Skocz do zawartości
cwir

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Rekomendowane odpowiedzi

na ultra w 4k wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojarzycie psa z twicha?

z2UudUX.jpg

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bany® napisał:

kojarzycie psa z twicha?

z2UudUX.jpg

 

Na jakich to ustawieniach? Bo ten screen wypada graficznie o niebo lepiej niż, tamten filmik... 

 

BTW: jak 12 odpalę w prawilnych 30 fps-ach na XboxOne X PUBGA to już po wszystkich twoich filmikach będę tak obcykany, jak bym co najmniej od miesiąca grał sam :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tych samych ustawieniach, prawie wszystko na najniższych. Tekstury tylko na średnich i zasięg renderowania na ultra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] na tych samych ustawieniach, prawie wszystko na najniższych. Tekstury tylko na średnich i zasięg renderowania na ultra. 
To co tam tak kompresja dała po gaciach?
Czemu najniższe?

Low = mniej trawy = wszystkich widać...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że gra jest źle zoptymalizowana i są dropy klatek co mnie przynajmniej drażni. Masz powiedzmy 70-80 i nagle ci dropi do 40.  Jak zejdziesz z ustawieniami to nie odczuwasz dropów wcale. Z tą trawą podobno było tak na początku, że jak sie ustawiło listowie na niskie to jej faktycznie było mniej ale szybko to załatali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa mapka dzisiaj od godz 11 na test serwerze :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

win na nowej mapce z replay mode (test serwer), cały mecz 36minut, 6 killi,  pomiedzy killami\akcjami przyspieszenie x6, wyszło niecałe 8min
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, bany® napisał:

win na nowej mapce z replay mode (test serwer), cały mecz 36minut, 6 killi,  pomiedzy killami\akcjami przyspieszenie x6, wyszło niecałe 8min
 

 

 

Obserwowanie: noKetchupToday ??

 

To był jakiś tryb widza swojej partyjki?? czy wrzucasz film jak ktoś grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na test serwerze sie tak nazywam a materiał jest z replay mode, zapisuje sie kilkanascie ostatnich gierek i odpalasz z menu gry. Możesz swobodnie kamerką po mapie latać albo patrzeć z perspektywy innych graczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aim bot na killcamie, przez sciane headem w glowe mnie ubił :FailFish:

 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma ciężkiego laga przez pierwsze minuty gry? Kiedy podnoszę przedmioty mija około 1 sek., zanim pojawią się "na postaci". Jak grałem dzisiaj solo przegrywałem w "hot zones" każde 1 vs 1, nawet jeśli pierwszy naciskałem spust. Ostatnia gra to już komedia. Koleś bez kamizelki i hełmu dostał 5 kul z UMP, a ja padłem po 1 strzale z M16 w Lv. 2. Na killcamie wyglądało to inaczej. Ja stałem jak baran, a koleś we mnie strzelał. Dwie rzeczywistości. W innych grach mam doskonały ping, tylko PUBG zaczął wariować. Tak się nie da grać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są lagi w poczatkowej fazie, pierwsze przedmioty chyba najlepiej zbierac z TAB przeciągając, killkamy też są czesto zbugowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie non stop mi gra crashuje jak tylko  wczytuje się mapa. To znaczy raz na jakiś czas zagram 1 mecz bez wyrzucenia do pulpitu. Ściągnąłem najnowsze stery ze stycznia ale nie pomaga. Wcześniej było ok. Karta GTX980M. Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić. Czytałem coś o memory leak w kartach nvidii. Wypuścili nowe stery ale też dupa.

PS: Czysta instalacja sterów pomogła.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany® przestań grać z botami i wrzucać to do internetu, wygrałeś chociaż bo jak nie to daremy twój trud :FailFish:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę jest dzieciak :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, okoni napisał:

To naprawdę jest dzieciak :vxoAZzf:


Pierwszy koment okoniego bez wyzwisk i ubliżania od dawna. Przypadek? :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bany® napisał:

@SkibaPL @okoni @DigitalMan_PL @manoszek @Grecky  co tam chłoptasie? Fortnajt na konsolach? TPP? Kutakabana? Subtelne lukanie zza ściancki? :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

 

 

 

 

ale co Ty tu pokazałeś na tym filmiku? jak kontrolujesz SCARa z uchwytem strzelając w pickupa z 20 metrów? :1_grinning:

 

szkoda miejsca na Youtube...

