Skocz do zawartości
gtaVplayer

Detroit Become Human

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, manoszek napisał:

Miałem wielką ochotę brać na premierę ale cena mnie odrzuciła, poczekam jak sytuacja się uspokoi a ceny używek będą przystępne:1_grinning:

@xavris przyjacielu jak kupisz na premierę i Ci się znudzi to chętnie odkupie, zresztą liczę że wpadniesz w końcu do nas w odwiedziny z żoną:1_grinning:

Gościu wiesz jak jest :P Wybieramy się i wybieramy, ale jak przyjdzie co do czego to sprawa jasna że wpadniemy :P

Jak kupie to też dam znać :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze bedzie podobnie jak z Heavy Rainem - spoilery na kazdym kroku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra wrocilem z roboty czas zabrac sie za recki.... oby bezspoilerowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, pablos_PRO napisał:

250 z polskiej dystrybucji już lekko przesadzają. full price to powinien być dla gier wybitnych . taka gra powinna być 199-219

 

Możesz mieć za 199zł jeśli kupisz z OleOle korzystając z promocji Visa Checkout (rabat 50zł). Sam zastanawiam się nad tym czy kupić.

 

Poprawka: obecnie już za 209zł (podnieśli cenę o dyszkę, jeszcze 2 dni temu była niższa)

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zbiera całkiem pozytywne opinie, a średnia ocen wyciągnięta na podstawie tych pierwszych recenzji z wczoraj wynosi 80%. Początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony do tego tytułu, ale ograłem Dwie Dusze i mam ochotę na więcej. Kupie na pewno, ale jeszcze nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dobra duszyczka poda kod CUSA tej gry? Znajduje się na grzbiecie opakowania. Chodzi o egzemplarz z polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, Przemek_07 napisał:

Jak czytam te wasze komentarze to nasuwa mi się tylko jedno spostrzeżenie:

aa2e5c96f776.jpg

 

 

Panie drogi. Nie wziales pod uwage ze sporo z nas grajacych nakupowalo gry bo: AAA!!! chce to! lub o promocja biore gra wydaje sie byc dobra. 

I ma teraz kupke wstydu lub numerowana playliste. 

Wiec nie chodzi o uzywke czy nie - chodzi o zwykla prosta ekonomie. Tak stac mnie tak moglbym kupic ale kurde jestem w polowie innej gry, lub mam rozgrzebanych X tytulow. 

 

Moja kobieta chce to ograc, kupie kiedy kupie, sam tez jestem zainteresowany ale z powodu nadmiaru gier i tego ze doba ma tylko 24h (z czego 1/3 to praca) nie mam cisnienia zeby juz dzis gnac do sklepu. 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, serio nikt nie zaryzykował i nie kupił, żeby się podzielić wrażeniami ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wszyscy czekają aż stanieje hhaha... na pclabie ludzie już ogrywają i dzielą się wrażeniami i wszystkie są pozytywne. U mnie miała być przed weekendem, ale skusiłem się na promke z oleole i muszę poczekać :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, senor napisał:

Tu wszyscy czekają aż stanieje hhaha... na pclabie ludzie już ogrywają i dzielą się wrażeniami i wszystkie są pozytywne. U mnie miała być przed weekendem, ale skusiłem się na promke z oleole i muszę poczekać :(

Ja nie biorę teraz tylko dlatego, że w nadchodzącym tygodniu będę się przeprowadzał. Jak ogarnę sprawę to na przyszły weekend mam nadzieję że wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Nie no, serio nikt nie zaryzykował i nie kupił, żeby się podzielić wrażeniami ? :) 

 

1 godzinę temu, senor napisał:

Tu wszyscy czekają aż stanieje hhaha... na pclabie ludzie już ogrywają i dzielą się wrażeniami i wszystkie są pozytywne. U mnie miała być przed weekendem, ale skusiłem się na promke z oleole i muszę poczekać :(

 

 

Ja dzisiaj bede grau. Jestem wielkim fanem Heavy Rain i Beyond więc jaram się jak łysy na suchary. Tylko ta tematyka sci-fi nie za bardzo mi odpowiada. I oczywiście android murzyn, szkoda że ta babka jeszcze nie jest azjatką a detektyw muslimem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Przemek_07 napisał:

Ja dzisiaj bede grau. Jestem wielkim fanem Heavy Rain i Beyond więc jaram się jak łysy na suchary. Tylko ta tematyka sci-fi nie za bardzo mi odpowiada. I oczywiście android murzyn, szkoda że ta babka jeszcze nie jest azjatką a detektyw muslimem.

