Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się super. Brakuje mi takiej gry w stylu Motorstorm, błoto, brud, deszcze, dzikie tereny, a tutaj chyba to dostaniemy. Czekam na więcej informacji odnośnie gry, bo obok Gran Turismo które napewno zakupie jest to pozycja nr 2 jeśli chodzi o wyścigi na chwile obecną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oranje napisał:

Zapowiada się super. Brakuje mi takiej gry w stylu Motorstorm, błoto, brud, deszcze, dzikie tereny, a tutaj chyba to dostaniemy. Czekam na więcej informacji odnośnie gry, bo obok Gran Turismo które napewno zakupie jest to pozycja nr 2 jeśli chodzi o wyścigi na chwile obecną.

 

Jak dla mnie powinni byli pójść na całość właśnie w stronę motorstorma, bo to spora luka obecnie w 8mej generacji, która czeka na zapełnienie. Zamiast licencjonowanych auta ,,z głowy'', ciężarówki, motory, rozmaite klasy aut i pokręcone trasy. Na ten moment ta gra wygląda bardziej jak budżetowa mieszanka forzy horizon z dirtem. No ale zobaczymy, mało arcade'u wychodzi to każda taka gra daje nadzieję na ożywienie gatunku.

 

@spoco Remaster Baja wychodzi 15 września na ps4/x'one :) Sprawdzę, bo oryginał mnie ominął

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że będzie to raczej Arcade w 100%. Zresztą fajnie by było, bo tak jak wspomniałeś, - brakuje na obecną platforme takiej gry jak Motorstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę martwi, że będą tam licencjonowane samochody - a to często wiąże się z ograniczeniami i twórcy gry nie mogą iść na całość. No i charakter wtedy się trochę zmienia, bo do rozwałki pokroju Burnouta czy Motorstorma bardziej pasują wymyślone samochody. Generalnie fakt, że Milestone robi tę grę jakoś niespecjalnie nastraja mnie optymistycznie, bo ich samochodówki są spoko, ale powyżej właśnie poziom "spoko" nie wychodzą. No nic - zobaczymy, bo zgadzam się, że na PS4 brakuje takich arcade'owych wyścigów terenowych. Szkoda, że nie wyszło nic w stylu "Motorstorm Remastered" bo te gry bardzo łatwo można byłoby przenieść na obecną generację - w ich formie moc PS3 w żaden sposób ich nie ograniczała, więc zmiany nie musiałyby być bardzo intensywne. Stawiam, że pod względem grywalności te gry też się nie zestarzały za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko i straszna kupa. Gra próbuje nawiązywać do ducha motorstorma ale z marnym skutkiem. Zero funu z jazdy, przeciętna grafika, jakieś dziwne losowe resetowania pojazdu za musniecie bandy. 2 wyścigi i mam dosyć. Fizyka mocnego zderzenia to jakiś dramat.  Chwilę wcześniej testowałem FH 1 enhanced i nawet nie ma co porównywać. Nie ta liga

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze jest demo obada sie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Zagrałem w demko i straszna kupa. Gra próbuje nawiązywać do ducha motorstorma ale z marnym skutkiem. Zero funu z jazdy, przeciętna grafika, jakieś dziwne losowe resetowania pojazdu za musniecie bandy. 2 wyścigi i mam dosyć. Fizyka mocnego zderzenia to jakiś dramat.  Chwilę wcześniej testowałem FH 1 enhanced i nawet nie ma co porównywać. Nie ta liga

Dokładnie tak samo myślę. Tak samo po demówce zagrałem w super wyglądającą Forze. Czekałem na Gravel ale firma która robiła grę nigdy nie zrobiła super gry, zawsze średnie produkcje. Dobrze że dali demo. Grafika bym powiedział słaba nawet na xboxie one x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@helganin

zgodze sie milestone robi sredniaki, lub czasami nawet nizej upadna.

 

Ogralem demo na PS4 i powiem sredniaczek, nie odrzuca nie porywa. Ogram jeszcze na PC jesli bedzie to jakos logicznie chodzic to moze dam szanse tej produkcji kiedys jak bedzie za 5$.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja muszę przyznać że nawet niezła, niektóre trasy bardzo ładne. Model jazdy przeciętny, muzyka też ale gra daje radę. Brzydkie modele aut. Zapłaciłem 139zł na XO przejdę i sprzedam, gra wygląda na krótką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×