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie umniejszaj @cwir, strefa pali, 5ciu typa w minute na squadach, martwi tim-mejci  all eyes on me :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie ujmując, ale wrzucasz minutową akcję, w której ktoś przejeżdża metr od Ciebie pickupem prosząc o head'a, a następnie dwa ziemniaki wchodzą Ci pod lufę dopasionego SCARA. Po prostu nie było to nic imponującego. Ja nie twierdzę, że jestem lepszy, bo pewnie nie jestem, ale takich akcji przy grze w składzie jest sporo. Średnio ogarnięci kolesie by poczekali za drzewem/skałą w obszarze i nie wychodziliby by na łyse pole, totalnie odsłonięci, słysząc strzały spoza koła. Taka prawda. Abstrahując od powyższego, ja w takim składzie wysadziłbym się sam granatem, żeby nie słuchać prostackich komentarzy....

Edytowane przez Grabeq
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq jeśli chodzi o takie akcje to mi sie rzadko zdarza zrobić multikilla w pubgu niezależnie od okoliczności a dopasionego scara mimo wszystko też trzeba kontrolować. Nie wnikam w umiejetnosci przeciwnikow bo sama akcja wydawala mi sie emocjonujaca dlatego tylko minuta gameplayu ale możliwe że dla niektorych tutaj to normalka. U mnie wiekszosc czasu na nowej mapce to żmudne przemieszczanie sie z miejsca na miejsce albo strzelanie sie na dystans\podnoszenie itp. Wcześniej dawałem też skroty gamplay'ow z winow jesli masz ochote zobaczyc to polecam. Jeśli chodzi o ekipe z którą grałem i o ich komentarze to sie nie skupiam za bardzo na tym bo gram o różnych porach z różnymi ludźmi i nie jestem wybredny chyba że ktoś sie za bardzo wczówa i rage'uje z byle powodu. Zazwyczaj wyglada to tak że odpalam gierke, patrze kto ze znajomych gra, zapraszam, reszte dobieram randomowo ze spolecznosci na discordzie z dopieskiem 25+ i mam squad w 2 minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest takie zenujace, ze nawet nie wiem co napisac :seriously:

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się już nie spierać o bzdury, to napiszę tylko, że PUBG jest fenomenem. Nigdy tak słabo wykonana pod względem technicznym gra, nie odniosła tak spektakularnego sukcesu. Ktoś tu jechał po Fortnite. Prawda jest jednak taka, że Fortnite jest zdecydowanie lepszym kawałkiem kodu (nie twierdzę, że lepszą grą, to kwestia gustu). Jest responsywna, wszystko żre jak trzeba. To oczywiście bardziej arcade'owa rozgrywka, ale ma swój urok i im więcej gram, tym bardziej mi się podoba. PUBG mnie już powoli po 100h męczy. Zajebiście podoba mi się to, że gunplay jest trudny, że starają się by był w miarę realistyczny (co nie zawsze im wychodzi...pamiętacie headshoty z Uzi z 300m?). Natomiast fizyka, lagi, rejestracja trafień, desync, to jest jakaś masakra. No kto nie wisiał na yebanym spadochronie, w powietrzu jak w galarecie, przez 20 sekund, bez szansy na odcięcie, po czym padał ryjem na glebę i kończył z 25% HP na początek rundy? Co to jest 20 sekund? W PUBG można zginąć w tym czasie 20 razy. Wciąga jednak jak bagno. Odnistaluję i za kilka dni/tydzień zainstaluje znowu....

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o fortnite to nie grałem mimo że technicznie lepsza gra, bo sama koncepcja TPP+budowanie ścian mnie skutecznie odstrasza. Walisz w typa, ten stawia ściane za ścianą zza których cie widzi, a ty tracisz pestki na ich rozwalanie :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×