Skocz do zawartości
Zajczak

PES 2018 MyClub

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się tych wolnych w końcu nauczyć.

 

Rożne już ogarnąłem. mocno bite , mocno podkręcone i w co drugim meczu coś wpadnie z rożnego.

 

Ta gra ma jakiś ewidentny problem z poziomem trudności. 

w jednym tygodniu nie jestem w stanie wygrać z cpu turnieju

w ostatnim wygrywam absolutnie wszystko i to 5 golami przewagi w finale.

 

Bym sobie online pograł więcej ale wiem że z moim atakiem to tylko będę chłopcem do bicia.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o rozne, to polecam przetestowac wrzutki na konkretnego zawodnika , ktorym sie ustawiasz w okolicach blizszego slupka. Ja to opanowalem do tego stopnia ze juz inaczej roznych nie wykonuje , duzo bramek wpada. Zmieniasz na najwyzszego do tego z dobra glowka ustawiasz i dzialasz :) Ja do tego uzywam Mandzukica, Benzemy lub Pogbe.Natomiast online to jak ustawisz ze ma szukac przeciwnika z taka sama sila zespolu (gwiazdek) to mocniejszego nie znajdzie , w tym przypadku  matchmaking jest bardzo dobry,  testuj smialo . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd brac scautow z 5ioma gwiazdkami ? bo jak narazie to dostalem tylko w prezencie za logowanie ;/ i czy warto trzymac wogole tych z 2-4 gwiazdkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można licytować. Ale cena będzie odpowiednia 

 

Ja teraz zbieram 4 i 5 moze kiedyś coś sie złoży

 

1 raczej sprzedaj qs

2-3 albo sprzedajesz qs albo otwierasz i masz na simfitnes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój składzik z darmowego pes lite .100% free to play

 

Trafiłem w końcu wymarzonego Mbappe :)

 

925LhaeBAEMJHUpWs5WlpZPH31RD00=

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa aktualizacja. Wysokiej klasy trenerzy i gwarantowane złoto. 

 

Trafiłem Nacho i myślę meh ale ma LB i RB ma 84 czyli prawie najlepiej w całej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jeszcze o co chodzi z tym cloud match , czy to sie jakos wlacza oprocz wybrania skladu w opcjach bo zaznaczylem i nic ? i czy idzie zarobic jakies sianko na tym ? a jak tak to ile ? bo powoli to mnie ten my club zaczyna drzaznic ze nie moge nakulac nawet 100 tys tylko non stop becelowac na te kontrakty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cloud match są grosze , dostaniesz raz na tydzień-dwa 1,5k :) Kolego jak nie będziesz robił symulacji , lub wygrywał wszystkich meczy to nie uzbierasz kokosów. Chyba , ze masz czas na grę po kilka godzin dziennie ..., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cloud czasem jakieś grosze wpadną. że niby twój zespół wygrał więcej niż przegrał ale to nie są istotne ilości .

 

By coś zarobić trzeba grać regularnie, codziennie się logować i codziennie wygrać pierwszy mecz. I liczyć na prezenty, czasem rzucą 10k a nawet 50k albo coinsy

 

Kokosów nie ma, ale ja gram w tę darmową wersję i uważam, że to jest najlepsze F2P jakie wyszło, można się bawić bez potrzeby płacenia.

Te żmudne budowane składu jest najfajniejsze. W fifie za 50k można złożyć mocarny skład w pierwszym tygodniu grania, tam jest zupełnie inna ekonomia. Gracze 83 uważani są za odpady, a tu się cieszysz z prawie każdego złota

 

Myślę że w My club przy normalnej grze, można te 30-50 tys odłożyć tygodniowo.  By uzbierać np. na Ronaldo by trzeba grać nałogowo lub płacić

Dodatkowo trzeba grać, grać, symulować i jeszcze raz grać. Nawet za porażkę w SIM może wypaść 4* lub 5* scout. potwem wystarczy wylicytować coś za 10k i można złożyć wysokie złoto 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 5* scouta to raczej nie dostaniesz w zamian za mecz w SIM. Tych scoutów idzie jedynie kupić na aukcji albo dostać w jakimś evencie od czasu do czasu. Teraz jest fajna okazja przez 7 dni czelendż w zamian za 10000 GP. Warto się pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może pomyliłem. Na pewno wpadają 4* bo mi wpadła za przegrany sim 4* SS i za grosze złożyłem Gomeza 84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma takie szczęście w losowaniach jak ja (1 czarna na 91 losowań ) to trzeba złożyć i levelować

 

CTNvc26z?format=jpg&name=600x314

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wkoncu nakulalem na skautow i mam Aubameyanga :) ale lacznie mnie to kosztowlo ponad 200 tysi :/ mam nadzieje ze sie szybko splaci :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ceny nie są już jakieś wysokie. Co można sobie sprawdzić w historii licytacji. Większość scoutow można wyrwać za 1/4 ceny max historycznej. Topowe złoto z wysokim potencjałem można złożyć za 30k. Jedyny problem to 1lv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qmpI6lD9?format=jpg&name=600x314

 

Złożony Alba, do tego trafiłem Koscielnego . 

W online wszystkie turnieje dziennie wygrane, jak były kłopoty Jesus z ławki robił dosłownie cuda :) 

co za gościu a dopiero 20 lvl, rajdy po 40 m , mijanie po kilku przeciwników i to w online w ciężkich meczach na styk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jord Alba bardzo fajny zawodnik w tej grze, można z niego zrobić na prawdę dobrego LB, LMF czy nawet LWF :-) U mnie czasami jak skrzydłowi niedomagają to wpuszczam z ławki Jordiego Albe i swoją szybkością i przyzwoitymi podaniami można zrobić popłoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że będzie mi służył po dolevelowaniu. 

Na szczęście można go złożyć w taki właśnie sposób bez scouta z Barcelony, co nie zawsze się udaje przy graczach tej klasy i trzeba mocno sięgnąć do portfela po klubowego scouta.

 

Mnie kosztował 40k bo drybbling dostałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,tez tak macie ? ze tylko ten pierwszy turniej jest tylko mozliwy a pozostale dwa sie wogole nie zmieniaja od dawna? i co to jest ten "bonus squad' ?

i drugie pytanie : gra ktos w bramce ikerem cassilasem niby mega kozak a wpuszcza mi czasami takie babole ze az sie odechciewa ( mam go dopiero na 26 lev strasznie wolno mu to idzie) i niewiem czy uzbroic sie w cierpliwosc i go dalej levelowac czy pomyslec o kims innym ?z gory dzieki za odp

pes.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te 2 dolne w online i offline są cały czas. Masz tam nawet datę że są do 31.12.2018

 

Co tydzień dochodzą 1 ,2 turnieje i te trwają tydzień a potem inne. Zmiana zawsze w czwartek

 

Bonus squad to chyba dodatkowe punkty za granie konkretnym składem. Nie wiem co w tym jest dokładnie ale to są rzeczy tupu że musisz mieć np 5 zawodników z serie A itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Casillasa przerobilem na coacha. De Gea, Leno i Toldo wystarczą. No i trafiłem wczoraj za turniej Neymara

Wysłane z mojego Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za jaki turniej tak trafilesz ? bo za oba za wygranie dostalem tylko po 10000gp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie z tego 10k wylosował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Lekko mi się popi... wczoraj z tym Neymarem i turniejem. Ewidentnie starość idzie. To nie z turnieju a za zebrane coinsy. Starczyło na jedno losowanie i wpadł Neymar. Sorry za zamieszanie i wprowadzenie w błąd Zebrałem przez cały czas grania niezłą ekipę. Z czarnych mam De Gee, Toldo, Neymara, Thiago Silve, Marcelo, De Bruyne, Griezmanna, Zico. Złotych cała masa G. Jesus, Sturridge, Mane, Forsberg, Allan, Biglia, Schneiderlin, Bernardeschi, Sterling, Jonas, Oscar, Dante, Salah, Florenzi i kilku innych. Generalnie chyba każdy kto choć trochę w to gra ma podobnie. Jedyny kłopot to ich rozwój :1_grinning:

 

Wysłane z mojego Galaxy S7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, gra ktos tymi niby legendarnymi trenerami ktorzy teraz sa z master ligi ? (stremer, burchet itp.) i czy sa warci az tak duzych "pieniedzy " ?  i co to jest ten leadership (moj trener ma tylko 64 a oni po 90:) ) i adaptability i czy ma to jakis realny wplyw na gre zespolu ?

i dlaczego jak zmieniam taktyke tym krzyzykiem ( co sa 3 ) ta tabliczka  przy formacji zgranie sie czy cos (99) zmienia kolor z granatowego na jakis szary ? z gory dzieki jak bedzie ktos tak mily wytlumaczyc :)

P.S. Aaubameyang zlewelowany juz do 32 lev "gwalci " ( tak tu kiedys ktos napisal ;) ) az milo kolejnych przeciwnikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co mocni siedzą w temacie piszą że te staty trenerów nic nie dają. Ja mam podobne odczucia.

 

Trenera trzeba mieć takiego co ci pasuje ustawienie i cały najlepszy skład razem z najlepszą ławką się mieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×