Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Malakay napisał:

Który inny wydawca nie prezentuje swoich tytułów na E3 gamescomie I innych targach? Dlaczego GTAV 4 lata po premierze jest nr1 na listach sprzedaży? Rockstar zapracował sobie markami na pozycje mesjasza wśród producentow czy się to komuś podobna czy nie. Rdr wykosi wszystko Co wyszło I Co wyjdzie w przyszłym roku, nadciąga najbardziej rozbudowany sandbox z grafiką która dorówna liniowym produkcją AAA... Czekam na kolejny materiał żeby zobaczyć misje w akcji, natomiast tytuł biore na premiere. 

Dla mnie Rockstar od dawna jest numerem 1. Redzi tak naprawdę po Wieśku 3 dostali kopa i zarobili grube siano - jak widać, zaczyna im chyba odwalać, bo zatrudniają  jakiś głowonogów od marketingu. Dice tak samo śpiewa jak im EA podpowie. A Rockstar? w dupie mają wszystko i robią po swojemu.

 

Rockstar -> gracze

EA, CDP RED i inne -> poprawności polityczne, feministki i inne bajery -> gracze

 

Mam nadzieje, że nasze studio się z tego obudzi i nie będzie przepuszczało treści przez ten dziadowski filtr. Społeczność graczy to szybko zweryfikuje i oceni. 

Edytowane przez hacker25
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który inny wydawca nie prezentuje swoich tytułów na E3 gamescomie I innych targach? Dlaczego GTAV 4 lata po premierze jest nr1 na listach sprzedaży? Rockstar zapracował sobie markami na pozycje mesjasza wśród producentow czy się to komuś podobna czy nie. Rdr wykosi wszystko Co wyszło I Co wyjdzie w przyszłym roku, nadciąga najbardziej rozbudowany sandbox z grafiką która dorówna liniowym produkcją AAA... Czekam na kolejny materiał żeby zobaczyć misje w akcji, natomiast tytuł biore na premiere. 
Będzie hejt zaraz zobaczysz, ale RDR to preorder z zamkniętymi oczami, gra w klimatach westernu, multi w klimatach westernu, Western w klimatach westernu i to od R, tego się nie da spier... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Będzie hejt zaraz zobaczysz, ale RDR to preorder z zamkniętymi oczami, gra w klimatach westernu, multi w klimatach westernu, Western w klimatach westernu emoji14.png i to od R, tego się nie da spier... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

co gracz to opinia dla mnie R* nie jest mesjaszem gamingu. 

Choc fakt przy fuszerce ktora odwalaja inne studia R* wypada na pewno lepiej. 

Do tego fakt ze stosuja dobra podejscie dajmy ludziom wyczekiwac naszych gier. 

Inaczej smakuje coroczna odslona a inaczej cos na co czeka sie latami (czesto to drugie broni sie i wystawia sie temu lepsza ocene oraz przymyka oko na niedorobki ale to temat na inna dyskusje). 

Co kto lubi. 

mnie RDR nie porwal na tyle zebym rzucal sie na druga czesc. 

Ale rozumiem ze fani chca tej gry i chca polozyc na niej rece czympredzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

co gracz to opinia dla mnie R* nie jest mesjaszem gamingu. 

Choc fakt przy fuszerce ktora odwalaja inne studia R* wypada na pewno lepiej. 

Do tego fakt ze stosuja dobra podejscie dajmy ludziom wyczekiwac naszych gier. 

Inaczej smakuje coroczna odslona a inaczej cos na co czeka sie latami (czesto to drugie broni sie i wystawia sie temu lepsza ocene oraz przymyka oko na niedorobki ale to temat na inna dyskusje). 

Co kto lubi. 

mnie RDR nie porwal na tyle zebym rzucal sie na druga czesc. 

Ale rozumiem ze fani chca tej gry i chca polozyc na niej rece czympredzej. 

