Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi akurat dali zaległy urlop od 24.10. Zamówiłem digital więc będzie od północy grane

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2018 o 08:30, The_Siemek napisał:

Też mam takie założenie, ale coś mocno w to wątpię ;)

Wczoraj już zapowiedziałem żonie, że będzie mocno grane i żadnej roboty na działce nie wykonam do odwołania. Musiałem argumentować tym, że w grze będą zmniejszające się, pod wpływem temperatury, końskie genitalia. Polecam. Działa zabójczo skutecznie a temat gier może już nigdy więcej nie zostanie poruszony w waszym domu.

 

Moja dziewczyna też dostała polecenie żeby chociaż na jeden weekend się oddaliła i dała grać w spokoju na co powiedziała że będzie podziwiać jak gram i podawać piwo. Kobieta skarb :5_smiley:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Moja dziewczyna też dostała polecenie żeby chociaż na jeden weekend się oddaliła i dała grać w spokoju na co powiedziała że będzie podziwiać jak gram i podawać piwo. Kobieta skarb :5_smiley:
A ty głupi uwierzyłes

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

To może być jedna z najciekawszych informacji dotycząca gry Red Dead Redemption 2, jaką usłyszycie przed premierą tej produkcji. Jeden ze szczęśliwców, który miał już okazję obcować z wielce oczekiwanym westernem firmy Rockstar Games, doniósł w piątek, że gra dostosuje się do opcji wyłączenia interfejsu użytkownika, serwując inne dialogi z bohaterami niezależnymi niż w przypadku, gdy HUD jest włączony. Ma to na celu ułatwienie graczom dotarcie do celu misji bez znaczników, które wyświetlane są w normalnym trybie rozgrywki.

Brak precyzyjnych informacji o lokalizacji celu, które powinniśmy otrzymywać od zleceniodawcy, są zmorą większości gier z otwartym światem. Po dokonanej przez The Elder Scrolls IV: Oblivion rewolucji z wprowadzeniem markera zawsze pokazującego następny krok w zadaniu, większość deweloperów tak przyzwyczaiła się do znaczników, że zapomina o graczach, którzy z taką pomocą grać nie chcą. Kilka tytułów w mniej lub bardziej udany sposób radzi sobie z tą kwestią - dobrym przykładem jest wydane kilka dni temu Assassin's Creed: Odyssey, gdzie w dialogach otrzymujemy istotne wskazówki. Red Dead Redemption 2 pójdzie jednak w tej kwestii znacznie dalej.
 
Gdy tylko wyłączymy interfejs, gra w locie przestawia się na bardziej szczegółowy system dialogowy, który będzie zawierać informacje o kierunku, w którym należy się udać lub wskazówki dotyczące obiektów ułatwiających namierzenie celu. W standardowym trybie do kolejnego punktu w zadaniu doprowadzi nas znacznik, więc gra nie będzie marnować naszego czasu niepotrzebnym zalewem informacji. Jesteśmy piekielnie ciekawi czy różnice są duże i jak cały system sprawdzi się w praktyce. Do premiery coraz bliżej!

 

Żródło

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przed platyną w RDR powstrzymał online (przy którym i tak pełno czas straciłem), ale tym razem tak źle to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw trybu multiplayer w tej grze, myślicie, że będzie wart uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że będzie tak bogaty, ogromny i zróżnicowany jak był w RDR a do tego dojdzie doświadczenie, która w GTA Online zyskali, więc zakładam, że multi to będzie drugie tyle czasu i kontentu co single.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem spokojny o tryb multi, przynajmniej pod względem fanbase. O ile w GTA Online gra pełno dzieciaków, tak tutaj myślę zostaną tylko fani gatunku i klimatu ;) Czy jakaś inna gra oferuje wspólne napady i rabunki na Dzikim Zachodzie? No właśnie :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze będą latające konie z uczepionymi rakietami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to będzie jednak trochę bardziej "normalne" bez przegięć jak w GTA. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że nie zrobią z tego drugiego GTA Online, bo z GTA zrobiło się jakieś mobilne gówno F2P. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eloszki napisał:

Mam nadzieję że to będzie jednak trochę bardziej "normalne" bez przegięć jak w GTA. 

 

1 godzinę temu, danken000 napisał:

Też mam nadzieję, że nie zrobią z tego drugiego GTA Online, bo z GTA zrobiło się jakieś mobilne gówno F2P. 

 

ponoc... ponoc nadzieja umiera ostania. 