Spójrz na to z innej strony - android murzyn (nie wiem jaką ma w grze funkcję, bo starałem się możliwie najbardziej unikać opisów fabuły) jest wręcz megastereotypowy XD Na bank to jest jakaś zwichrowana poprawność polityczna, a że raczej nie da się zrobić transgenderowego androida, który jest żydem to poszli w murzyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Muszę przyznać, że nieco zawiodłem się najnowszą produkcją Quantic Dream. Historyjka o androidach okazała się miałką wydmuszką bez polotu. Do tego zalatuje wszechobecną poprawnością polityczną, gender i multi-kulti. Android murzyn i azjata, serio? Singiel jest krótki. Ukończyłem w dwa popołudnia ale to może dlatego, że jednego z bohaterów przez błędną decyzję wykluczyłem z dalszej rozgrywki już na samym początku i nie było mi dane poznać jego historii. Gra miała być wyciskaczem łez, skłaniać do zadumy co by było gdyby w przyszłości postęp technologiczny rzeczywiście wymknął się z pod kontroli. Tymczasem jednak po jej skończeniu nie naszła mnie nawet choćby najmniejsza refleksja.

Nie zrozumcie mnie źle. To nie jest zła gra. Grało mi się nawet przyjemnie ale do poziomu  Beyond fabuła nie dorasta nie mówiąc już o Heavy Rain.

Zagram jeszcze raz, dokonując całkiem innych wyborów i zobaczę na ile zmiany kluczowych decyzji mają się do przebiegu fabuły i zakończenia a potem idzie do żyda.

Podsumowując: pograć można ale jeśli ktoś nie ma ciśnienia śmiało radzę poczekać aż zejdzie połowę z ceny.

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek_07

Szybkie pytanie - czy podczas pierwszego przejscia gry mozesz rozgrywac rodzial ponownie (w Twoim wypadku zeby nie stracic bohatera). Czy ta mozliwosc z drzewkami ktore byly w demie odblokowuja sie dopiero podczas kolejnego przejscia. 

 

Dziwi mnie troche twoja ocena bo recki ktore przegladalem w wiekszosci mowily ze gra jest lepsza od Beyond. 

Dla mnie BTS byl conajwyzej dobry, za to w HR mimo pewnych dziur bawilem sie rewelacyjnie (dalem sie bardziej oszukac tworcom). W BTS tworcy sami to zjepsuli nie dajac chronologii przez co ni jak nie bylem zwiazany z postaciami ot ogrywalem epizody bez skladu i ladu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie próbowałem rozgrywać etapu jeszcze raz w trakcie rozgrywki. Na pewno ta opcja jest dostępna po zakończeniu gry.

Pamiętaj, że to tylko moja subiektywna ocena. Dla mnie wbrew ocenom branży Beyond było bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mniej związane z samą grą ale czy wam też przy detroit konsola wchodzi na szaleńcze obroty? wiem że jest cieplej teraz itd. no ale pytam czy ta gra tak katuje wszystkie konsole czy tylko moją :)

pasta wymieniana z jakieś pół roku temu ale bez thermopadów niestety 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeszedłem grę, większość bohaterów przeżyła... ok. 10h rozgrywki. Fabularnie spodziewałem się czegoś lepszego, dla mnie średniak a jestem fanem heavy rain i miałem duże oczekiwania. Obecnie HR>D:BC>BTS, ogólnie takie 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Przemek_07 napisał:

Nie wiem, nie próbowałem rozgrywać etapu jeszcze raz w trakcie rozgrywki. Na pewno ta opcja jest dostępna po zakończeniu gry.

Pamiętaj, że to tylko moja subiektywna ocena. Dla mnie wbrew ocenom branży Beyond było bardzo dobre.

Alez ja w pelni rozumiem subiektywnosc ocen.

Sam bawilem sie conajmniej dobrze w paru grach ocenionych srednio.

 

No to wlasnie mnie interesuje, bo tez wolalbym zeby pierwsze przejscie bylo z marszu bez prob z roznymi wynikami.

