Skocz do zawartości
cwir

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Rekomendowane odpowiedzi

SCAR-L najlepsza AR-ka :banderas:

 

a tak na marginesie DOC 2.0 reaktywacja 5 lutego

 

Edytowane przez bany®
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dla sławy i nie dla pieniędzy, gram dla satysfakcji z ubijania przeciwników :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez pro gra dla slawy i pieniedzy. To jak to z tobą jest? Po prostu dopasowujesz argumenty do bieżacej tezy jak zwykle? To na pewno, a dodatkowo za cienki w uszach jesteś, żeby przejść jakiekolwiek eliminacje. Te twoje filmiki tylko mnie w tym utwierdzaja. Pograłbym z tydzien na K+M i bym cię gnoił jak dzieciaka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochinki is My City :banderas: Wejdziesz to żywy nie wyjdziesz jeden z drugim :30vm3cw: Na Pochinkach czuje sie jak Edmunt w NY. Handlujcie z tym konsolowe chłystki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solo chicken na duo :banderas:
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie się podziały warunki pogodowe na mapach? Miałem lekką przerwę w grze, a pamietam że grałem kiedyś w deszcz i mgłę ... :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Kisiel-PL napisał:

Pany, gdzie się podziały warunki pogodowe na mapach? Miałem lekką przerwę w grze, a pamietam że grałem kiedyś w deszcz i mgłę ... :siara:

 

Niestety usunęli deszcz i mgłę w 1.0 bo za dużo graczy grających na złomie narzekało że im słabo gra chodzi, sporo grę opuszczało w lobby jeszcze. Więc Niebieska Dziura stwierdziła że na razie usuwają je z gry bo chcą się skupić na innych rzeczach, a takich efektów na tak dużych mapach nie da się pod każdego szrota dobrze zoptymalizować :misio:

 

Szkoda bo mgła ma mega klimat, deszcz też jest fajny. Raczej wrócą, ale później.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa... :/ Mgła właśnie świetna była, a w deszczu też już styl rozgrywki się zmieniał i jakaś różnorodność była.

 

Trochę pograłem, ale nadal nie mogę się przekonać do tej pustynnej mapy :ziobro:

Czekam na jakaś zimową mapkę albo nocną (noktowizor na japę i jazda), świetnie mi się grało w Arme 3 (tryb Wasteland), tam jak było zachmurzone niebo, to miało się czarny ekran, bez noktowizora ani rusz. Przy braku nokto biegło się na ślepo albo czekało na wschód słońca. Wg mnie powinna być też możliwość wyboru mapy, już nawet nie chodzi o preferencje, ale przynajmniej łachy można jakoś dostosować do otoczenia. 

 

Rzadko gram solo, głównie duosy albo w squadzie, ale udało mi się rozdziewiczyć kurczaczka na soluffce :fsg: :

rUhVY2l.jpg

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w promocji za 49 zł :D no i pierwszy meczyk #3 no i 1 kill xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski shroud też kończy bez justina :zygmunt:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, bany® napisał:

polski shroud też kończy bez justina :zygmunt:

 

no niestety nie dobiegł do strefy bo za późno apteczkę odpalił. ja zużyłem 4 biegnąc i to cud że się udało. po tym zaczął się filmik. reszta to taki zlepek fuksa i przypadków że jak analizowałem potem replay to to było wręcz niewiarygodne że dotrwałem do końca i nikt mnie nie zauważył, a jakby się zmieniła chociaż trochę kolejność w jakiej ginęli pozostali to też by była lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So też z mojej perspektywy ;)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×