Skocz do zawartości
Zajczak

PES 2018 MyClub

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nic nie musisz wgrywać kupujesz grę, odpalasz My Club i masz oryginalnych zawodników. OF to tylko do dywizji i do kanapowego grania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze i ich nazwiska + zdjęcia są prawdziwe, jedynie nie ma licencji na niektóre ligi i drużyny, ale to żaden problem bo wgrywasz Option File i masz wszystkie licencje i czasem więcej  :-) Zależy z jakiego źródła korzystasz, robota z Option File to kilkanaście minut. Oprócz tego możesz sobie samemu tworzyć stroje do gry, co jest wg mnie super, to samo z herbami - a więc grając w sieci grasz swoimi strojami, na poprzednich stronach możesz zobaczyć moje losowanie piłkarzy (Beckham i Ibra) a tam Ibra jest w koszulce, którą sam sobie robiłem. 

 

Co do nowego eventu, zaraz po przyjściu z pracy w okolicach godziny 17-18 robiłem 2 losowania za GP, niestety 2 srebrne, później jeszcze zagrałem turniej i po wygraniu kolejne losowanie, niestety znowu srebro bez wartości. I teraz coś co u mnie zauważyłem podczas losowań. Grałem tradycyjnie w PEs późno w nocy (okolice 2:00) i dostałem 10000 za logowanie więc zrobiłem losowanie i na prawdę super traf - I. Perisic, na którego miałem już kiedyś chrapkę :-) ale na co chce zwrócić uwagę - wszystkie moje dobre losowania właśnie mam w środku nocy, może to jest jakiś sposób? Ludzi mniej na serwerach to może prawdopodobieństwo trafienia lepsze? Nie wiem, ale fakty są takie, że te godziny są szczęśliwe w moich losowaniach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprzedawac scoutow na aukcji? Czy da sie ich w ogole wystawic na sprzedaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu scoutów masz sell scout i tylko tam możesz sprzedać... za groszowe sprawy :24_stuck_out_tongue: czy się to opłaca? nie ale pozbyć się śmieci którzy do niczego się nie przydadzą trzeba i tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa bo widzialem ze mozna wylicytowac scoutow wiec myslalem ze swoich tez mozna sprzedac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lepiej z tych scoutów losować piłkarzy i potem przerabiać ich na trenerów i szkolić na wyższy level swoich piłkarzy, sprzedawać się nie opłaca, bo to raptem z reguły jakieś 100GP.  Ja tych losowanych ze scoutów piłkarzy wykorzystuje do gier SIM i farmienia GP, a przy okazji po rozegraniu sezonu masz 1 odnowienie kontraktu za free

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też trafiłem czarna o 1 od razu jak dostałem 10000. Może placebo a może coś w tym jest. U mnie ta teza się sprawdziła.

 

Czyli jak dobrze rozumiem scoutów można tylko QS a ci na licytacjach to skąd się tam biorą?

czyli to nie gracze ich wystawili tylko gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w tej grze nie ma handlu między graczami ani żadnych wymian. Tylko to co gra wystawi :) 

 

Jak wam idzie w MC ja już 4 sezon siedzę w 4 dywizji z ratingiem 750. Zaraz koniec pracy jadę po Namyslowa i siadamy do gry Heheh gdzieś do 5 sztuki będzie w miarę szło , później refleks zanika :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt, że w przeciwieństwie do Fify, tutaj nie występuje Rage quit. Ludzie potrafią z honorem dograć do końca, pomimo że przegrywają po 6:0.