 

Coz zobacze, kiedy kupie ja bym wolal poczekac do pierwszej obnizki a mojej kobiecie po demku sie hajp zalaczyl.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można powtarzać z tego co wiem po rozegraniu rozdziału/schematu przy pierwszym playsru ale moje boty dotrwały do końca (wszyscy po kolej zdechli w finale :D ale i tak jestem usatysfakcjonowany zakończeniem) więc nie interesowałem się zbytnio powtarzaniem ani podczas ani po skończeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni po zakupie w końcu wczoraj odpaliliśmy z małżonką i generalnie oboje poszliśmy niewyspani do roboty :P

Pierwsze kilka rozdziałów (5-6 jakieś) zapowiadają ciekawą historię i moim zdaniem klimat ciekawszy niż w heavy rain (nie grałem w beyond). Zobaczymy jak to się będzie rozwijać dalej. W każdym razie nie mogę się doczekać kolejnego posiedzenia :)

A graficznie to dla mnie to jest obłęd co się tam dzieje, ale ja jestem dziwny, bo pewnie dla większości gra jest brzydka i ma spadki klatek do 58 :P

Jeszcze edit, żeby nie było - uwielbiałem heavy rain i nie twierdzę, że detroit jest lepsze. Po prostu lubię takie klimaty mniej lub bardziej sf :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pospamuje sobie, kto mi zabroni.

Wczorajszy wieczór utwierdził mnie w przekonaniu, że klimatycznie bardziej mi się podoba niż heavy rain, mimo że ma wiele podobnych elementów (chociażby motyw androida detektywa - żaden spoiler, bez przesady - który sobie chodzi i skanuje różne rzeczy bardzo przypomina normana z HR w jego okularkach, tyle że tu ma znacznie więcej sensu :P ).

MEgadobry motyw jest z tym drzewkiem wyborów na końcu rozdziału. Wczoraj z żoną siedzimy i gramy sobie, doprowadziliśmy do w sumie dość dramatycznego wydarzenia. Ja byłem średnio zadowolony z obrotu wydarzeń, ale żona mówi, że lecimy dalej, bo co lepszego mogliśmy zrobić. Po czym po chwili dostajemy drzewko wyborów tak cholernie rozbudowane, że nie mogliśmy uwierzyć :P do tego nasz rozdział zakończył się gdzieś w 2/3 drzewka :P Robi wrażenie i jestem prawie pewien, że większość istotnych wyborów faktycznie ma konkretny wpływ na fabułę. Wczoraj też, o ile dobrze rozumiem symbolikę drzewka, to zagraliśmy jeden rozdział, którego w ogóle mogliśmy nie mieć.

Historia jednego z bohaterów na chwilę obecną mniej mnie interesuje niż pozostałe, ale zobaczymy jak się rozwinie. Pozostałe rozwijają się bardzo przyjemnie, choć momentami dramatycznie :P

Jeśli ktoś lubi gry, w których jest mniej gry a więcej serialowości i historii to nie ma się co zastanawiać, zwłaszcza że na promo można już całkiem przystępne ceny znaleźć.

 

Jeszcze, zapomniałbym.

Odpaliliśmy wczoraj jakoś później gierkę niż zwykle, jakoś przed 22. Włączamy, a tu laseczka w menu mówi coś w stylu "widzę że lubisz siedzieć do późna. nie jesteś później zmęczony? " No strofować mnie będzie franca jedna...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Jeszcze, zapomniałbym.

Odpaliliśmy wczoraj jakoś później gierkę niż zwykle, jakoś przed 22. Włączamy, a tu laseczka w menu mówi coś w stylu "widzę że lubisz siedzieć do późna. nie jesteś później zmęczony? " No strofować mnie będzie franca jedna...

zdaje sie ze ta france mozna pogodnic i "puscic wolno"

:P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MagEllan napisał:

zdaje sie ze ta france mozna pogodnic i "puscic wolno"

:P

 

Eee po co, taka ładna cyfrowa blondyneczka :) jak już siedzi to niech siedzi, tylko niech nie filozuje :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Eee po co, taka ładna cyfrowa blondyneczka :) jak już siedzi to niech siedzi, tylko niech nie filozuje :p

oddaj ja na czesci :P

 

A tak serio moja kobieta hajpi i pewnie kupi ta gre mimo iz moje kupony Saturnowe nie dotarly do PL. 

Dobrze wiedziec ze komus komu HR siadl D:BH podoba sie bardziej to naprawde dobrze wrozy. 

Kobieta wykatowala demo i zrobila w nim wszystko co mozna bylo, boje sie ze zamiast grac pierwsze przejscie i trzymac sie wyborow i decyzji bedzie "masterowac" kazden jeden rozdzial (dobrze ze mam inne platformy do grania ;))

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×