Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może wrażenie ze twarz głównego bohatera jest jakaś dziwna ? Taka trochę jak z mass effecta dla mnie jakoś komicznie wyglada 


No i trzeba szykować się na 26 października ;D

  •  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kill napisał:

Jakoś mnie z kapci nie wyrwało. Przeciętny trailer. I nawet graficznie poziom poniżej oczekiwań.

 

Nie ma się co dziwić, że graficznie nie wyrywa przeca to z PS4 :obama: ale spokojnie, prawilnie zagrasz na XboxOne X / PC w najwyższych detalach UHD/4K.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Nie ma się co dziwić, że graficznie nie wyrywa przeca to z PS4 :obama: ale spokojnie, prawilnie zagrasz na XboxOne X / PC w najwyższych detalach UHD/4K.

Haha prawidłowo , zielona partyzantka na forum o plejce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Banan91PL napisał:

Haha prawidłowo , zielona partyzantka na forum o plejce

 

Zapomniałem dodać, że będzie w GamePassie ;)

 

A serio, to boże dla Mnie MUST HAVE na premierę :) Myślę, że single nie zawiedzie, zresztą u Mnie wielkie R ma olbrzymią dozę zaufania.

A co do multi, jak pisał @MagEllan nie ma konkurencji, bo GTA czy inne Battle Royale to inna bajka, multi w realiach dzikiego zachodu jest kierowane do specyficznej grupy ludzi (nie piszę, że wąskiej, ale jednak nie każdemu podejdzie)... Śmiem twierdzić, że RDR2 Multi będzie miało kilka trybów w tym Battle Royale no i będzie żyło latami wręcz...

 

No ale już się rozpędzam ;) Sobie i Wam życzę aby RDR2 było takim przeżyciem i miało taki klimat, aby wyryło się tak w głębi WAS jak pierwsza część we Mnie :)

Graficznie pewnie będzie dobrze / bardzo dobrze ale nie wybitnie, co nie zmienia faktu, że i tak gra może być w całokształcie znakomita....

 

R nie spier... tego bo Wam nie wybaczę....

 

OUT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN już pykał. Niestety nie pokazują tej rozgrywki tylko o niej gadaja. Jarają się pierdołami które już od dawna są w innych grach ot chociażby pierwsza minuta o tym, ze celowanie w ktorego npc spowoduje jego reakcje ......... wow...... serio?!?! ;) Traktowalbym ich zajawkę jako reklame, a nie szczera recenzje gameplay'a.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, czacha79 napisał:

IGN już pykał. Niestety nie pokazują tej rozgrywki tylko o niej gadaja. Jarają się pierdołami które już od dawna są w innych grach ot chociażby pierwsza minuta o tym, ze celowanie w ktorego npc spowoduje jego reakcje ......... wow...... serio?!?! ;) Traktowalbym ich zajawkę jako reklame, a nie szczera recenzje gameplay'a.

 

Hmmm... Jaranie się takimi smaczkami spoko, ale do kur... jak pisałeś @czacha79 to już było, więc miłe, ale bez efektu wow...

Poza tym jak tu jarać się/recenzować bez an grama podparcia gameplayem :38_worried:

 

Coś Mnie tu śmierdzi Grażynka, sztuczną reklamą i pompowaniem bańki hajpu na siłę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79

IGN eh.... nie no tych to traktuje z przymrozeniem oka.

Alien Isolation dali do recenzji ziomkowi ktory obsysal alienowi ogon i krzyczal w recce na YT nie grajcie na trudnym jak zachecaja tworcy grajce na latwym - po czym marudzil sporo.

Nie wiem czy to nie ten sam zawodnik ale podobnie przeczolgal polskiego Ruinera - z komentarzem tu sie gine.

No ludzie ciekaw jestem kto u nich recenzuje Souls i Souls-like i czy ktos w to gra czy robia recke jako wypadkowa innych recek.

To tyle jesli chodzi o sam IGN. Do tego czesto mam wrazenie ze wiele z ich materialow jak first 15 minutes bardziej jak reklamy wygladaja. Ale moze sie myle a moze tylko na takie trafialem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe wiadomości przeczytałem wesprę się linkiem:

https://www.ppe.pl/news/58643/red-dead-redemption-2-3-wersje.html

Brak gry w edycji kolekcjonerskiej idą chyba nowe trendy w branży gier:024bl99:

Podstawka okrojona i wycinki wrzucone do edycji specjalnych, no proszę litości.

