Skocz do zawartości
Zajczak

PES 2018 MyClub

Rekomendowane odpowiedzi

Online Information -bonusy, kampanie, limitowane oferty

https://www.konami.com/wepes/2018/us/en-us/page/category_topics?q=online_information

 

 

 

 

Założyłem ten temat bo widzę, że nikt się specjalnie nie wyrywa. Wydaje mi się, że idąc śladem takich tematów jak FUT konkurencji z EA, musimy też mieć poświęcony tylko i wyłącznie trybowi MyClub, a więc chwalmy się,  cieszmy z naszych osiągnięć ale też czasem wyżalmy czy ponarzekajmy. Pomagajmy sobie na każdym możliwym polu, niech ten temat służy przede wszystkim w dobrym celu :-)

 

Na początek wrzucam ciekawy film jednego z jutuberów o taktykach i formacjach w PES 18

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku powoli zaczynam, ale już śmiało mogę powiedzieć, że poza turniejami offline w tym roku warto grać także online. Do wygrania kasa lub darmowe losowanie.

Obecnie mój skład już jakoś wygląda, ale poza Firmino nie mogę nikogo do ataku wylosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, ukończyłem już wszystkie turnieje oprócz tego +50000GP i w żadnym losowaniu piłki nie trafiłem nawet złotej poza turniejami z gwarantowanymi piłkami. Za turniej z gwarantowaną czarną wypadł mi Buffon a w ataku mam cały czas posuchę (Rafa Silva, L. Pratto i Maradona). Co prawda Maradona to bardzo fajny piłkarz jednak pozostali mimo, że coś tam strzelają to przy takich napadach jak Messi, Ronaldo, Griezmann, Benzema czy Lewandowski to zostają daleko w tyle. Niestety marnują mi masę sytuacji sam na sam nie trafiając nawet w bramkę. Grając w FIFE też nigdy nie miałem szczęścia do losowań paczek, W PES mam to samo, trudno ważne by czerpać przyjemność :-) Mój syn na dzień dobry trafił Ronaldo i O. Dembele, ostatnio Benzeme, Lewandowskiego i Nelsona Semedo, ja gram na edycji Legendary on bez dodatku. Jak tu się nie wkurzyć, on ma już skład lepszy od mojego a nie miał DLC Legendary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh no lipa, ja tez mam niby odłożone ponad 100k jednak boje się losować bo szybko wtopię a szanse na czarna piłkę mizerne. Dzisiaj chyba zmiana agenta zobaczymy co dadzą. Zastanawiam się nad zmiana trenera bo gram cały czas na tym podstawowym, tylko zapewne TS poleci na łeb jak zmienię i trochę się tego obawiam. Mimo ze wczoraj zagrałem 4 mecze z czego 3 przegrałem , to gra się na prawdę dobrze, porażki minimalne po zaciętych meczach, różnica jednej bramki. Również marnuje masę setek i zastanawiam się czy to brak skilla czy poziom zawodników nie ten, bo zarówno finezyjne jak i silowe sam na sam kiksuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy agent bardzo przydatny, gracze cechujący się dobrą szybkością. Dropnął Batshuai, mam więc zmiennika dla Auby :1_grinning: Do tego wpadł Kouyate, więc całkiem przyzwoicie, jak za 20k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raz wpadła z turnieju złota i wyskoczył Hulk tak same ogórki z srebrnych piłek ale pamiętam z 17 że na początku tak było ale potem z biegiem czasu dużo czarnych wpadło miałem 2 składy mieszanse czarne--złote ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój syn dzisiaj z nowych agentów trafia Marcelo :seriously:Chyba zacznę mu dawać skreślać liczby w totka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciłem nadzieję, że coś mogę dobrego w tych piłkach trafić, otwarłem wczoraj 7 piłek i nie wylosowałem ani razu choćby złotej, o czarnych nawet nie marzę. Najlepszy gracz to Aleix Vidal, który i tak jest słabszy niż mój aktualny obrońca Juanfran. Wydałem wszystkie moje GP i w tej chwili nie mam nic, ani jednego dobrego piłkarza w zamian, ani GP - jak żyć? Potem zagrałem 3 mecze gdzie mój bilans 1-1-1 a wszystkie składy z jakimi grałem to minimum Messi czy Ronaldo + kilku innych z czarnych piłek, mój skład ma zaledwie 2 zawodników z czarnych i to w dodatku z paczek gwarantowanych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet do agentow gdzie jest 15% na zlota pilke noe podchodze:) 210 tys gp czeka grzecznie na koncie. Wczoraj zmuszony nowym turniejem odpalilem tego co-op i... jakie to jest miodne!!! Nawet z randomami gra sie wysmienicie i wkreca sie potwornie! Dzisiaj piwko i caly wieczor mecze 3vs3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie CO-OP bardzo fajna sprawa, turniejów jeszcze nie grałem ale grałem luźne mecze i grało się bardzo fajnie, najważniejsze też trafić na ludzi, którzy chcą poklepać piłką anie jeździć samemu przez boisko z nadzieją na bramkę. 3vs3 to na prawdę strzał w 10tkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj cztery losowania z nowego agenta i wszystko srebro, a do tego tylko skrzydłowi (chyba aż jeden na ławkę rezerwowych pójdzie).

W tym tygodniu więcej losowań nie ruszam, poza tymi z turniejów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dwa turnieje czyli dwie piłki i dwie srebrne:) czekam na konkretnych agentów a najlepiej legendy barcelony, liverpoolu lub milanu<3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chyba zaczynam od nowa zbierać GP i czekam na agentów z legendami, marzy mi się S.Gerrard albo Ronaldinho o ile będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem 3 podejścia wczoraj do losowania i trafiłem dwie złote, jeden prawy obrońca z ocena 82 jednak nie pamietam jak się zwie , trafił do drugiego składu a druga złota to Zaha co ten chłop robi na lewym skrzydle to szok :) . Zostało się 100k i również więcej nie losuje :) Muszę sprawdzić dzisiaj tego co-Op. Można się zgadac Panowie i coś pobiegać razem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakby ktoś był chętny na wieczorne granie podaję PSN (Gold-Wave_7). Jak nie gram w Rainbow'a to śmiało można się odzywać.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam 2 pytania:

 

1. Gdzieś natrafiłem na wpis, że można w czasie meczu zmieniać ustawienie z jednego trenera na drugiego, dla przykładu mam Mourinho ale w czasie meczu mogę wrzucić taktykę Aramburu. Jest taka możliwość? Jeśli tak to jak to mogę wykonać?

 

2. Czy znacie jakąś stronę, bądź jest jakiś symulator łączenia scoutów aby zawęzić grupę a najlepiej sprowadzić do jednego gracza w piłce? Ostatnio z 3 scoutów 4* udało mi się wyciągnąć złotą piłkę bez losowania bo zawęziło mi do jednego gracza. Interesuje mnie czy jest taki symulator gdzie móglbym np sprawdzić jak można uzyskać konkretnego gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zapewne chodzi o zmiane taktyki trenera(kazdy ma trzy) i to jest krzyzak w dol lub gore.

 

2. Pes 2018 database

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, BułkazSzynką napisał:

1. Zapewne chodzi o zmiane taktyki trenera(kazdy ma trzy) i to jest krzyzak w dol lub gore.

 

2. Pes 2018 database

 

dzięki, choć z tym pkt 1 to oczywiście znam sposób zmiany taktyki jednak gdzieś "obiło mi się o uszy" że można korzystać z taktyki innego trenera z klubu. Może coś źle zrozumiałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy, jak ustawić wyszukiwanie przeciwnika abym nie miał takich jaj jak wczoraj, potrzebowałem jednego zwycięstwa aby awansować dywizję wyżej, moja ocena waha się między 560-590 a wszystkie 3 ostatnie mecze jakie miałem do rozegrania to przeciwnicy z ocenami 760-790, oczywiście szanse były niewielkie mimo że dzielnie walczyłem i w jednym meczu prawie się udało bo prowadziłem 2:1 do 85 minuty by przegrać 3:2. Mam ustawione Similar level i jedynie jakość połączenia mam na lvl4 pozostałe domyslnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic z tym nie da się zrobić. To działa pewnie tak, że jak przez chwilę nie wyszuka zbliżonego poziomu to leci z pełnej puli.

Mnie bardziej irytuje to, że wyszukuje tylko polaków. Chętnie pograłbym z kimś z zagranicy, a na ostatnie 10 meczy to 8 jak nie 9 to rodacy, a jakość mam na trójce ustawioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też głównie Polaków wyszukuje. Ostatnio był taki jeden sympatyczny że po przegranym meczu mi napisał: żebyś zdechł :-) Na 10 meczy mam tak 8 Polaków

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja od jakiegoś czasu zgłaszam takich miłych gości ile można tego chamstwa :kanalie:  tolerować koledzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Zajczak napisał:

Niech mi ktoś wytłumaczy, jak ustawić wyszukiwanie przeciwnika abym nie miał takich jaj jak wczoraj, potrzebowałem jednego zwycięstwa aby awansować dywizję wyżej, moja ocena waha się między 560-590 a wszystkie 3 ostatnie mecze jakie miałem do rozegrania to przeciwnicy z ocenami 760-790, oczywiście szanse były niewielkie mimo że dzielnie walczyłem i w jednym meczu prawie się udało bo prowadziłem 2:1 do 85 minuty by przegrać 3:2. Mam ustawione Similar level i jedynie jakość połączenia mam na lvl4 pozostałe domyslnie

Ja oprócz similar level mam ustawione Rating na Wider czy jakoś tak i reszta na domyślnie. Ciekawe jaki Agent dziś wjedzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×