Skocz do zawartości
Ikarus63

Krzyżak w padzie przestał działać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj chciałem sobie pograć w battlefielda , odpalam gierkę i gram. Początkowo wszystko było spoko aż po 5 min. nagle przestaje mi reagować krzyżak (czy D-Pad...zwał jak zwał) od tak sobie. Ciekawe że przycisk "na dół" działa ale reszta czyli "lewo" "prawo" "góra" już nie. Resetowałem pada ,resetowałem konsole ,rozebrałem pada i przedmuchałem wszystkie syfy ale wciąż nic ...niczego nie widać co mogło być się przyczynić do tego problemu. Pad nigdy mi nawet nie upadł na podłogę więc czarna magia jakaś :/ Wie ktoś może w czym może być problem ? nie wiem czy mam olać to i kupić nowy pad czy jest może jakieś banalne rozwiązanie tego problemu.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Ikarus63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w menu konsoli tez nie działa czy tylko w bf? A tak poza tym jest już temat dualshock4 i tam trza bylo napisać.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie zwróciłem uwagi na ten temat. W menu również ,tak się składa że w domu mam 2 PS4 i na drugim ten sam problem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset pada spróbuj. To mała dziurka po tylnej stronie ustroistwa. Bardziej przy lewej ręce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziwne. Jak masz możliwość to sprawdź na innych grach. Nie wiem, nic nie przychodzi mi do głowy. Może podłącz pada pod konsolę kablem usb i sparuj? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tego nie próbował to bym teraz tutaj nie zawracał głowy takimi pierdołami ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzales pady  u kogoś na innej konsoli? 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Ikarus63 napisał:

tak się składa że w domu mam 2 PS4 i na drugim ten sam problem ;/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ikarus63 napisał:

 

A masz ty drugiego pada?

Bo to ze jeden pad nie dziala na ogbu konsolach wskazuje ze cos jest nie tak z padem.

Jesli masz drugiego pada ktory bedzie dzialal na 2 konsolach to definitywnie wina lezy po stronie pada.

Mozesz zagadac z uzytkownikiem @Serwis Konsol  jesli pad nie ma juz gwarancji, lub uderzac do supportu sony jesli gwarancje posiadasz

Lub po prostu pojsc do sklepu i kupic nowego pada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzona płyta główna lub taśma pada - jeśli grasz w BF i podobne to w grę wchodzi tylko montaż oryginałów bo zamienniki od chińczyka wytrzymają bardzo krótko. Zawsze można zlecić nam testy i naprawę takiego pada - info na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×