Skocz do zawartości
DaraS

Fortnite [PC]

Rekomendowane odpowiedzi

W cholerę dobra ta gra, pubg mi nie podszedł ale to samo w innym opakowaniu i możliwością destrukcji/budowy jak najbardziej tak.

 

Jak ktoś chętny pograć BR to zapraszam, nick ReaperDRS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na PC, na ps4, mocno niedokonczona (co jest zrozumiałe) sama idea fajna, gra sie dobrze, i wizualnie wyglada ciekawie. Taka radosna rozwałka :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak na PC, na ps4, mocno niedokonczona (co jest zrozumiałe) sama idea fajna, gra sie dobrze, i wizualnie wyglada ciekawie. Taka radosna rozwałka :1_grinning:
Co rozumiesz pod pojęciem mocno niedokończona? Te parę godzin które grałem to może jeden większy błąd, i coś tam przed startem jak się gracze wczytują przycieło innych rzeczy nie zauważyłem, na pc jeszcze nie odpalałem

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co rozumiesz pod pojęciem mocno niedokończona? Te parę godzin które grałem to może jeden większy błąd, i coś tam przed startem jak się gracze wczytują przycieło innych rzeczy nie zauważyłem, na pc jeszcze nie odpalałem

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk



Nie ma statystyk, leader boardow, nie ma możliwości wyboru postaci, na pro czasem ścina. Mówię o trybie BR bo ten drugi na razie płatny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×