Skocz do zawartości
Zajczak

PES 2018 MyClub

Rekomendowane odpowiedzi

jak wygralem w tym turnieju te losowanie darmowe to ono jest wazne tylko w tym tygodniu czy moge sobie je zostawic na kiedys tam  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrywa się losowanie danym agentem , wiec raczej tylko do końca eventu , czyli chyba czwartek .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest mała liczba graczy, znalezienie o swoim levelu jest niemożliwe,  dość często dobiera nam tego samego przeciwnika pod rząd.

Większość ma mocno nakoksowane składy z  kilkoma graczami pow ovr 90 

 

Wczoraj coś tam pograłem, jak gościu mało ogarnia to jest szansa wygrać. choć można i przegrać bo jak ja mam w obronie asów typu Jędrzejczyk to przeciwnik z ronaldo mija go na obiegnięcie.  z 2-1 na 2-4 ale ze speedem nie wygrasz. Choć jak się spiąłem i dostałem go 2 raz z rzędu to spakowałem 8-2.

 

Choć zwykle kończy się 0-3, 0-4 . Niestety ze srebrami w obronie i jeszcze wolnymi to za duzo się nie zdziała. Będę musiał z 1,5 miesiąca w offline się pobawić by mieć skład sensowny na granie online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie trafiłem dwa razy na tego samego przeciwnika ;) fakt że może nie gram gram w mycluba jakoś dużo bo dopiero ostatnio trochę bardziej się wkręciłem jak skład się zrobił koło 1900 punktów i urósł team spirit to coś tam można pograć i jędze też mam na prawej obronie ale środek to ramos i godin więc jakoś sobie musi radzić :24_stuck_out_tongue:

srebrnymi też można coś poklepać jak się to w miarę ogarnie i przyjemnie taki team krystyn tym rozwalić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może niepotrzebnie gram na xox bo liczyłem na jakieś wodotryski graficzne  a gra z patchem enchanced wygląda i tak biednie.

Na PS4 pewnie z 10 razy więcej graczy a na xo gra prawie martwa.  Już 3 razy trafiło rematch od razu

Na wszystkie moje gry online raz trafiłem gracza z porównywalnym składem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale w piłce nożnej to co ty chcesz za wodotryski graficzne? dla mnie gra wygląda zajebiście bo nie wiem co tam bardziej można dopakować? trybuny i więcej konfetti? :1_grinning:

tu się liczy fizyka i tak :) no tak na ps4 są rozgrywane wszystkie turnieje offline :) a online to pełno lig organizowanych poza grą z topowymi polaczkami ;)

jak masz ps4 to tam odpal wersje trial do mycluba i tyle :) fakt że pewnie trochę lipa zbierać od nowa sreberka :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafikę to ta w PES jak dla mnie jest dużo lepsza, nie ma cukierkowo-tęczowej jak w Fifie, jest zbliżona do realnych barw a nie przerysowanych jak w Fifie. Jeśli chodzi o twarze to moim zdaniem PES ma wykonane lepiej, można pooglądać na necie filmiki z porównaniami gdzie moim zdaniem PES wypada lepiej. Co do łączenia z przeciwnikiem w PES to na pewno daleki jest do ideału, ale jak grałem w Fife 17 to dywizje łączyło mi podobnie, jedynie gdzie łączyło od strzała to Liga weekendowa, raz powtórzyło mi przeciwnika w pucharze online o agenta, jak był puchar gdzie trzeba było rozegrać 3 mecze i zdobyć 4 pkt. Powiem tak, grając już w PES 18 mogę trochę więcej napisać, gra nie jest idealna, ma swoje minusy, głównie dotyczące łączenia i jakości gry w sieci, czasem padają bramki po fatalnych zachowaniach obrońców czy bramkarzy, gdzie nie mamy wpływu na babole. Jednak cały czas mając w głowie Fife 17 i 10 godzinny trial na XO Fify 18 jedno jest pewne, że PES jest lepszy, po prostu. Jak ktoś woli piękną otoczkę zamiast gry to wybiera Fifę, jak ktoś chce pograć, poczuć trochę realizmu i po prostu mieć frajdę z gry to wybiera PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

pytanie dosyć banalne może się wydawać, ale za cholera nie wiem :) Jak w myClub zmienić formacje swojej drużyny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, slepa_kostucha napisał:

Witam

pytanie dosyć banalne może się wydawać, ale za cholera nie wiem :) Jak w myClub zmienić formacje swojej drużyny ?

