Skocz do zawartości
Zajczak

PES 2018 MyClub

Rekomendowane odpowiedzi

skad wziac skauta  5* hole player albo 5* LWF skoro nie ma zadnych aukcji ? czy to tylko chwilowe i zaraz sie pojawia jakies?  chce nakulac na hazarda mam juz 5* chelsea , 5* utility players i co jeszcze moge dokupic zeby byl na 100% ? zaraz dostane szalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z przedluzeniem kontraktu menagera, chce zatrudnic  A. Conte bo jest akurat tyle ze jest bardzo drogi 24 kola, i co 25 meczy bede musial tyle placic czy pozniej jest juz taniej? jak sie spelni jakies tam warunki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spełnisz warunki to nic nie płacisz. Jak nie to przedłużenie kosztuje chyba ~10k, przynajmniej u moich dwóch tyle kosztuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to tam są jakieś warunki? bo właśnie mnie dziwiło że raz przedłuża za free a raz za 10k

 

Ja pierdzielę może w czerwcu ogarnę tę grę.

dopiero niedawno się dowiedziałem że im bardziej trener podobny do zawodnika trenowanego tym większy boost. brawo ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze po meczu jest ta "strona" ze zdjeciem trenera tam masz jakies statystyki ,% itp. ale tez tego nie ogarniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 3 paski z procentami, rosną gdy wygrywamy mecze,  każdy pasek odpowiada innym zawodom, divisia, sim, i cup online jesli wygramy odpowiednią ilość męczy w danym trybie i osiągniemy 100% przedłużamy kontrakt za free. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeden , aczkolwiek ja myślałem ze tam raczej chodziło o ilość strzelonych bramek a nie pkt meczowych . Mi średnio u D. Simeone co drugi kontrakt wychodził za free 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ile zminiaja sie trenerzy ? wczoraj Conte byl dzis juz go nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są trenerzy jako "atrakcja" tygodnia to są cały tydzień. Pozostali się codziennie zmieniają, ponadto są losowo więc każdy ma innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy turniej online jest dla nowicjuszy ponizej 400 rankingu dobrze rozumiem ? bo nie moge w nim zagrac a fajne nagrody sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delete 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mozliwe ze w pierwszej polowie przeciwnik gral systemem 4-3-3 , a w drugiej 4-4-2 ??? ( wiem ze tam sa te 3 rozne taktyki ale zawsze sa takie same przeciez )i czy mozna jakos ustawic najlepiej z 3 obroncami gre na 2 CF i jednym cofnietym za nimi SS czy tylko lewy srodek prawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 7.05.2018 o 18:37, damian84 napisał:

jak to mozliwe ze w pierwszej polowie przeciwnik gral systemem 4-3-3 , a w drugiej 4-4-2 ??? ( wiem ze tam sa te 3 rozne taktyki ale zawsze sa takie same przeciez )i czy mozna jakos ustawic najlepiej z 3 obroncami gre na 2 CF i jednym cofnietym za nimi SS czy tylko lewy srodek prawy 

Musisz przydzielić głównemu trenerowi asystentów .

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przydziela się asystenta ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.05.2018 o 20:25, merio napisał:

Jak przydziela się asystenta ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Wchodzisz w squad management, potem L1/R1 zmianiasz taktykę na 2 lub 3, wchodzisz na managera, klikasz :square: manager menu i klikasz change assistant coach, możesz ustawić dwóch, jeden pod taktyką 2/3, a drugi pod 3/3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PESie 19 sklad jakos bedzie sie "przenosil" z 18 czy wszystko od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziele mój aubameyang na 43 lev ://// słyszeliscie juz cos jakie ligi maja byc dodatkowo na licencji ? moze ekstraklapa nasza ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który tryb najczęściej tłuczecie? Do tej pory grałem w dywizje ale ostatnio podeszło mi co-op. Pod warunkiem, że trafisz na ludzi,którzy chcą grać w piłkę a nie kiwają się sami ze sobą...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja katuje te dywizje caly czas, chcial bym je wkoncu wygrac ale to chyba nie mozliwe max.do drugiej dalem rade awansowac :/ byl ktos w pierwszej ?pewnie zeby wygrac trzeba 30punktow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa Pes Fans Polska 

Zaprasza 

Gramy turnieje dla zabawy online 

Grupa znajduje się na 

Wathapp 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się ta strona z gotowymi kombinacjami skautów? W sensie, żeby wylosować zawodnika X, należy użyć konkretnych skautów...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×