Mag, spokojnie. Nikt nie mówi, że Rockstar to "mesjasz gejmingu". Używasz nadinterpretacji. Myślę, że Rockstar zasłużyło sobie na pochwały i znaczek R na żółtym tle, jawi się dla graczy jako jakość i niezawodność. Tyle ;) 

 

Swoją drogą, zabawne są te skrajności... albo mesjasze, bogowie, albo zjeby i pojeby :)

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Mag, spokojnie. Nikt nie mówi, że Rockstar to "mesjasz gejmingu". Używasz nadinterpretacji. Myślę, że Rockstar zasłużyło sobie na pochwały i znaczek R na żółtym tle, jawi się dla graczy jako jakość i niezawodność. Tyle ;) 

 

Swoją drogą, zabawne są te skrajności... albo mesjasze, bogowie, albo zjeby i pojeby :)

A masz cytat :D

4 godziny temu, Malakay napisał:

Rockstar zapracował sobie markami na pozycje mesjasza wśród producentow czy się to komuś podobna czy nie.

 

A tak serio gdzie Ty widzisz skrajnosci - R* to dobra firma ktorej produkcje sa wyczekiwane bo nie zalewaja rynku rok rocznie.

Zadna z gier w ktora gralem od R* nie byla przeze mnie oceniona ponizej dobrej.

Po prostu wraz z wiekiem zatracilem jaranie sie premierami - ogrywam co mam czasami kupie nowosc ale nie mam juz tego "oooo nowa gra ŁAŁ".

RDR poprzednie bylo bez watpienia gra dobra, ale nie na tyle zebym lecial skladac preorder na kontynuacje. Co nie znaczy ze bronie innym cieszyc sie z nadchodzacej premiery wprost przeciwnie troche im zazdrosze ze ich to jara.

tyle.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą część ograłem jeszcze na X360 i to była dla mnie miła niespodzianka bo gra mnie wciągnęła i grało się dobrze. Z miłą chęcią ogarnę RDR2 ale jakoś bardziej mnie jara The Last of Us 2 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie coś o UFO (bo w rzeczywistości były przypadki rozbicia statków, widziano na niebie sterowiec którego w tamtych czasach nie mogło być, odnajdywano różne nieziemskie rzeczy).

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy będzie coś o UFO (bo w rzeczywistości były przypadki rozbicia statków, widziano na niebie sterowiec którego w tamtych czasach nie mogło być, odnajdywano różne nieziemskie rzeczy).
Jajec myślę że będzie co nie miara :)
Się obsada, ale powiadam Wam wyjdzie RDR2 przepadne dla Świata ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Thrasher8888 napisał:

Ciekawe czy będzie coś o UFO (bo w rzeczywistości były przypadki rozbicia statków, widziano na niebie sterowiec którego w tamtych czasach nie mogło być, odnajdywano różne nieziemskie rzeczy).

 

Na pewno będzie mało przechodniów.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2018 o 12:57, DigitalMan_PL napisał:

Jajec myślę że będzie co nie miara :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Mhm, jajec. Już w pierwszym RDR był wątek z Sasquatch/Yeti, Fakt że dla jednych osób to są jajca a inni lubią takie klimaty.

Wiadomo western westernem ale miłym dodatkiem byłyby misje paranormalne/tajemnicze. Wierzcie lub nie ale takie zdarzenia dzieją się w rzeczywistości od zarania dziejów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mhm, jajec. Już w pierwszym RDR był wątek z Sasquatch/Yeti, Fakt że dla jednych osób to są jajca a inni lubią takie klimaty.
Wiadomo western westernem ale miłym dodatkiem byłyby misje paranormalne/tajemnicze. Wierzcie lub nie ale takie zdarzenia dzieją się w rzeczywistości od zarania dziejów.
Racja dziejo się... Dałem kartę żonie i w magiczny sposób wjebalo piniondz... Dziejo się takie rzeczy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Racja dziejo się... Dałem kartę żonie i w magiczny sposób wjebalo piniondz... Dziejo się takie rzeczy.
 

 

A dlaczego muchy latają wokół żyrandoli? Naukowcy do dzisiaj nie wiedzą dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, malpka napisał:

 

A dlaczego muchy latają wokół żyrandoli? Naukowcy do dzisiaj nie wiedzą dlaczego.

 

A dlaczego komar wkur/chce Ciebie uyebać z wieczora gdy chcesz zasnąć oooo, są tajemnice nie rozwiązane na tym świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, malpka napisał:

 

A dlaczego muchy latają wokół żyrandoli? Naukowcy do dzisiaj nie wiedzą dlaczego.

A dlaczego ludzie dają na tace w kościele? ponieważ pewnego organu u nich nie stwierdzono ( zarówno u zbierających jak i u dających).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mhm, jajec. Już w pierwszym RDR był wątek z Sasquatch/Yeti, Fakt że dla jednych osób to są jajca a inni lubią takie klimaty.
Wiadomo western westernem ale miłym dodatkiem byłyby misje paranormalne/tajemnicze. Wierzcie lub nie ale takie zdarzenia dzieją się w rzeczywistości od zarania dziejów.


Gruuuubo. Ja widuje ufo kilka razy dziennie i dopóki nie wejdę na flightradar to jest NOL.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zjawisko ufo jak najbardziej istnieje. Ale wiadomo działa tzw. mechanizm wyparcia.  Jest nagranie m.in  z 1950 r. nad Waszyngtonem, uchwycone przez wojskowe kamery (a tego jest setki tysięcy plus budowle starożytne wykonane techniką której obecnie nie posiadamy).

Ale temat odhacza od samej gry. Szkoda że nie zaimplementowali do RDR2 opcji zmiany postaci jak to było w GTA V. Chetnie zrobiło by się zadymke Marstonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2018 o 16:47, MagEllan napisał:

A masz cytat :D

 

A tak serio gdzie Ty widzisz skrajnosci - R* to dobra firma ktorej produkcje sa wyczekiwane bo nie zalewaja rynku rok rocznie.

Zadna z gier w ktora gralem od R* nie byla przeze mnie oceniona ponizej dobrej.

Po prostu wraz z wiekiem zatracilem jaranie sie premierami - ogrywam co mam czasami kupie nowosc ale nie mam juz tego "oooo nowa gra ŁAŁ".

RDR poprzednie bylo bez watpienia gra dobra, ale nie na tyle zebym lecial skladac preorder na kontynuacje. Co nie znaczy ze bronie innym cieszyc sie z nadchodzacej premiery wprost przeciwnie troche im zazdrosze ze ich to jara.

tyle.

 

Po głównym zakończeniu w Rdr pierwszy raz w grze spotkałem się z poczuciem żalu, w panice zaczałem analizować czy ja Coś zrobiłem nie tak, czy dało się zmienić bieg czy sa jakies save,y it'd.. I nagle zrozumiałem że taki był plan, ze rockstar robi bohaterów pełnych wad grzechów I słabości, dobrych złych I brzydkich... Po prostu ludzkich, dlatego więź ze mną z graczem jestna taka mocna dlatego są wyżej niż inne studia. W Rdr Udało I'm się zrobić gorzką balladę o konsekwencjach swoich czynów o przemijaniu zmianie pokoleń I o honorze zemsty  - naprawdę szanuje ich za to. Kiedy wszyscy inni wydawcy lecą w stereotyp idealizmu bohaterów - fryzury na topie, mięśnie, wszystko idalnie mode opatrzone pustymi tekstami , (red - cyberpunk, Ubi wszystkie gry AAA, uncharted it'd itd... rockstar kreuje zapijaczonych obrzyganych chamów sadystów jak Trevor, roztrzęsionych skacowanych weteranów uwiązanych w filozoficznym monologu na temat bezsensu egzystencji Max3, wiecznie sfrustrowanych choleryków jak Michael któremu puszczają się żona z córką a synalek bije kapucyna i gnije przed TV ... Dlatego rockstar dla mnie jest NR1. Łamią stereotypy ustanawiają standardy. Gdzie ten kolejny trailer gameplay?? Premiera za miesiac! :D

Edytowane przez Malakay
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, hacker25 napisał:

 

Dobra chwilę bo na tapa coś lewo zerknąłem... już mnie opadło ciśnienie :P

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten syf do zbierania hajsu to będzie zupełnie osobny twór, który nie będzie dołączony do singla?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Patricko napisał:

Rozumiem, że ten syf do zbierania hajsu to będzie zupełnie osobny twór, który nie będzie dołączony do singla?

Będzie tak samo jak z GTA Online, ale wątpię aby ten przebił go popularnością. Pytanie tylko co tutaj będzie nowego i świeżego, bo model gry z online GTA V tutaj raczej nie przejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedą wyścigi na koniach , może jakiś drift się uda zrobić:1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, manoszek napisał:

Bedą wyścigi na koniach , może jakiś drift się uda zrobić:1_grinning:

 

 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze nie widać, ze koń, który robi slide jest spętany, to dodaje realizmu :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×