" Karo-kasztanowy koń pełnej krwi angielskiej"  polecam hodowle w Janowie i jakiegoś arabskiego konika-wojownika :Coolface:

Jestem ciekawy co jeszcze wymyślą, widać że w branży konkurencja rośnie, a portfel gracza chudnie:kaz:

Dajcie chociaż figurkę :frog:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo, jeśli ktoś chciałby mieć pełen zestaw, to musi kupić osobno kolekcjonerkę oraz definitive edition, łącznie pewnie jakieś 800-900zł. Rockstar idzie śladem raka tej branży. Rewolwer wypadł mi z wrażenia, choć można było przewidzieć taki obrót sprawy.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek

Sluszna uwaga - przygotowane misje ale ukrycie ich za dodatkowa platnoscia. To slabe zagranie. 

Ja nigdy nie rozumialem kultu ktorym otaczalo sie R*

 

Ale z drugiej strony pytanie winic ich czy wydawce Take2? Ktory ostanio cisnie ile sie da. 

 

Kolejna rzecz niewygodna prawda ktora moze uwierac (to ze ja, Ty czy user ABC) nie kupuja DLC nie placa za transakcje w grze nie znaczy ze to cos zmieni. Gracze otwieraja portfele szybciej nizli dziwka rozklada nogi przed klientem i mowi wejdz we mnie. 

Smutne ale prawdziwe a potwierdzaja to dowolne newsy mowiace o finansach "biednych" korporacji (np. EA). Z drugiej strony jesli barany daja sie strzyc i same ustawiaja sie w szeregu to glupio troche nie schylic sie po latwa kase? 

 

Moj ulubiony przyklad Bethesda zrobila mobilne Fallout Shelter jako cos co mialo promowac nadejscie F4 (innymi slowy marketing content) ale juz w 2tyg gracze rzucli w nia 5M $ a kolejne aktualizacje tylko psuly gre pchajac gracza w kierunku transakcji. 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjonerki już sobie dawno darowałem dla mnie liczy się to co w ekranie a nie rupiecie, a jak chce figurkę to idę na aliensgrup i szukam dobrze zrobionej. No ale kastrowanie gry żeby zarobić kilka dolarów więcej jest bardzo słabe, chciałbym doświadczyć całej przygody ale stówa więcej w najtańszej opcji to barbarzyństwo, liczę że ktoś przed premierą napisze na ile te misje są ważne, jak wpływają na fabułę, i jaki mają poziom ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy spać pod chmurką a złoto zakopywać pod drzewem bo nie mam kryjówki za 150 zł:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj. Na grę się dość mocno napalam bo jednak nie ma za wielu w tym klimacie. Ale to lekka przesada co robią z tymi wersjami. Na szczęście mam w co grać wiec poczekam aż stanieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN

I zakladam jestes w wiekszosci - ja tez mam w co grac, czasami jednak sie napale jak szczerbaty na suchary i kupie cos pomimo to (pomijam promki i bycie sales whore bo przez to tylko ilosc gier do ogrania rosnie) Ale jesli uwazam ze gra moze poczekac, a juz szczegolnie jesli mam jakies podejrzenia ze gra nastawiona jest na dodatkowe dojenie. To zdecydowanie czekam. Multi to inna bajka ale singiel? Horizon Zero Dawn, Wiesiek, GoW - czy te gry ktos ogrywal na premiere czy rok czy dwa czy 3 po niej to dalej bedzie (conajmniej) dobre singlowe doswiadczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum naprawdę zdechło. Dzisiaj taki news a tu cisza.

To będzie pierwszy od czasów Wiedźmina III gamingowy Killer. Zamknęli japy wszystkim niedowiarkom. Ten pomysł z gangiem jedynie mi się nie podoba. Oby tylko nie wcisnęli do singla jakiegoś 10-osobowego co-opa bo nie mam znajomych, nie cierpię innych ludzi a gry lubię przeżywać w samotności.

Enjoy:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nic z kapci nie wyrwało, ot solidna gra od Rockstara, ale czy jakaś rewolucja? Na pewno nie. Fani westernów w niebie, reszta ogra singla i pójdzie dalej.

Zresztą jak tylko pomyślę co będzie się działo w online i jak będą doić frajerów to odechciewa się patrzeć na cokolwiek z logo R*.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Patricko napisał:

Mnie tam nic z kapci nie wyrwało, ot solidna gra od Rockstara, ale czy jakaś rewolucja? Na pewno nie. Fani westernów w niebie, reszta ogra singla i pójdzie dalej.

Zresztą jak tylko pomyślę co będzie się działo w online i jak będą doić frajerów to odechciewa się patrzeć na cokolwiek z logo R*.

 

Obejrzalem i powiem ze pare rzeczy na plus (choc wiem ze to material marketingowy a nie gra i podchodze ostroznie, oceniam to co przedstawiono):

- zyjacy swiat - czyli od wiekszej i lepiej przedstawionej zwierzyny, po ponoc konsekwencje naszych akcji - jak scena z zabiles mi szwagra/brata/innego krewnego bydlaku. Jesli faktycznie ta iluzja bedzie na wysokim poziomie, poziomie zawieszenia niewiary to moze byc to duzy plus.

- rozne sposoby podchodzenia do sprawy - zastrasz, sklep morde, zabij, rozwiaz dialogiem - jesli ten element bedzie rozbudowany i polaczony z elementem pierwszym czyli np jesli kogos zabijemy to bedzie to mialo konsekwencje (w dialogach, czy moze nawet misjach - np brak misji pobocznej bo bylismy trigger happy)

- walka wrecz ktora jest plynna i sie klei.

- obozowiska moga byc ciekawe - ale moze to tez byc nudny grind w zdobadz pozywienie dla 20 osob (5 łosi, 4 kozy, 5 krow i 3 niedzwiedzie)

Ogolnie trailer oceniam na plus - mimo iz gra nie ma u mnie wysokiego priorytetu a poprzednia odslona dobra ale arcydzielem bym tego nie nazwal.

 

Z druga sentencja z przykroscia sie musze zgodzic - nie wiem czy to R* czy T2 ale z pewnoscia beda starali sie graczy wydoic - dlatego poczekam na recki. Jesli jednak cud nad cudy i doic nie beda (singiel bez platnosci, multi tylko z kosmetyka np skorkami do broni) to odszczekam poprzednie zdanie (choc szczerze watpie aby mialo do tego dojsc).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od R. dają rade na ryneczku lidla wiec się nie martwię, kupie ogram i sprzedam/wymienię. Pewnie wielu graczy wyciśnie 120% z gry ja pewnie połowę będę się starał jak najwięcej, wygląda to bardzo dobrze ciekawe czy moje premierowe ps4 da radę, GoW i Horizona dałem rade bez funkcji odkurzacza więc liczę że się uda, a co o samej grafiki to co kto lubi, duża różnica między pro/X mi nie przeszkadza, byle tylko płynność utrzymała i nie odleciała i będę szczęśliwym graczem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, manoszek napisał:

 byle tylko płynność utrzymała i nie odleciała i będę szczęśliwym graczem:)

No jesli plynnosc zjepsuja na PS4 amator jak w poprzedniku na PS3 to ja podziekuje i ogram pewnie na nastepy XboxIKSa. ;)

Bo licze ze jednak FHD utrzymaja (PS3 w poprzedniku miala jakas rodzialke z dupy ponizej 720p).

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest chyba jedna z największych premier tej generacji, na którą absolutnie nie czekam. No nie jarają mnie westerny i podejrzewam, że nie jestem odosobniony w tej niechęci. W jedynkę pograłem może z 10 godzin i i odpuściłem bo zwyczajnie nie czuję klimatu dzikiego zachodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być prequel jedynki no nie? Żona grała w jedynkę i tak tylko jako tako ogarniam co się działo, na pewno wiem jak się skończyło ;)

Nie wiem za bardzo co z tą grą począć. W końcu rockstar, oni umieją w gry, ale mam to samo co ze spidermanem. Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć, ale jakoś strasznie na to nie czekam, choć na pewno będę chciał to ograć i absolutnie nie twierdzę, że to będzie zła gra (bo pewnie będzie przynajmniej bardzo dobra, jeśli nie genialna). Nie mam też ciśnienia premierowego, bo żona powiedziała, że nie ma przekonania do tej części :) W tej konkretnej sytuacji jej opinia jest kluczowa :P

Poza tym w tym samym miesiącu, chyba że mi się powaliło, wychodzi pierwszy ever battlefield, którego chce wziąć na premierę, więc musiałbym juz robić zapasy sucharów i parówek na październik, żeby jakoś przeżyć XD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zainteresowanie premierami RDR2 i nowego TR jest takie samo i kompletnie mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×