Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Grecky napisał:

Król obrazu muszący żebrać biednego koreańskiego kuzyna o matryce :awesome:   Sorry, ale w życiu nie dopłaciłbym 3-4 tysięcy złotych do Panasonica. Nie dość, że jakość obrazu w zasadzie ta sama co w LG (kolorki można skalibrować z różnicy w cenie i jeszcze zostanie na piwo i prostytutkę), to jeszcze system operacyjny bieda z nędzą. 

I tak i nie, matryce niestety od LG (notabene dlugi czas wspolpracowali z LG przy produkcji czy tam wdrozeniu). Jakość obrazu jednak zdecydowanie wyższa (przed kalibracja) jakość sprzętu nie wiem, mnie panasonic nigdy nie zawiodl ma mialem już 3 TV (dwa mam dalej). System operacyjny dla mnie idealny (WebOs nie mialem okazji uzywać) szybki i lekki, niezasmiecony, wystarczy mi YT i ten klient do multimediow co jest, i tak idzie mi wszystko Plexem po HDMI bezposrednio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciąg dalszy sagi z moimi 65XE9005. 

27.12 serwisant zabrał tv. Akurat wyjeżdżałem na urlop więc niespecjalnie rozpaczałem. 15.01 dostałem pisemko od serwisu o "nie naprawialności" mojego tv. Dostałem pisemko na podstawie, którego mogę odebrać identyczny telewizor w sklepie, gdzie dokonałem zakupu. Wszystko fajnie, tylko sklep ma cały czas te same 4 sztuki, które testowałem. Każda z minimum jednym walniętym pikselem lub kilka pikselami. Nowa dostawa nie wiadomo kiedy będzie, a brak telewizora zaczyna doskwierać coraz bardziej. Nie chcę zamienić siekierki na kijek i wziąć na pałę taki sam tv z defektem. Co radzicie, czekać, czy odebrać kasę i kupić gdzie indziej/lub może inny model? Tutaj jest świetna obsługa, nigdzie się nie spotkałem z tak zarąbistym podejściem do Klienta.

Najlepsze, że te 4 telewizory są z tej samej dostawy co mój egzemplarz. 

Pytanie, czy  jest w ogóle możliwe, żeby w telewizorze, który ma 8mln pikseli trafić na egzemplarz idealny? Wszyscy tutaj z forum twierdzą, że nie mają nawet pół kropki - ja miałem 6. Może te 1-2 piksele to rzeczywiście norma? sam już nie wiem co myśleć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm, nie wiem szczerze co doradzić. 

A ten telewizor z jednym walnietym pixelem strasznie by ci doskwierał? 

Gdzie jest ten pixel? Może jak gdzieś z boku, to nie będzie aż tak wkurwiający? 

Ps. 

Serio nie są w stanie powiedzieć kiedy będzie nowa dostawa, czy ściemniają bo mają cię dosyć? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dziwie sie ze jest swietna obsulga i takie podejscie do klienta jak musza sprzedac sprzed z defektem. Ja bym bral kase i szukal produktu w stu procentach sprawnego, bo taki chce i za taki place. Jak kupisz swiadomie z uszkodzonym pikselem to bedziesz sie caly czas na niego gapil i bedzie cie wkurzal:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okoni mają na stanie 4 sztuki + 1 ekspozycji, więc nie dostaną nowego towaru. Coś im musi zejść. Wiesz z boku jakiś piksel pewnie by nie przeszkadzał na dłuższą metę. To jeden piksel który byłem w stanie wyłapać w sklepie. W moim egzemplarzu, oglądając na sklepie nic nie widziałem na planszach. Dopiero w domu się zaczęło. Tutaj może być jeszcze gorzej.

Tak jak mówi Krzyzak, jak brać to igłę. Reklamowałem tv z pikselami i mam wymieniać na nowy z tym samym dziadostwem. Poczekam jeszcze tydzień i zobaczę jak się sprawa rozwinie. Mam nadzieję, że nowa partia, którą dostaną będzie lepsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta