Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj na gameplay, pierwszy motorstorm też miał ładny render, i co?:kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz mimiki twarzy, to ja tutaj nie widzę rendera ... momentami jest walnięta zwykła tekstura, ale fajnie że nie Marston, gramy ZŁYM gościem szefem bandy, gość nie grzeszy urodą i ma coś z Trevora. Będzie znowu wielki teren do działania, rabowanie banków, napady na pociągi, dla mnie git.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetna produkcja. Teraz cierpliwie trzeba czekać na jakiś gameplay. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, pablos_PRO napisał:

To se poczekamy

 

I tak będą szybsi niż CD Projekt z Cyberpunkiem :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RED DEAD REDEMPTION 2 IS COMING OCTOBER 26TH 2018

:banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie zeszmacili fabuły i fizyki w singlu na rzecz wciskanego na siłę multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Bykovsky napisał:

Oby tylko nie zeszmacili fabuły i fizyki w singlu na rzecz wciskanego na siłę multi.

 

Fizyka? w sensie ze uwazasz ze ta robic beda pod multi i ze przez to singiel ucierpi? hmmm ciekawa teoria.

Co do fabuly. R* znany jest z dobrych produkcji wiec pewnie dadza rade, ale nie oszukujmy sie po sukcecie GTA Online to raczej wiadomo czego sie spodziewac Take2 bedzie chcialo miec kolejna dojna krowe.

 

Co do tego czy cos wciskaja na sile czy nie, poprawcie mnie jesli sie myle ale chyba w RDR Multi nie bylo mikro platnosci. Owszem byla jakas zawartosc dodatkowa sporo awatarow i chyba ze 4ry pomniejsze dodatki DLC (nie liczac Undead Nightmare).

W GTA Online wiadomo jak to sie zmienilo.

 

Wiec ja bym za wczasu sie pogodzil z tym ze komponent multi bedzie bardzo wazny w tej grze. Pewnie szalu na miare GTA Online nie zrobi, ale swoje zarobi.

Co do singla RDR ogralem po czasie i powiem ze jestem chyba w mniejszosci ale zachwytow nie podzielam.

Otwarty swiat po jakims czasie mnie znudzil (ok gdzies w 3/4 fabuly),  i potem juz tylko pchalem fabule. A i technicznie gra nie powalala.

Wiec otwarcie przyznam na RDR2 nie czekam jakos szczegolnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MagEllan napisał:

 

Fizyka? w sensie ze uwazasz ze ta robic beda pod multi i ze przez to singiel ucierpi? hmmm ciekawa teoria.

Co do fabuly. R* znany jest z dobrych produkcji wiec pewnie dadza rade, ale nie oszukujmy sie po sukcecie GTA Online to raczej wiadomo czego sie spodziewac Take2 bedzie chcialo miec kolejna dojna krowe.

 

Co do tego czy cos wciskaja na sile czy nie, poprawcie mnie jesli sie myle ale chyba w RDR Multi nie bylo mikro platnosci. Owszem byla jakas zawartosc dodatkowa sporo awatarow i chyba ze 4ry pomniejsze dodatki DLC (nie liczac Undead Nightmare).

W GTA Online wiadomo jak to sie zmienilo.

 

Wiec ja bym za wczasu sie pogodzil z tym ze komponent multi bedzie bardzo wazny w tej grze. Pewnie szalu na miare GTA Online nie zrobi, ale swoje zarobi.

Co do singla RDR ogralem po czasie i powiem ze jestem chyba w mniejszosci ale zachwytow nie podzielam.

Otwarty swiat po jakims czasie mnie znudzil (ok gdzies w 3/4 fabuly),  i potem juz tylko pchalem fabule. A i technicznie gra nie powalala.

Wiec otwarcie przyznam na RDR2 nie czekam jakos szczegolnie.

 

Porównaj fabułę, fizykę pojazdów i ludzi w GTA4 a GTA5. W 5tce wszystko jest robione pod multi - zero realizmu byle by napieprzać samochodami w multi.

 

69 misji dla trzech grywalnych postaci? Przechodnie leżą na jednego hita? Samochody są prawie niezniszczalne?

Każde GTA szło w pewnym sensie na przód, natomiast GTA5 jedynie co, to poszło na przód z grafiką, z teksturami. Reszta została uproszczona do minimum.

 

Dlatego mowię, aby singiel w RDR2 nie ucierpiał. Żeby nie doszło do tego, że konie są niezniszczalne, bo przecież jak to że w multi mogą zabić ci konia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że GTA 5 wyszło na PS3. Musiało być parę uproszczeń.

Sporo ludzi narzekało na fizykę pojazdów to ją zmienili. Samochody w singlu nie są wcale jakoś nierealistycznie wytrzymałe, jedynie model zniszczeń jest uproszczony. Misje fabularne są o wiele lepiej wykonane niż w 4, gdzie połowę możnaby wyrzucić i nie zauważyłbyś różnicy, nie mówiąc o tym, że z trzema protagonistami jest o wiele więcej roboty.

 

GTA5 poszło naprzód pod względem jakości, ogromu świata i ilości pojazdów. Powiedziałbym nawet że to 4 była krokiem w tył gdyż poza grafiką i przesadzoną fizyką, wiele nowości nie wnosi. Pod względem zawartości bliżej jej było do 3 niż do takiego San Andreas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźmy sobie szczerze gier "westernowych" nie ma za wiele tak?

 

U mnie wielkie R, ma spory kredyt zaufania... Dziękuję...

 

BTW: Jedynka RDR świetna gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Powiedźmy sobie szczerze gier "westernowych" nie ma za wiele tak?

 

U mnie wielkie R, ma spory kredyt zaufania... Dziękuję...

 

BTW: Jedynka RDR świetna gra :)

Zgadzam się z każdym powyższym słowem, brawo za świetnego posta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też mieli kredyt zaufania do czasu GTA Online, dzięki któremu przez prawie 5 lat nie dostaliśmy żadnej nowej gry, a w między czasie ze studia odszedł Leslie Benzies. Nie wspominając już o Take Two, które uważa, że ich gry mają za mało mikrotransakcji...

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.02.2018 o 00:13, Bykovsky napisał:

Porównaj fabułę, fizykę pojazdów i ludzi w GTA4 a GTA5.

 

Byc moze wsytd sie przyznac ale nie gralem w 4ke.

 

Co bedzie z RDR sie okaze, jak pisalem nie mam cisnienia. Fabularnie GTA V bylo OK. Ale serio dla mnie tylko gra bardzo dobra i nic wiecej rewelacyjna bym jej nie nazwal.

Z RDR jeszcze slabiej, chyba za duzo sie nasluchalem jakie to nie jest cudowne, a moze z racji ze ogrywalem to po latach to techniczne niedociagniecia mnie wkurzaly bardziej nizli tych co ogrywali na premiere.

Ale tu nie ma co plakac - warto czytac newsy a szczegolnie raporty finansowe jak i portale dla inwestorow duzych firm - @danken000 juz napisal w skrocie jak Take 2 widzi sprawe. A ze oni wydaja gry R* to mysle ze mozna sie spodziewac powtorki z tego co bylo w GTA tyle ze nie wiadomo czy az tak chwyci.

Miltik w pierwszym RDR jesli dobrze pamietam zyl dlugo.

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Przemek_07 napisał:

Dla mnie pierwsze RDR to gra życia. Zakończenie do dzisiaj mam przed oczami.

Aż łzy napływają do oczu na sama myśl 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łzy to będą napływać jak będą ludzi na hajs w online ruchać.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łzy to będą napływać jak będą ludzi na hajs w online ruchać.
Dlatego też musieliśmy tyle czekać, bo GTA V w online za dużo zarabia aby je odpuścić choć na chwilę i rzucić do pracy przy innym tytule.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Dlatego też musieliśmy tyle czekać, bo GTA V w online za dużo zarabia aby je odpuścić choć na chwilę i rzucić do pracy przy innym tytule.

Tak tyle ze GTA V Online to od jakiegos czasu juz dobrze naoliwiony mechanizm do ktorego raz na jakis cos wrzuca, cos zmienia  zeby podtrzymac zainteresowanie.

Do tego nie potrzeba niewiadomo ilu ludzi. A R* Games to sporo ludzi rozsianych po swiecie:

RAGE Technology Group
Rockstar India
Rockstar Games
Rockstar Leeds
Rockstar Lincoln
Rockstar London
Rockstar New England
Rockstar North
Rockstar San Diego
Rockstar Toronto

 

I teraz R* North byl glownie odpowiedzialny za GTA a San Diego za RDR.

 

Wiec mysle ze prace trwaly tyle ze R* stac na to zeby sie nie spieszyc.

A to ze beda starali sie doic GTA Online to inna kwestia. Tyle ze wydanie RDR2 nawet z multikiem moze w mojej opinii spokojnie koegzystowac z GTA Online - to rozne zupelnie klimaty, i jedni beda wolec wspolczesnosc a inni zamiast koni mechanicznych konie z krwi i kosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×