Oki co jest fajnie bo codziennie dają 10k. Gorzej, jak promo się skończy

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema !

zakupuje się zawodników poprzez GP i agentów czy jest inna możliwość pozyskania zawodników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Baczek867 napisał:

Dokładnie, w tej grze nie ma handlu między graczami ani żadnych wymian. Tylko to co gra wystawi :) 

 

Jak wam idzie w MC ja już 4 sezon siedzę w 4 dywizji z ratingiem 750. Zaraz koniec pracy jadę po Namyslowa i siadamy do gry Heheh gdzieś do 5 sztuki będzie w miarę szło , później refleks zanika :) 

 

u mnie raiting na dzień dzisiejszy ponad 690 w 5 lidze :-)

1 godzinę temu, slepa_kostucha napisał:

siema !

zakupuje się zawodników poprzez GP i agentów czy jest inna możliwość pozyskania zawodników ?

 

nie wiem czy dobrze zrozumiałem twoje pytanie, ale oprócz tego możesz "złożyć" zawodnika z kilku scoutów, często do tych dobrych zawodników musisz takowych scoutów wylicytować w aukcjach. Polecam pesowiczom tą stronę, macie tam też wszystkie kombinacje scoutów na danego zawodnika. A więc zobaczyć sobie jakich scoutów macie w klubie i ewentualnie dokupić jakiegoś aby pozyskać preferowanego Pana Piłkarza :-)

 

http://pesdb.net/pes2018/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodziło o to w jaki sposób można pozyskać nowych zawodników do składu :) Troszkę nie logicznie to napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 10000 za zalogowanie to tak zawsze dawali i będą dawać codziennie? czy to jakiś czasowy bonus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, pablos_PRO napisał:

Te 10000 za zalogowanie to tak zawsze dawali i będą dawać codziennie? czy to jakiś czasowy bonus?

 

Dziś jest ostatni dzień.

Edytowane przez Goldie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzięki już widzę te rozpiski. Pewnie będą coś innego dawać ale 10000 to niezły zastrzyk punkcików

 

Podepnę tę rozpiskę w pierwszym poście by zawsze można było sprawdzić co obecnie dają , jakie są kampanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że eventy są bardzo fajne, szczególnie podoba mi się w PES, że co tydzień możesz rozegrać przynajmniej 2 turnieje (1 online, 1 offline vs com) w których do zdobycia jest losowanie Special Agenta, co prawda od 1 lvl ale warto, tym bardziej, że turnieje są w miarę proste. Ten 1 mecz online nie ma bata by nie wygrać, choćby za 5 razem :-) a komputer do poziomu Top Level jest stosunkowo łatwy do ogrania. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo różnią się ci z 1lvl od 30 lvl? aż taka jest różnica w umiejętnościach ?

 

Sam dostałem Hulka 1 lvl ale już go podciągnąłem do kilkunastu ale na początku mnie to zdziwiło dlaczego on jeden ma tak

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sprawdzisz statystyki dla poszczególnych lvl - http://pesdb.net/pes2018/

 

Ogólnie to ma kolosalne znaczenie. Moją jedyną czarną piłką na początku był Kroos, co mnie mocno wkurzyło widząc u innych Messich itd. Toni na początkowych lvl był przeciętny, grałem zamiast nim np. Fellainim który go zjadał na śniadanie. Obecnie mam go na lvl chyba 33 i nie wyobrażam sobie jego brak w środku pola. Lvl w pewnym momencie (przed 30) idą strasznie wolno, ale po 30 znowu jest niższy pułap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już kapuję.

 

Jak np mam Hulka lv 1 to ma OVR 76 jak dojadę do prawilnego lv 30 to mu wzrośnie do 83

Jak gracz sensowny to można go sobię wylevelować

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuleje to wszystko bardzo imo, do tych cupów przeciwników pół dnia szukałem i nic. Odpuszczam - gdyby polączyć gameplay z PES do tego co oferuje EA jeżeli chodzi o tryby, otoczkę, matchmaking to był by kogz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z których agentów lepiej korzystać? Top agent czy special? Teraz special skupiają się na młodych gwiazdach.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać aż pojawia się konkret Special i wtedy losować bo faktycznie teraz bez szału ten Agent jest . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego szalu nie robi ? wlasnie fajny  , wole mlodego glodnego sukcesu gracza niz jakas stara gwiazde np.beckham;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×