Kupując trenera z przypisana taktyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem kilka dni, mówię dzisiaj nowy event i skauci, odpalę :) 

To się nazywa do trzech razy sztuka heh :) Miałem już odpuścić po drugim losowaniu bo mało GP. 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to trafilem benzeme, ktorego nienawidze. Wpadnie ta czarna od swieta i dostajesz kolka, na ktorego nie mozesz patrzec. Rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam De Bruyne i Griezmanna. Ale płakać nie ma co bo i sreberka robią co trzeba, choćby tacy pokroju Asamoah Gyana. Trafiłem też białego Kędziorę i chłopak rozwija się jak trzeba

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam Benzeme, ogólnie nie ma tragedii , ale na tle Mandzukica złotego wypada bardzo blado . Na ta chwile mam tylu napastników, ze problem kogo wystawić w pierwszym składzie :) Messi namieszał bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z czarnych mam jeszcze di marie i silve z hiszpanii. Mandzukica rowniez mam i ilcica chyba. Tyle, ze ja zagralem moze z 15 meczow. Wszystkie losowania zrobilem za gp z inboxa, lub nabite w pesie. Niewiele gram, bo irytuje mnie fakt, ze nie moge grac kim chce, tylko wypada wlasnie taki benzema. 

 

 

Dwa lata temu na swieta rozdawali srylion gp, w tym roku moze znow to zrobia, to zakrece kilka razy. Wypadnie cos fajnego to przysiade, a jak nie to kwas. 

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podstawka :

Schmeichel, Hummels, Koulibally, Aurier, Walker , Matic, Kante, Rakitic, Mertens, Messi , Mandzukic. 

 

Drugi skład : 

Lopez, Kone, Gaspar, Sanches, Kross, Zacha, Jao Mario, Maradona, Benzema . Dwóch obrońców nie pamietam. Jest jeszcze Gundogan ale nie ma go gdzie wkomponować bo pomocników i napastników za dużo . 

 

Matinx a czemu nie grasz w Fife ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wczoraj na 5 losowań (z tego 2 za turnieje) same srebra, praktycznie same no name'y i bez wartości, wykorzystam ich tylko do SIM. Za do zmieniłem trenera i czuje się jakbym grał w nową grę, Valverde jest idealny pod mój styl gry, klepanie, klepanie i jeszcze raz klepanie piłki, wysoki pressing, na prawdę fajnie się gra. W ataku mam Mandzukica i Ibre, ten pierwszy niszczy system, moim zdaniem jeden z najlepszych napadziorów w grze, główki, przewrotki czy bomby w polu karnym, wszystko to ma. Ibra też nieźle ale jakbym trafił takiego Suareza, Higuaina czy Lewego to na bank Ibra idzie na ławę, Mandzukic raczej nie do ruszenia. Nie będę tez narzekał bo trafiłem ostatnio Beckhama, który był marzeniem i się udało. Przydałby mi się bardziej ktoś na lewe skrzydło (mam Perisica i K.B. Diao) z czarnych piłeczek, np Neymar, Ronaldo lub Hazard :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na prawdę Mandzukic to jakiś cyborg, niszczy system. Bardzo dobrze przechwytuje górne piłki z :triangle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Baczek867 napisał:

U mnie podstawka :

Schmeichel, Hummels, Koulibally, Aurier, Walker , Matic, Kante, Rakitic, Mertens, Messi , Mandzukic. 

 

Drugi skład : 

Lopez, Kone, Gaspar, Sanches, Kross, Zacha, Jao Mario, Maradona, Benzema . Dwóch obrońców nie pamietam. Jest jeszcze Gundogan ale nie ma go gdzie wkomponować bo pomocników i napastników za dużo . 

 

Matinx a czemu nie grasz w Fife ? :) 

 

 

A kto powiedział, ze nie gram? W fifke mam 500 meczow zagranych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

kolejne pytanie z serii banalnych ale ... Czy mogę kupić nowego menagera czy muszę czekać aż obecnemu skończy się kontrakt ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupic

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwie sprawy,

Przesiadłem się w końcu z XO na PS4 PRO i chcę wykorzystać możliwość załadowania patcha do PES, podeśle ktoś link do najbardziej aktualnego/rozbudowanego.

Druga sprawa, czy robiąc upgrade z wersji Lite do pełnej  pozostaną moje osiagnięcia/drużyna z MyClub?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy na mobilke pojawią się też niedługo zapewne w pełnej wersji:) Fowlera Owena i Rusha znamy już z 2017

 

Zdjęcie użytkownika Polska scena Pro Evolution Soccer.

 

Wcześniej był Inter

Zdjęcie użytkownika Polska scena Pro Evolution Soccer.

 

Spodziewać się jeszcze można Milanu, Barcelony, Arsenalu, BVB i różnych reprezentacji.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×