Ja niemniej patrzac na to ile na GTA V jak i w szczegolnosci Online zarabiaja watpie aby mieli zmienic formule, kasa kasa ma zapierniczac do kieszeni T2 i R*. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MagEllan napisał:

 

 

ponoc... ponoc nadzieja umiera ostania. 

Ja niemniej patrzac na to ile na GTA V jak i w szczegolnosci Online zarabiaja watpie aby mieli zmienic formule, kasa kasa ma zapierniczac do kieszeni T2 i R*. 

 

Oczywiście, że tylko kasa się liczy. Nie łudźmy się, każda firma robi "coś" aby zarabiać, a jeśli coś zarabia krocie  względem czegoś innego to jest wiadome, że postawią na to "coś" co zarabia krocie kosztem tego drugiego.

Żyjemy nadzieją, że tak nie będzie, ale de facto nie ma się co łudzić :D Przynajmniej z takiego twierdzenia ja wychodzę aby później nie obudzić się z ręką w nocniku :) Online w rdr2 biorę jako dodatek, który dla mnie nawet może nie istnieć. Pokazali już nie raz, że potrafią zrobić zajebistego singla i tego tropu się trzymam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do RDR trudniej wrzucić setki samochodów, czołgów, jetpacków i innych pierdół, choć kto ich tam wie.  Konie i karoce się raczej nie sprzedadzą. Z resztą oczekiwań nie mam właściwie żadnych. Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio w coś online grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto przeglądał te trofea, może powiedzieć ile z nich dotyczy multi? Sam bym wszedł, ale wystrzegam się spoilerów tak bardzo, że nawet nie chcę znać opisów tych pucharków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!
Wie ktoś czy da się jeszcze gdzieś w PL zamówić wersję Specjalną?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BartexXx20

Tak wiem ze to oczywista oczywistosc - kasa, kasa - tyle ze zobacz jak rozne sa podejscia, jesli chodzi o zarabianie. Masz tone indykow singlowych ktore czyms chwyca i zarobia, masz takie gry jak Hellblade, i inne ze sredniej półki. Masz single od Sony ktore sie dobrze sprzedaja i masz np Wiedzmina 3 na premiere pudelko do granic wypchane zawartoscia. I to nie tak ze CDPR chce zrobic graczom dobrze, chce zarobic, ale wybral dobra strategie PR i marketingowa ktora stworzyla sytuacje win-win.

 

Na drugiej skali spektrum masz Take2 z NBA i ich sklepikiem VirtualCurrency ktora wyglada jak z pierwszej gorszej gry mobilnej f2p, masz EA o ktorym nawet nie bede sie rozpisywal.

 

podobnie jak Ty i jak @danken000 ja licze tylko na singla. Multik moze dla mnie nie istniec - nie oplacam plusa, gram singlowo i nie czuje zebym cos tracil.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany gdzie najtaniej preorder można dorwać ? Tylko +-250zł... ?  :notbad:
Panie to jest RDRa nie jakiś Fifa, popatrz jak cenę trzyma kilkuletnie GTA....

Na takim mesjaszu wstyd cebulic te 20zl...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Panie to jest RDRa nie jakiś Fifa, popatrz jak cenę trzyma kilkuletnie GTA....

Na takim mesjaszu wstyd cebulic te 20zl...
 

 

Cebulę mam we krwi, jak większość, nic nie mogę z tym zrobić :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

popatrz jak cenę trzyma kilkuletnie GTA...
 

 

Chyba kilkusetletnie.

W naszej branży czas leci 10x szybciej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, haobao_PRO napisał:

Pany gdzie najtaniej preorder można dorwać ? Tylko +-250zł... ?  :notbad:

Można było wyrwać za 170zł jeszcze jakiś czas temu ...

 

8 godzin temu, Marcossik napisał:

Ktoś, kto przeglądał te trofea, może powiedzieć ile z nich dotyczy multi? Sam bym wszedł, ale wystrzegam się spoilerów tak bardzo, że nawet nie chcę znać opisów tych pucharków. 

17 trofeów,  przed opisiem co trzeba zrobić jest informacja że to Red Dead Online

 

53 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Panie to jest RDRa nie jakiś Fifa, popatrz jak cenę trzyma kilkuletnie GTA....

Na takim mesjaszu wstyd cebulic te 20zl...

Wg. mnie cena RDR2 nie będzie tak się trzymała jak w przypadku GTA, siła tej marki jest jednak mniejsza.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×