Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy patch wprowadza do gry granat dymny. Dzisiaj dwa razy dupę mi uratował. Fajna sprawa, jest ich na stracie od razu 5 w ekwipunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział jaką taktyke obrać haha ;) zapraszam na mój kanał i na luźne granie na ps4.

 

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za oszukane kopyrtki...

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grassek

Pfff 4 lvl nie warto was oglądać...

 

@Skiba

Trza było złosić typa xD Musiałbym płacić odszkodowanie do Epic Games xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to można duela pograć. Ja jestem chętny cały tydzień po godzinie 22.00 . Więc jak coś, można się zgadać.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy co nadal biegacie w randomowych ciuszkach? XDD

P.S wgl ktoś tu z was zaczął drugi sezon?

 

ffor.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza pierwsza gierka :14bqqmb:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się od was dowiedzieć, jakim cudem inni rozkładają lotnię czy tam inną "parasolkę' niżej niż ja? Lecę z góry i lotnia rozkłada mi się z automatu, chcę lądować na wieży, a to obok mnie koleś spada w dół dopiero przed samą wieżą rozkłada lotnię i ląduje. Jakieś triki na to?

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra w to coś ktoś? Warto wykupić full wersję? W tym darmowym trybie chyba tylko jedna mapka i nuuuuuda.

 

 

 

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 11.02.2018 o 21:05, Tomi915 napisał:

Gra w to coś ktoś? Warto wykupić full wersję? W tym darmowym trybie chyba tylko jedna mapka i nuuuuuda

 

 

Własnie nie nuda. Darmowa wersja jest cały czas rozbudowywana, ostatnio doczekaliśmy się nowego miasta i kilka nowych miejscówek. W zeszłym tygodniu do gry wpadła kusza, a przedtem minigun. Ja osobiście od października gram tylko w darmowa wersję (Battle Royal), która swoją droga podbija już internet. Ta gra jest epicka!

 

Odpowiadając rzeczowo na twoje pytanie - szkoda kasy na full wersje, skoro przy darmowym trybie można się zatracić na wiele godzin.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ogarniam fenomenu tej gry. Ludzie od początku PŁACĄ za dostęp do bety i bycie myszami testowymi. Full wersja miała być za free po 2-3 miechach, potem w 2017, teraz dopisek, że...w 2018. "Czepią" kasę więc to zrozumiałe. Dali tryb za free, więc ok. Z ciekawości pobrałem ten tryb dla dzieciaka, chwilę siadłem sam, dojechałem do 10lvl. Na WIELKI plus, że nawet jak się zaraz po lądowaniu zginie, to można natychmiast nową grę, bez czekania, ludzi full. Masz "zdrowie" nawalając tyle miechów na jednej wyspie. No nic, wbiję jeszcze parę lvl :)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Tomi915 napisał:

Nie ogarniam fenomenu tej gry. Ludzie od początku PŁACĄ za dostęp do bety i bycie myszami testowymi. Full wersja miała być za free po 2-3 miechach, potem w 2017, teraz dopisek, że...w 2018. "Czepią" kasę więc to zrozumiałe. Dali tryb za free, więc ok. Z ciekawości pobrałem ten tryb dla dzieciaka, chwilę siadłem sam, dojechałem do 10lvl. Na WIELKI plus, że nawet jak się zaraz po lądowaniu zginie, to można natychmiast nową grę, bez czekania, ludzi full. Masz "zdrowie" nawalając tyle miechów na jednej wyspie. No nic, wbiję jeszcze parę lvl :)

 

Po prostu fajnie się w to gra. Ja przeważnie gram solo i naprawdę świetnie się bawię, gra jest dynamiczna w przeciwieństwie do PUBka - gdzie połowa graczy kampi, no i jest dużo możliwości "dojechania" przeciwnika, a jak już nieco ogarniesz grę to można naprawdę niezłe akcję wykręcać. Według mnie pod względem zawartości ta darmowa gierka była nieco inna kilka miesięcy temu. Obecnie jest dopakowana zawartością (nie licząc jeden mapy, która notabene też jest rozbudowywana).

 

Duży plus dla Twórców, którzy do swojego darmowego trybu wrzucają ciągle nowe rzeczy i słuchają graczy , usprawniając rozgrywkę ;) 

 

BTW. Ja w tym sezonie dobijam już do 80 lvl i gdyby nie inne gry, którym też poświęcam czas byłaby już setka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj pękła stóweczka winów :27_sunglasses:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie dzielic Ratowanie swiata na dwa konta? Z kuzynem kupujemy gry na pół bo mam jego konto jako podstawowe. Ale Ratowania swiata jako tako sie nie pobiera. Wiec bedzie u mnie dzialalo?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam fortnite na ps4 z jakimiś dodatkami i postacią na którymś tam lewelu. Czy jest możliwość przenieś ta postać na Xboxa??? Może ktoś z Was wie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×