Jump to content
Sign in to follow this  
DaraS

Fortnite [PC]

Recommended Posts

W cholerę dobra ta gra, pubg mi nie podszedł ale to samo w innym opakowaniu i możliwością destrukcji/budowy jak najbardziej tak.

Jak ktoś chętny pograć BR to zapraszam, nick ReaperDRS

Nie wiem jak na PC, na ps4, mocno niedokonczona (co jest zrozumiałe) sama idea fajna, gra sie dobrze, i wizualnie wyglada ciekawie. Taka radosna rozwałka :1_grinning:

Nie wiem jak na PC, na ps4, mocno niedokonczona (co jest zrozumiałe) sama idea fajna, gra sie dobrze, i wizualnie wyglada ciekawie. Taka radosna rozwałka :1_grinning:
Co rozumiesz pod pojęciem mocno niedokończona? Te parę godzin które grałem to może jeden większy błąd, i coś tam przed startem jak się gracze wczytują przycieło innych rzeczy nie zauważyłem, na pc jeszcze nie odpalałem

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Co rozumiesz pod pojęciem mocno niedokończona? Te parę godzin które grałem to może jeden większy błąd, i coś tam przed startem jak się gracze wczytują przycieło innych rzeczy nie zauważyłem, na pc jeszcze nie odpalałem

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Nie ma statystyk, leader boardow, nie ma możliwości wyboru postaci, na pro czasem ścina. Mówię o trybie BR bo ten drugi na razie płatny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk