Skocz do zawartości
DaraS

MXGP 3 - The Official Motocross Videogame

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem w Game Pass na Xboxie bo nigdy bym za to nie zapłacił tym bardziej tyle ile oni sobie za to chcą :)

Grafika to jakaś porażka, zamazane wszystko i brzydkie. Fizyka kolizji nie istnieje, żenujące jest najechanie na przeciwnika po skoku, wyjechanie z trasy też porażka.

Pomijam trudność bo to jest do ogarnięcia (pierwszy wyścig byłem 22/22 a drugi już 14/22 :D ). Grafika wyglada jak 720p rozciągnięte do 4k lub jak to by był port ze Switcha, gram na XOX. Kariera też jakaś taka nijaka, nie ma jakiegos wiekszego celu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 2 , 3 kupiłem też wersje PRO. Dno i kilo mułu gra na miesiąc, nawet kariery sie nie chce przechodzić. Multi 21 wiek a działa gorzej niż źle. Nie polecam ogólnie PRO jest ostatnia gra jaka kupiłem od tego wydawcy. Szkoda ,że Techland odpuściło temat żużla bo tak na prawdę tylko dlatego testowałem Crossy, ze względu na to, że w jakimś stopniu przypomina żużel. Żeby w to jeszcze szło pograć multi to bym oko przymknął na cala resztę. Niestety system kolizji to porażka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×