka. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OLED to prawie 4tys roznicy w cenie przy rozmiarze 65'' .. sorry ale mniejsze telewizory nadaja sie tylko do zaglowkow w Golfie III ;) 

 

A tak serio, roznica w cenie jest bardzo duza, takie pitolenie uprawiacie troche .. jak zwykle zreszta. Roznica w jakosci jest, ale nie jest warta roznicy prawie 4tys w cenie. IMHO.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o samsung 55mu7002? Rozważać go jako zamiennik Sony 49xe9005 czy pozostać przy polowaniu na soniaka? W porównywalnej sa obecnie cenie

tv pod ps pro i xbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grecky - gratulacje. Jak juz troche sie pobawisz, skrobnij cos o tym TV. 

Poprzednie recenzowales wiec i tu dasz rade. 

 

W weekend w koncu znalazlem LG W na standzie w sklepie o w morde rewelka. I pomijajac to ze demo w sklepie zawsze wyglada uber, to chodzi mi o montarz, grubosc TV (a dokladniej jej brak), to jak sie go montuje do sciany, oraz calkiem przemyslany soundbar. Wiec raczej w tej bede celowal, tyle ze wiaze sie to takze z przemeblowaniem mieszkania.

 

@czacha79

Co kto lubi na co kogo stac. To tak samo jak z wozami, jeden woli wyjechac z salonu a drugi szuka 3 lub 5 latka. 

 

Jeden kupuje KIA Picanto a drugi Mustanga. 

Jeden gra w race sim na padzie a inny kupuje wypasionego fanateca. 

 

Jak pisalem powyzej jestem zgrzany jak biala na swieta na LG W. I pewnie go kupie, nie przewiduje zmian i przemeblowania w tym roku, wiec spokojnie poczekam. Moze w przyszlym zagosci u mnie. 

 

Nie kazdy zakup musi byc racjonalny, po prostu czasami (zakladam wiekszosc z nas) ma faze "CHCE TO" i po prostu kupuja bo tak. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiscie ze kazdy kupuje to na co go stac, albo to co uznaje za godne wydania kasy. Majac jednak do wyboru 55'' OLED lub 65LED wybieram to drugie. Nie dajcie sie nabrac na co to mowia wasze dziewczyny.. rozmiar ma znaczenie :banderas: Niestety 11tys za telewizor to dla mnie przesada, w jakiejkolwiek technologii by on nie byl ;) 

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×