Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś gra? Szukam ludzi do wspólnego ubijania pustaków i budowania bazy :-)

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze nie interesowalem sie ani PUBG ani tym tytulem. Roznice oczywiste tutaj mamy bardziej kreskowkowa radosna grafike.

Jak widze @Wszebor jest opcja grania druzynowego - 4 osoby w teamie - to moze mnie nieco przekonac. Choc pewnie bede musial potrenowac sam przeciw wszystkim (rozkminic mechanike, crafting)

Chce sprobowac bo zadziwia mnie ffenomen PUBG - a tutaj mamy w sumie cos podobnego.

 

Transakcje w grze nie zabijaja balansu? nie jest to pay2win?

 

Widze tez ze Sony pozwala na wczesny dostep bo sa paczki fundatora do kupienia dla trybu story w coopie.

 

Na PC widze wymagania sprzetowe nie sa szczegolnie wysokie.

 

EDIT: nie, co to za gra..... usiadlem na chwilke zeby zobaczyc o co biega...... 3h pozniej głód mnie oderwal od konsoli....

lama ze mnie straszna, niemniej sprobowalbym w ekipie bo moze byc fun. Udalo mi sie przekrasc (i zostac na mapie z 5 innymi)

 

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus.
Kompanów do gry raczej nie szukam, bo od godziny 20 wieczorem do 24 mam kpl w drużynie.
Szukam kontaktu do osoby która próbowała, bądź gra na klawierce i myszce.
Mam problem z bindowaniem klawiszy odpowiedzialnych za np wyrzucanie inwentarza.
Moj nick z PSN to - ZielniK
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na razie Solo i jest Epicko. Pierwszy raz jak wbiłem do gry zająłem 4 miejsce, a dzisiaj w nocy udało mi się wygrać grę XD Dodam, że nigdy z takimi grami nie miałem do czynienia, ale nałogowo oglądam Kaftana jak gra w PUBa, więc czegoś notabene się nauczyłem.

 

BTW Ciężko oderwać się od gry. Jest cholernie uzależniająca.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam Kaftanna i wszystkie odc. PUBG ale nie mam problemu oderwać się od Fortnite:BR. Coś jest tam strzelanie spiepszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w zespole.

nick: Zbyszek81PL

Zapraszam, grałem głownie sam i 4 razy udało się zająć 1 miejsce :-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem i spodobała mi się ta formuła. Oby jak najszybciej PUBG pojawił się na plejce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogralem w ten battle Royal i jest kozak.  Z niecierpliwością czekam na Pubg.  Grałem 3x solo,  za trzecim razem byłem drugi, mało brakło...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na Duo z kimś ogarniętym. Jak coś to wysyłać zapro śmiało - Mr_Puma94 

 

W dniu 21.10.2017 o 01:50, Gregor_TSK napisał:

  Z niecierpliwością czekam na Pubg

 

Czyli co? Są jakieś plany aby PUBG zawita na ps4? Czy jakaś plota? Bo jak mam się znów napalać na grę , która nie wyjdzie to darujcie sobie takie domniemania XDDD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli że co, mówicie że warto sprawdzić ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naszła mnie ochota na Duo z kimś ogarniętym. Jak coś to wysyłać zapro śmiało - Mr_Puma94 
 
 
Czyli co? Są jakieś plany aby PUBG zawita na ps4? Czy jakaś plota? Bo jak mam się znów napalać na grę , która nie wyjdzie to darujcie sobie takie domniemania XDDD 
Microsoft ma wyłączność. Ciekawe czy czasową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Microsoft ma wyłączność. Ciekawe czy czasową.
Oczywiście, że czasową. MS już robi pod siebie, żeby wydłużyć czas tej czasowej ekskluzywności. Gdzieś był artykuł nawet o tym, albo w ostatnim PSX o tym pisało.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUBGek wychodzi w grudniu na konsole MS, a więc prawie na pewno pojawi się w kocńu na Ps4 łiiiiii !!!!

 

Tymczasem w  Fortnite BR coraz trudniej mi się dostać do tej przysłowiowej "dziesiątki". Jeszcze niedawno każdy mecz kończyłem w czołówce, teraz jest się trudniej przebić do pierwszej dwudziestki.. Jakoś gracze bardziej się starają, nie wiem czy to przez te wyzwania , czy po prostu gracze nagle pojęli jak zachować się na polu bitwy by coś ugrać. Wcześniej robili więcej hałasu, teraz każdy się czai w kuckach i nasłuchuje (oczywiście to dobrze, że niema już N00bów, ale trzeba grać ostrożnie). Słowem - w końcu porządna rywalizacja ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porobieni, pestek na styk :14bqqmb:

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć rpg jak przeciwnicy mieli i dupa. Szacun za zimna krew :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj duża aktualizacja w Fortnite. Ponoć ma się pojawić eliksir zmieniający gracza w krzaczek. Ów przedmiot można dostać w rzutach z zaopatrzeniem oraz w niektórych skrzyniach i ma być on legendarny. Ciekawa sprawa. Gracz po otrzymaniu obrażeń oczywiście zmieni się z powrotem w ludka. Ponadto sklep sezonowy ruszy i za otrzymanie danego lvl można zgarnąć jakieś tam gadżety. Obrażenia strzelb zostaną zminimalizowane, coś pogrzebią w interfejsie i dodadzą coś do menusów. Póki co ja nadal czekam na stosowną costumizacje bohatera . Dzisiaj  w nocy sprawdzę jak gra śmiga po łatce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SkibaPL napisał:

czlowieki krzak

 

Z krzakami akcje są prze komiczne : D Śmiesznie to wygląda jak słyszysz jakiś dźwięk obracasz się a za Tobą gościu tupta w stroju krzaczka i się kitra xDDDD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×